PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
DĚKUJEME VÁM ZA NÁVŠTĚVU V NAŠEM RODINNÉM BAZÁRKU:

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA OBCHODU:
Jde o prodej soukromého zboží, většinou použitého, dále nepravidelných přebytků ze zahrádky a výrobků invalidní důchodkyně, které vyrábí jako nové z již použitých materiálů = recyklace.

KOMUNIKACE
Odpovídám všem co nejrychleji, jak je to možné, obvykle každý den večer po práci a rodině ve všední den a o víkendech pouze tehdy, pokud nikam s rodinou nejedeme, protože nemám e-mail v mobilu, i když mi dcera aktualizuje zboží. Stává se, hlavně na jaře kvůli rostlinám, že dotazů a poptávek je tolik i opakovaných, že není možné všechny uspokojit. Kdo na to nemá nervy, radši u nás neobjednávejte v zájmu vzájemné spokojenosti ;-)

PŘEPRAVA
Nabízím osobní předání v Praze na Budějovické cca 1x v týdnu nebo denně u Kamenice u Prahy. Zboží větších rozměrů je možné vidět předem na místě prodeje, po domluvě.
V zasílání poštou rozhodně neposíláme zboží na dobírku. Zboží poštou zasíláme vždy doporučeně a standardně do 3 pracovních dní od připsání částky na náš účet. Jiným způsobem pouze po osobní domluvě.

NAPIŠTE NÁM:
Jakýkoliv váš dotaz k našemu vystavenému zboží vám rádi zodpovíme.
V případě nějaké chybějící informace v naší inzerci nás prosím upozorněte předem, ihned doplníme, aby nedošlo zbytečně k omylu a problémům, případně k vaší nespokojenosti.
Všechny dotazy či podmínky můžete uvádět již v objednávce.

REKLAMACE:
Míry, rozměry, vyšší váhu a vady zboží máme v jednotlivých inzerátech vždy uvedeny, fotografie jsou aktuální - zboží je foceno přímo před vystavením do prodeje a ještě před expedicí znovu kontrolováno, proto nebereme zpět věci - reklamace. V případě vašich jiných dotazů, nebo nejistoty, pište předem!!!
Pokud se zboží poškodilo během přepravy, buď balíček nepřebírejte od pošťáka nebo okamžitě před rozbalením i po vyfoťte. Poté reklamujte na Vaší poště co nejdřív (asi do 48 hod.) i s poškozeným obalem. Doporučené zásilky a balíčky jsou všechny pojištěny na 500 Kč, cenné na skutečnou cenu. Vyjádření a náhradu škody pošta zasílá do 30 dní /ze zkušeností do týdne/.

ZÁRUKA:
Dle zákona na použité zboží se vztahuje záruka 24 hodin od přijetí zboží. V případě problému, můžete zboží nejpozději druhý den od jeho přijetí vrátit s dokladem o datu jeho převzetí. Zpětné poštovné si hradíte sami, pokud nejde o uznatelnou reklamaci, v tom případě hradíme zpětné poštovné my.

Krásný den :)
Podmínky byly naposledy upraveny: 12.7.2016, 8:40
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt