PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Děkuji že jste si u mě objednali
Jedná se pouze o soukromý prodej po mých dětech a dětech mích kamarádek. Pokud jsou v mém albíčku i nové věci je to tím že redukujeme šatníky a věcičky jsme nestihli unosit a nebo jsme zvolili špatnou velikost.

Pokud se vám u nás něco líbí a potřebujete počkat do mateřské nebo výplaty není problém :-))- Jen mne prosím o tom informujte!!!!
Nejdéle do druhého dne po vaší objednávce vám odpovím.

VĚCI POUZE PRODÁVÁM PROSÍM NEZASÍLEJTE NABÍDKY NA VÝMNĚNU ZA NĚCO OD VÁS!!!!

DŮLEŽITÉ!!! Při přímém vkladu uvádějte prosím do zprávy pro příjemce svoje ID na MMB!!!

Milé maminky balíčky zasílám vždy po připsání platby. Balíčky odesílám 1x týdně většinou v pátek. Pokud na věcičky pospícháte napište domluvíme se a já odešlu co nejdříve. O odelsání balíčku vás budu informovat a pokud mi do 14 dnů od zprávy o odeslání nedojde odpověd že balíček v pořádku došel beru že došel a obchůdek pokládám za uzavřený!!!! Bohužel po velmi špatných zkušenostech na dobírku nezasílám !!!

Chtěla bych upozornit dobře si rozmyslete než uděláte závaznou objednávku, protože závazná u mě znamená že si obědnanou věc opravdu koupíte. Pokud objednáte závazně a objednanou věc si nevezmete píši záporné hodnocení pro ostatní nakupující.

Rezervované věcičky držím když se jinak nedomluvíme 7 dní
Nebudeli bez předchozí domluvy platba připsána na účet do 7 dnů přenechám rezervaci dalšímu zájemci nebo vrátím do prodeje.
Pokud se na věc jen dotazujete nebo chete poměřit držím věc 24 hodin od mé odpovědi (u neregistrovaných pouze 12 hodin) a pokud neodpovíte dávám věc opět do prodeje!!!! Věcičky vám ráda poměřím ale z časových důvodů nepoměřuji punčocháče a ponožky stejně to nemá význam záleží vždy na pružnosti Děkuji za pochopení.

Reklamace: Věc můžete vrátit pokud neodpovídá popisu v albíčku (flíčky, dírky) ne však že jste šptaně přeměřili a věc vám nesedí nebo že se vám jen nelíbí. Reklamaci uznávám jen pokud věc reklamujete hned po obdržení a né za delší dobu (protože věc už mohla být nošená vámi) tzn. hned balíček obratem nebo následující den odešlete zpět. Peníze vracím bez poštovného!!!

Věcičky jsou převážně dovezené z Anglie.

Přeji vám příjemné nakupování a budu se snažit aby jste byli co nejvíce spokojené :-)
Budu velice ráda za vaše kladná hodnocení :-))

DO ZAHRANIČÍ NEZASÍLÁM !!!!!!!
Podmínky byly naposledy upraveny: 7.6.2019, 10:35
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt