PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Milý nakupující!!!
Děkuji za nakouknutí!!!
Zbožíčko ,které prodávám je použité naší rodinou nebo nevhodné dárky i špatně zvolená velikost-bez záruky, pokud má nějaké chyby , tak na to upozorním v textu, pokud bych něco přehlídla a došlo by k reklamaci,vracím peníze ( bez poštovného)-lze uplatnit do 3 dnů od převzetí balíčku. Pokud píšu ,že zboží je v bezvadném stavu, tak ho tak i zasílám, pokud se s ním během cesty něco stane, neberu za to zodpovědnost ,proto je dobré se domluvit na druhu poštovném. Prosím pokud vám příjde balíček poškozený, tak ho nepřebírejte a sepište s poštou reklamační protokol.
V případě, že vám zboží nesedí nebo jste se špatně poměřily, bohužel zboží zpět neberu-nevracím penízky, míry zadávám, popřípadě na požádání ještě doměřuji.
Pokud se přeměřujete nebo máte jiný dotaz,prosím dejte vědět nejpozději do večera ,pokud tak neučiníte, nabízím zboží dále DĚKUJI!!!! za pochopení.
Otázku typu zda je zboží volné, beru jako objednávku, pokud tam není žádný zájemce je jasné, že zboží je volné k prodeji !!!!
Platbu očekávám nejpozději do 3 dnů, pokud se nedomluvíme jinak!!!!!!!!!!
Zbožíčko je z nekuřácké rodiny bez zvířecích mazlíčků.
V poštovném je zahrnuto balné a poplatky bance.
Na dobírku ani na slovensko nezasílám.
Obyčejně nezasílám, protože je poštovné vyšší než doporučeně.
V žádném případě nemění, tak mě prosím o to nežádejte, mám vyzkoušeno, většinou dorazí šunt, který neodpovídá hodnotě výměny.
Pokud se domluvíme na poštovném zdarma a vy mi poté zboží vracíte, vrátím peníze po odečtení poštovného za které jsem vám zboží zasílala.
Pokud se domluvíme před koupí o vrácení zboží z udaného důvodu, lze, s tím, že balíček je nutné zaslat zpět do 3 dnů od převzetí.
Balíček s hodnotou vyšší než 580 kč automaticky pojištuji na částku, kdy poštovné činí 119 kč nebo129 kč či víše dle váhy a rozměrů. Pokud nechcete pojištěné poštovné, ale jen doporučené-není problém, ale na vaše riziko-pokud se by se s balíčkem během cesty k vám něco stalo pošta vyplácí při reklamaci pouze 580 kč- při doporučeném poštovném. Proto balíčky pojištuji.
Přeji příjemné nakupování Gábina.
Podmínky byly naposledy upraveny: 28.7.2021, 8:38
Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt

© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s.