PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Milé a milý nakupující, vítáme Vás v našem bazárku :-)

U nás můžete zakoupit věci po našich dětech, případně co už doma neupotřebíme, ale především zboží bazárkové, tzv. secondhandové, dovoz z Anglie. Prodej bazárkového zboží provozujeme na základě živnostenského oprávnění.

Většina věcí je nošena či používána, něco méně, něco více, proto mějte na paměti, že nikdy již nebudou vypadat jako NOVÉ. Vše se snažíme opravdu důkladně nafotit, stav věci je vždy zohledněn v ceně, případné vady uvedeny v popisku. V případě, že bysme nějakou chybku přehlédli a nebyla by uvedena, tak nás neváhejte kontaktovat, budeme se snažit najít co nejlepší řešení. Určitě nás kontaktujte i v případě, že nebudete se zbožím spokojení, maximálně však do tří dnů od převzetí zásilky, na pozdější reklamace již nebude brán zřetel.

Rezervace na přeměření je 24 hodin, poté zájemce anuluji. Nedomluvíme-li se jinak, tak platbu za objednané věci očekáváme do 3 pracovních dní od poslání podkladů, poté anuluji. Odřeknutí závazné objednávky hodnotím negativem.

Všechno bazárkové zboží po převzetí ze skladu pereme, ale i tak DOPORUČUJEME před používáním znovu vyprat.

Zboží posíláme Českou poštou nebo přes ZÁSILKOVNU, pouze u větších věcí (např. kolo, domácí spotřebič) je možné domluvit dodání kurýrní službou. Zboží se vždy snažíme zabalit tak, aby poštovné pro Vás bylo co nejlevnější, nejlépe aby se dalo poslat jako doporučený dopis. Poštovné uvedené u inzerátu je vždy za jeden kus věci.

DOPORUČENÝ DOPIS max. výška 5 cm - dle tarifu České pošty.

DOPORUČENÝ BALÍČEK cena je závislá na hmotnosti a rozměrech balíčku - viz https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/doporuceny-balicek.

BALÍK NA POŠTU nebo DO RUKY - ceník na www.ceskaposta.cz.

ZÁSILKOVNA - jednotná VÝHODNĚJŠÍ cena pro balíček standardních rozměrů do 5 kg je 64 Kč, vyzvednutí v rozsáhlé síti výdejních míst - viz www.zasilkovna.cz. Při výběru této varianty doručení prosíme o sdělení, na které výdejní místo chcete balíček odeslat a telefonní číslo, na které Vám bude doručena sms o zásilce a kód k vyzvednutí zásilky. Úložní doba zásilky je 14 dní.

Na DOBÍRKU posíláme pouze registrovaným uživatelům MMB s kladnými hodnoceními. Obyčejně (bez podacího lístku) pouze na riziko nakupujícího.

OSOBNÍ ODBĚR možný v Havířově, ale pouze po předchozím zaplacení bankovním převodem z důvodu změny legislativy týkající se EET, hotovost nepřijímáme.

PARAGON vystavíme na požádání.

Věříme, že budete s nákupem u nás spokojeni. Každé pozitivní hodnocení velmi rádi oplatíme :-)

Krásný den
Podmínky byly naposledy upraveny: 30.3.2020, 15:07
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt