PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
MILÉ MAMINKY,
MOC DĚKUJI ZA VAŠE OBJEDNÁVKY A ÚČAST NA MÝCH AUKCÍCH.
VĚŘÍM ŽE BUDETE SPOKOJENI A RÁDI SE KE MĚ S NÁKUPY VRÁTÍTE :-)

PRODEJCE :

KVĚTOSLAVA HATAŠOVÁ

SÍDLO:
PŘELÍC 163, SMEČNO 273 05
TEL. 724022385 (DENNĚ OD 8.00H- 20.00H)
EMAIL:KHatasova@seznam.cz (ODPOVVÍDÁM NEJPOZDĚJI DO 24H)
IČ 44712561(NEJSEM PLÁTCE DPH)
VELKOOBCHOD A MALOOBCHOD, MALOOBCHOD S POUŽITÝM ZBOŽÍM

PLATBY ZA OBJEDNANÉ ZBOŽÍ OČEKÁVÁM NEJPOZDĚJI DO 5TI DNÍ, POKUD POTŘEBUJETE S PLACENÍM POČKAT KONTAKTUJTE MĚ PŘEDEM NA E- MAIL,NEBO NA TELEFON.STORNO VAŠÍ OBJEDNÁVKY MŮŽETE PROVÉST DO 24 HODIN E-MALILEM NEBO NA MŮJ TELEFON.
DOKLAD NA ZBOŽÍ VÁM VLOŽÍM DO BALÍČKU NA VYŽÁDÁNÍ!!!

POŠTOVNÉ:
JE ÚČTOVÁNO DLE PLATNÉHO TARIFU ČESKÉ POŠTY
NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM!POKUD POTŘEBUJETE ZBOŽÍ CO NEJRYCHLEJI- ODEŠLU NÁSLEDUJÍCÍ DEN NA ZÁKLADĚ VÝPISU Z ÚČTU.
PŘEJI VÁM PŘÍJEMNÉ NAKUPOVÁNÍ A VĚŘÍM ŽE SE BUDETE RÁDI VRACET..
BALÍČKY ODESÍLÁM PO UHRAZENÍ ČÁSTKY MAX.NÁSLEDUJÍCÍ DEN CO DOJDE PLATBA, POKUD NENÍ NA MÝCH STRÁNKÁCH UVEDENO JINAK.PO PŘIJETÍ BALÍČKU PROSÍM O INFO ZDA JSTE BALÍČEK OBDRŽELY V POŘÁDKU.
V PŘÍPADĚ, ŽE VÁM NEBUDU ZBOŽÍ MOCI DORUČIT NAPŘ. Z DŮVODU NEMOCI, DOVOLENÉ NEBO PŘI JINÝCH VYJÍMEČNÝCH SITUACÍCH BUDETE O TOM VŽDY INFORMOVÁNI VE VZKAZECH BUĎ NA MÝCH STRÁNKÁCH NEBO E- MAILEM.
REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ:

REKLAMACE ZBOŽÍ JE MOŽNÁ DLE ZÁKONA

VRÁCENÍ ZBOŽÍ BEZ UDÁNÍ DŮVODU JE MOŽNÉ DO 14 DNŮ OD PŘEVZETÍ ZÁSILKY, BUDOU VÁM NAUČTOVÁNY VEŠKERÉ NÁKLADY, KTERÉ MI VZNIKLY V SOUVISLOSTI S VRÁCENÍM ZBOŽÍ NEJVÝŠE DO 90,KČ,ČÁSTKA ZA VRÁCENÉ ZBOŽÍ VÁM BUDE VRÁCENA DO 14DNŮ OD PŘEVZETÍ ZÁSILKY.ČÁSTKU PONÍŽÍM O 6,KČ,TJ POPLATEK BANCE,KTERÝ SI PŘI PŘEVODU PENĚZ ODEČÍTÁ. ZBOŽÍ MUSÍ MÍT VISAČKU,POPŘ,ORIG,OBAL,
LZE VRÁTIT I ZBOŽÍ KTERÉ JIŽ BYLO POUŽITO, NEBO JIŽ NEMÁ VISAČKU ČI PŮV. OBAL- VRÁCENÁ ČÁSTKA BUDE PONÍŽENA O OPOTŘEBENÍ VÝROBKU. PLAVKY A SPODNÍ PRÁDLO Z HYGIENICKÝCH DŮVODŮ NEVYMĚŇUJI!!!

ZÁRUČNÍ LHŮTA:
NA VĚCI POUŽITÉ NEPLATÍ ZÁRUKA, ODPOVĚDNOST PRODÁVAJÍCÍHO SE VZTAHUJE NA VADY , KTERÉ TYTO VĚCI MĚLY PŘI PŘEVZETÍ KUPUJÍCÍM. VYJDE LI TAKOVÁ VADA NAJEVO AŽ DODATEČNĚ , JE STANOVENA DVANÁCTIMĚSÍČNÍ LHŮTA PRO VYTKNUTÍ VADY KUPUJÍCÍM A PRO UPLATNĚNÍ PRÁVA Z ODPOVĚDNOSTI ZA VADY.ODPOVĚDNOST PRODÁVAJÍCÍHO SE NEVZTAHUJE NA BĚŽNÉ OPOTŘEBENÍ A VADY POPSANÉ U KONKRÉTNÍHO INZERÁTU .

NA VEŠKERÉ NOVÉ ZBOŽÍ JE POSKYTOVÁNA ZÁRUČNÍ DOBA 24 MĚSÍCŮ.

VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY POVAŽUJI ZA ZÁVAZNÉ A TO PO ODESLÁNÍ POKYNŮ PRO PLATBU, PO TÉ OČEKÁVÁM PLATBU DO 5TI DNÍ, POKUD ZBOŽÍ NEBUDE UHRAZENO UDĚLUJI NEG. OHODNOCENÍ. VŠECHNY VĚCI JSOU U INZERÁTŮ POPSANÉ VČETNĚ ROZMĚRŮ, POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY KONTAKTUJTE MĚ PŘES VZKAZY NA MMB ANEBO NA EMAILU,NEBO NA TELEFON.
Podmínky byly naposledy upraveny: 28.1.2014, 14:40
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt