PODMÍNKY PRODEJE

Jana P. (janinka012) ID 282089
mimibazar.cz/janinka012
Oblast: Trutnov
+PŘIDAT K OBLÍBENÝM (přihlášení)
Registrace: 10.2.2010
Naposledy: 23.1.2020 21:48 včera
Aktualizace: 23.1.2020 16:04 včera
INZERTNÍ FOTOGRAFIE 449
prodám | koupím
vyměním | věnuji | půjčím
zdarma k objednávce
slevy | akce | vzkazy
odkazy na aukce
PROBÍHAJÍCÍ AUKCE
PODMÍNKY PRODEJE
HODNOCENÍ 609
VŠECHNY FOTOGRAFIE 369
Rodinné fotky
Scrapbook
Módní show
Spokojení zákazníčci
Moje hobby
Zahrada
Naše bydlení
Dekorace
Poradna
Domácí mazlíčci
Sběratelství
Naše úlovky
KOMENTÁŘE
VTÍPKY 0
RECEPTY 1
NÁVODY 52
Platí ceny, které mám uvedeny u zboží, vč. poštovného! Při větším odběru oblečení po dětech jsem schopná dát slevu po domluvě.Nepište mi prosím Vaše návrhy,nebudu na ně reagovat. Děkuji Vám za pochopení. NA DOBÍRKU preferuji zálohu na poštu předem.
Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Maminky velice ráda vás vítám v mém obchůdku!!

SOUKROMÝ PRODEJ
Maminky, prodávám tady oblečení po mých dětech, NOŠENÉ, pokud není uvedené jinak (nové zboží).Když se jedná o nošenou věc (má běžné drobné známky nošení - má prací žmolíček chloupek, lehce oprané barvičky, což udělá pomalu po prvním praní, ale od toho to je nošené oblečení, NE NOVÉ!! )...Nechci pak dohady typu kraťásky a neg. hodnocení, že nejsou nové apod. když paní koupila použité a nošenou věc (a je jasné, že barva nikdy na nošených nebude 100% jako u nových nenošených)...Omlouvám se, ale věci neměním, nepište mi o výměnu. Prosím nesmlouvejte o cenu, je daná.:)
Na oblečení po mých dětech neposkytuji žádnou záruku, jedná se o nošené zboží, event. nová věc, která nebyla unošená, nevhodný dárek apod.
Větší vady jsou vždy uvedený v textu a vše nafoceno a zohledněno v ceně.

Ceny poštovného účtuji dle aktuálního ceníku ČP a váhy oblečení, může se stát, že mám ještě staré poštovné, nedá se vše opravovat ručně....

Balíčky zasílám obyčejně jen na Vaše výslovné přání a Vaše riziko. Za ztrátu poštou neručím!!

Na dobírku zašlu pouze při záloze celé částky na poštovné dle objemu balíčku, a tarifu ČP, poté zbytek na dobírku. Jinak na dobírku nezasílám !!!!

Více oblečení nepřeměřuji, tyto dotazy rovnou anuluji, jelikož maminky na mmb neumí ani napsat malé, velké , beru neberu...a já s tím mám jen práci. Vše odpovídá vel. na cedulce, co mám uvedeno u nabídky. Většinu rozměrů u oblečení mám hned doplněnu při vkladu.

Platbu očekávám max. do 3 dní na účtě. A nepište mi o oblečení, pokud nemáte peníze. Nikomu 14 dní a déle opravdu rezervovat oblečení nebudu, protože se mi už více neozve!!!!

Za nezaplacené oblečení uděluji všem maminkám neg. hodnocení. Opravdu není problém a je slušnost komunikovat a domluvit se na nemožném....Nové oblečení:
Zboží pochází z Číny, UK atd. Není licenční, nikde také neuvádím s licencí. Je kvalitní, žádný hadr..:D. Převážně značka NOVA, něco Peppa Pig apod.

