PODMÍNKY PRODEJE

Kamila S. (mamcakamca) ID 36325
mimibazar.cz/mamcakamca
Oblast: Brno
+PŘIDAT K OBLÍBENÝM (přihlášení)
Registrace: 3.1.2007
Naposledy: 12.1.2020 14:02
Aktualizace: 16.12.2019 8:19
INZERTNÍ FOTOGRAFIE 197
prodám | koupím
vyměním | věnuji | půjčím
zdarma k objednávce
slevy | akce | vzkazy
odkazy na aukce
PROBÍHAJÍCÍ AUKCE
PODMÍNKY PRODEJE
HODNOCENÍ 468
VŠECHNY FOTOGRAFIE 110
Rodinné fotky
Scrapbook
Módní show
Spokojení zákazníčci
Moje hobby
Zahrada
Naše bydlení
Dekorace
Poradna
Domácí mazlíčci
Sběratelství
Naše úlovky
KOMENTÁŘE
VTÍPKY 0
RECEPTY 19
NÁVODY 0
Chodím do práce,takže na netu jsem až tak kolem 17. hodiny,případné mailíky a dotazy a vzkazy tudíž vyřídím až v tuto večerní dobu.Pokud nedostanete odpověď do 24 hod.kontaktujte mne znova!!!!!
Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Milé maminky, tatínkové a všichni co u mne hodláte nakoupit nějaké věcičky.
Jsem ráda za váš zájem o mé zboží.
Prodávám vesměs věcičky po mých dětech nebo dosplácké věci po mé rodině, tudíž prosím jestli čekáte za poloviční ceny nové věci a míníte titěrnými reklamacemi vymáhat slevu radši u mne nenakupujte a kupte si radši nové zboží!!!!!!
Prodávaná věc vždy odpovídá popisu, snažím se napsat co nejvíc informací o jejím skutečném stavu.Ale opravdu lupou věcičky prohlížet nebudu!!!Jsem jen člověk a tudíž omylný, pokud nějaký kázek přehlédnu, ale opravdu opodstatněný, tak doufám, že mi to odpustíte a domluvíme se na kompenzaci ve formě slevy ,vrácení penízků(ale bez poštovného, to mi od vás nezůstává, dávám ho také poště, takže vracím částku kterou jste mi původně poslali vy na účet).

Jsem ochotná i věcičky vyměnit za něco z vašeho albíčka, pokud se mi bude od vás něco hodit.:-)))

Pokud vznesete dotaz ohledně přeměření nebo čehokoliv jiného a pokud si věc potom nechcete zakoupit dejte mi vědět do 24 hodin.Jinak věc pouštím pro další zájemce.

Po odeslání vašeho vzkazu,že máte zájem o koupení vybrané věci, se vám ozvu nejpozději do 24 hodin.Prefuruji platbu na účet. Na dobírku pouze po domluvě.
Jakmile budou penízky na kontě, obratem vám posílám vámi vybrané zboží a zároveň vám na mail posílám zprávu o připsání penízků a poslání balíčku.

Balíčky posílám jako doporučené zásilky s cenou dle váhy balíčku.
Na dobírku pouze registrovaným maminkám!!!!

Po domluvě lze balíček zaslat i jako obyčejné psaní nebo balík.Ale u něj nenadělám nic v rámci reklamace pokud se ztratí, protože od něho nemám žádný doklad:-((Tak záleží na vás,jestli míníte riskovat,že by balíček někam náhodou nedorazil.


UPOZORNĚNÍ:
KAŽDÁ DOPORUČENÁ ZÁSILKA JE POJIŠTĚNÁ PRO ADRESÁTA,NIKOLI PRO ODESÍLATELE!!!
Takže pokud se nahodou stane, že vám dojde zásilka poškozená,reklamaci si vyřizujete sama/nikoli já adresat:-((((/

PŘÍJEM ZÁSILEK:
V případě, že vám přišla zásilka potrhaná nebo jakkoliv poničená, NEPŘEJÍMEJTE JI, před doručovatelem ji rozbalte a v případě poškození výrobku žádejte **náhradu škody způsobenou dopravcem**. Měli byste být vyzváni k navštívení paní vedoucí dané pošty, kde bude zhodnocena míra poškození a dohodnete se na náhradě škody. Zboží zasílat zpět na mou adresu je zbytečné, já Vám peníze nevrátím, to musíte požadovat po tom, kdo poškození způsobil.
Nezapomeňte, že balíček je ČP automaticky pojištěn na 500 Kč (v případě připojištění i na víc) právě proti případné ztrátě nebo jakékoliv míře poškození.


S pozdravem Kamča
Podmínky byly naposledy upraveny: 10.10.2012, 20:18
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt