PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Milí nakupující,

Vítám Vás ve svém bazárku se zaměřením na zboží českých výrobců a italské firmy LORMAR. Tento prodej je předmětem podnikání, takže ke zboží obdržíte doklad o koupi. O doklad nemusíte žádat, do každého balíčku ho přidávám automaticky.

Dále prodávám věcičky po svých dětech, kde se jedná o soukromý prodej, který není předmětem podnikání. Na tento prodej se nevztahuje záruka, ani není přikládán paragon.

Provozovatel a odpovědná osoba:

Klára Bínová
Bílá 43
463 43, Český Dub


IČO:74108492
DIČ:CZ7859193452

email:klarabinova@seznam.cz
labakan-shop@email.cztel. 737 76 66 46

NOVÉ ZBOŽÍ=Balíčky zasílám doporučeně, obyčejně pouze na Vaši zodpovědnost. přikládám doklad o koupi(paragon), záruka na zboží je 2 roky. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, máte právo do 14 dnů zboží bez udání důvodu vrátit na uvedenou adresu. Mělo by být ovšem v neporušeném obalu, s visačkami. Zboží Vám vyměním, nebo vrátím peníze zpět na účet. Pokud bude zboží např.bez visaček, nebo bez původního obalu, bude vrácená částka adekvátně ponížena. Podmínkou je doporučené zaslání, ne dobírka.

REKLAMACE-reklamaci mi prosím sdělte e-mailem, následně prosím odešlete na moji adresu jako doporučený balík, do kterého prosím přiložte i důvod reklamace. Do 30-ti dnů Vaši reklamaci vyřídíme.

POUŽITÉ ZBOŽÍ=Menší balíčky možno zaslat obyčejně na Vaši zodpovědnost. Balíček se musí vejít do 2 cm na výšku!!!

POŠTOVNÉ=dle tarifu ČP. Balíček se vždy snažím zabalit tak, aby bylo poštovné co nejnižší. Doporučená zásilka musí mít max.5 cm na výšku!!!


DOPORUČENÁ ZÁSILKA(recomando) 60-70 kč dle váhy balíčku
DOPORUČENÝ BALÍČEK 80 kč
BALÍK NA POŠTU 125 kč
BALÍK DO RUKY 129 kč
ZÁSILKOVNA 65 kč

Objednávku lze zrušit(stornovat) do 24 hodin od objednání a to mailem. Objednávku nelze stornovat, pokud již byla expedována.

Objednávky v hodnotě 1600 kč=rakytníkový balzám na rty zdarma!!!


Nabízené zboží(kromě ubrusů, ručníků a dek a zboží značky FANTOM) mám skladem. Ubrusy, ručníky a deky mají dodací lhůtu 10-14 dní od připsání platby na účet.

Balíčky odesílám 3-4x týdně. Vždy nakupujícího informuji prostřednictvím emailu o odeslaném zboží.


Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte mě kontaktovat :-)

Děkuji, že jste dočetli až do konce a přeji příjemné nakupování :-)
Podmínky byly naposledy upraveny: 2.12.2019, 19:26
Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt

© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s.