Platbu za objednané zboží očekávám do 3 pracovních dnů, pokud se nedomluvíme jinak. Poté objednávku stornuji a uděluji negativní hodnocení neboť poslední dobou běžně po týdnu od objednání urguji o zaplacení...

Doklad k novému oblečení viz album Oblečení skladem vystavuji automaticky, na toto zboží se vztahuje prodej na ŽL a klasicky 24měs. záruka + další podmínky dle OZ.

POŠTOVNÉ
Dle aktuálního tarifu ČP platného od 1.1.2017. A dále vzhledem k obejmu balíčku, váhy a hodnoty.

Po odeslání balíčku všem maminkám automaticky doposílám č. pod. lístku, takže je nutnost z Vaší strany si balíček ohlídat, zda v pořádku dorazil, pokud NE, tak mě prosím kontaktovat, a budu to já dále řešit s Českou Poštou.


REKLAMACE a odstoupení od smlouvy
Reklamace - na nové zboží platí reklamace dle reklamačního řádu.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Dle zák. č. 367/2000 nakupující do 14 dnů po obdržení zásilky s novým zbožím toto zboží může bez udání důvodu vrátit. Zboží musí zákazník odeslat pouze doporučeně a to na adresu prodejce. Zboží musí být v původním stavu a obalu, kompletní, nepoškozené a s visačkami - NEPOUŽITÉ!!!
.
Zboží prosím vracejte doporučeně, a pojištěné - za ztrátu ani za poškození při cestě zpět nejsem odpovědná.
Zboží zaslané na dobírku nebude přijato.
Zboží bude vráceno v takovém stavu, v jakém je zákazník obdržel - tzn. s cedulkou a všemi originálními prodejními štítky a v sáčku.
Pokud bude zjištěno, že zboží je poškozené , má prodávající právo na náhradu vzniklé škody. Znehodnocení zboží, (tzn. je-li použité, špinavé, či jinak poškozené) bude zohledněno ve vracené částce, což může dosáhnout až 100% kupní ceny.
Nebude-li dodržena některá z uvedených podmínek, bude zboží odesláno zpět bez nároku na vrácení.
Při splnění těchto podmínek bude nakupujícímu vrácena kupní cena, která bude snížena o poštovné a to do 14 dní od obdržení vráceného zboží. Při nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebude v souladu s uvedeným zákonem akceptováno odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

VŽDY MĚ NEJPRVE KONTAKTUJTE EMAILEM. NEOHLÁŠENÉ ZBOŽÍ VRACÍM ZPĚT NA ADRESU ODESÍLATELEPRANÍ A ŽEHLENÍ - (první praní doporučuji v ruce, aby se vyzkoušela stálost barev v gelovém prášku na barevné nebo bílé prádlo dle typu oblečení). Doporučuje se prát na šetrný program (nejlépe po rubu) na 40 nebo 30 stupňů . a prosím zdůrazňuji - NEŽEHLIT OBRÁZKY PŘÍMO NA OBRÁZKU.
Já sama si pro svou dcerku oblečení také beru a jsem maximálně spokojená - barvy nepouští, neblednou, obrázky nežehlím...jen mimo obrázky příp. celý zadní díl a tím se prožehlí i přední díl s obrázkem.
Neberu reklamace typu..přežehlila jsem obrázek a je pryč apod.


* POKUD VÁM BALÍČEK PŘIJDE POŠKOZENÝ, ROZBALTE HO PROSÍM,PŘED DORUČOVATELKOU A ZKONTROLUJTE,ZDA JE V BALÍČKU VŠE CO JSTE SI OBJEDNALI A PŘÍPADNĚ REKLAMUJTE PŘÍMO S DORUČOVATELKOU!
Vždy udávám na balíček hodnotu věcí v balíčku, aby příp. pošta uhradila vzniklé škody způsobené špatnou manipulací pošty.


Přeji příjemné nakupování.

Jana
Podmínky byly naposledy upraveny: 26.6.2017, 18:14
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt