PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Děkuji všem, že zavítali do digiscrapbookového obchůdku PST Designs.

NA VAŠE OBJEDNÁVKY REAGUJi VŽDY nejpozději DO 24 HODIN OD CHVÍLE KDY PŘIJDOU NA E-MAIL!!!
Prosím, pokud Vám neodpovídáme, je tu velké podezření, že Vaše objednávka ke mě nedorazila a neváhejte mě kontaktovat přímo na sitaslovackova@gmail.com


Nejsem plátcem DPH.

Všechny moje produkty mají DIGITÁLNÍ podobu, jsou ve vysokém rozlišení a certifikované kvalitě. Formáty PNG, JPEG, případně u některých produktů PSD, vhodné pro zpracování v programech Gimp, Adobe Photoshop, Corel Paintshop, Photofiltre a podobných, které umí pracovat s vrstvami.

PROSÍM ČTĚTE: NEJEDNÁ SE O KITY PRO KLASICKÝ LEPIDLOVÝ SCRAPBOOK.
Moje kity můžete využít pouze pro DIGI a digitální část HYBRID disciplíny.

VEŠKERÉ ZBOŽÍ je určeno pro SOUKROMÉ využití, respektujte přiložený licenční soubor nazvaný TOU. Další podnikání s mým materiálem je přísně zakázáno!!!

Platba se provádí na účet u Mbank v CZK nebo na účet FIO v CZK a EURO.

Prosím o minimální nákup v hodnotě 30 CZK, děkuji.

Nákupy zboží z jiných států jsou možné jen přes eshop Pickleberrypop, vč. slovenských klientů: vzhledem ke změně úprav v odvádění DPH od 1.1.2015.

Vzhledem k tomu, že zboží získáváte pomocí downloadu z ftp, na zakoupené zboží se vztahuje 24 měsíců záruka na ztrátu dat z Vašeho počítače.

Storno objednávky je možné udělat do zaslání odkazů na stažení zboží, telefonicky, sms nebo e-mailem, případně přes skype. Po zaslání zboží už storno objednávky neprovádím.

Množstevní slevy jsou možné při větším odběru po vzájemné domluvě.

Digiscrapbookové kity mají cenu uzpůsobenou českým maminkám v českém prostředí a neobsahují licenci S4H (scrapbook na míru pro zákazníky), kterou je nutno speciálně dokoupit.
S4H obsahují kity pokud je zakoupíte na mých zahraničních obchodech pickleberrypop (texas, USA).

Fotografové - většina produktů kromě alba s aranžemi (rychlé a jednoduché) je připravená k zakoupení pro účely fotografů - vkládání fotek z jejich vlastní fotoprodukce.

Veškerý materiál doručuji prostřednictvím download ZIP archivů z centrálního úložiště. Na vyžádání větší množství kitů (nad 5 ks) je možnost vypálení na DVD (pozor nejde o CD tak abyste na to měli mechaniku, na CD se 5 ks kitů nevleze) a zaslání poštou. Příplatek za službu je paušální 100 CZK tj cena nosiče a poštovného.

ZDARMA DVD na vyžádání - při objednávce nad 2000 Kč - platí pro kity vč. komerčních licencí a fotografie.

Na hmotné zboží (CD, DVD) se vztahují klasické podmínky reklamace dle příslušných zákonů.

HODNOCENÍ: děkuji všem, kteří mi zanechají milé hodnocení. Opravdu na něm netrvám. Snažím se ho poctivě vracet, ale stane se že nestihnu nebo mi proklouzne, jsem jen člověk :-) Takže se předem omlouvám, doufám, že mi uvěříte, že i bez hodnotících vět si každého Vašeho nákupu velmi vážím a děkuji za něj.

Autorská práva vyhrazena.

FOTOGRAFOVÁNÍ pro BRNO, VYŠKOV a okolí:
na facebooku, kde jsou vkládány ukázky z focení, která si klienti přejí zveřejnit https://www.facebook.com/PSQuill
Podmínky byly naposledy upraveny: 25.11.2015, 19:50
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt