PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
AKCE: sleva 10% při nákupu letního oblečení nad 300,- Kč. (300,- musí být min. součet za tento druh oblečení: trička s krátkým rukávem, tílka, sukně, šaty, kraťasy, plavky, kšiltovky, sandály..)


POŠTOVNÉ MOŽNOSTI:
Od 1.7.2023 již nebudu nic posílat přes Českou poštu z pobočky pošty. Poštu nám na ulici ruší a k další poště bych musela jet mhd s přestupem, kupovat si jízdenku a čekat dlouhou frontu a to se mi nevyplatí. Je teda možnost pouze Balíkovny a Zásilkovny. Děkuji za pochopení.

BALÍKOVNA: podmínka, nejdelší strana má 50cm - 68,-Kč (obvykle máte druhý den k vyzvednutí)

ZÁSILKOVNA: platí pro všechny zásilky do 5kg, max. strana 70cm, max. součet stran 120cm (Zásilkovna bohužel stále neuvěřitelně zdražuje)
- doručení na pobočku Zásilkovny - vyberte pobočku při objednávání zboží - 92,-Kč
- doručení na Vaši adresu - Zásilkovna sama vybere kurýra (DPD, PPL, Intime...) - 113,- od 1.4.21

ZÁSILKOVNA: platí pro všechny zásilky do 10kg, max. strana 120cm, max. součet stran 150cm
- doručení na pobočku Zásilkovny - 140,-
- doručení na Vaši adresu - Zásilkovna sama vybere kurýra - 137,- od 1.4.21


ČESKÁ POŠTA: malé zásilky - dopisy, lze stále posílat přes Českou poštu, ale opravdu jen pár malých kousků nebo jeden větší, už nelze, že na místě doplatím za balík, když zásilka bude silnější než požaduje pošta. Ceny platné od 1.2.2022, pokud na oblečení spěcháte, můžu poslat prioritně s dodáním následující den, poštovné bude o 7,-Kč vyšší, jinak bude pošta doručovat nejdříve za 2 dny:

- dopis obyčejně na Vaše riziko (max. 35x25x2cm tloušťka, do 500g) - 34,- (max. 1 kus tenkého zboží např. tričko, legíny.. na poště mi přísně kontrolují)
- dopis doporučeně (50x35x5cm tloušťka, do 500g, např. 1 dětská mikina, cca 4 slabé dětské věci, lze víc v menší velikosti a kojeneckých věcí) - 75,-
- dopis doporučeně (50x35x5cm tloušťka, do 1kg) - 81,-
- dopis doporučeně (50x35x5cm tloušťka, do 2kg) - 87,-


- Mám i jinou práci proto osobní vyzvednutí momentálně není možné! Prosím respektujte to a nepřemlouvejte mě.

Milí zákazníci,

prodávám outletové oblečení převážně anglických značek:
1.) Nové zboží/outlet - zboží je nové z obchodů, s visačkou nebo bez, ale také může mít nějakou vadu - ušpinění, dirku, drobná vada z výroby, proto výrobce často odstřihne svou značku ze štítků. Toto zboží je možné také reklamovat pouze na neuvedené a vážné vady, které má při dodání - drobné ušpinění od prachu ze skladu apod. není bráno jako vada, proto je prodáváno jako outlet a již je zohledněno v ceně. Pokud mám více kusů od jedné velikosti, měřím a fotím většinou jen jeden kus, proto může být drobná odchylka. Zboží je zařazené do alb a uvádím v popisku, že se jedná o outlet. Je možné si nechat otevřenou objednávku přes více vkladů, ale je nutné po každém vkladu objednávku uhradit.

2.) Výprodej - second-hand/outlet – i když je zboží nové, jednotlivé kusy nejsou v obale, většinou nemají visačku, můžou být pomuchlané, mít na sobě chloupky z jiného oblečení, vše se skladuje pohromadě. Veškeré oblečení i to s visačkou prochází procesem second-handu - je desinfikované, určitě oblečení před prvním použitím vyperte! Zboží popisuji: nové - zboží je s visačkou, zůstane vlasec od visačky nebo různé nálepky po oblečení, přeškrtnutá nebo přestřižená cedulka; nové nebo jako nové - zboží se zdá zcela nové; super stav - nošené, ale pěkné; bezvadné - na zboží je malinko vidět používání, ale žádná výrazná vada. Případné vady uvedu v inzerátu. Zboží je rozdělené do alb podle velikostí.

3.) Výprodej - Next (Lipsy a jiné značky, které Next rovněž prodává přes své stránky) - customer return (vratky zákazníků, prodejen, vyřazené zboží po sezoně) - případné vady uvedu v inzerátu. Next znehodnocuje zboží přeškrtnutím cedulky černou fixou, u pyžámek a triček někdy i přeškrtne Next za krkem, toto je běžné a neberu jako důvod k reklamaci. Pokud je od fixy umazané oblečení i jinde, uvádím to. Toto zboží je také desinfikované. Zboží je v albech - dětské podle velikostí a Next dámské a pánské.
Berte prosím na vědomí, že zboží ve výprodeji leží na skladě již delší dobu, proto mohlo při manipulaci se zbožím dojít k dodatečnému ušpinění apod. Pokud najdu dodatečně vážnou vadu, budu vás kontaktovat.

Dále prodávám oblečení po mých dětech, po mamce a po mně, je zařazené do příslušného alba.
Barva oblečení většinou odpovídá realitě, ale červená, černá a tm. modrá je vždy tmavší než na fotce, zelená a žlutá bývá ve skutečnosti hezčí, jasnější.
Některé věci se špatně přeměřují, může tam být odchylka +- až 2cm (měřím d od krku dolů, š pod průramky, r od krku).

- Co je vystavené a není uvedený zájemce nebo je méně zájemců jak kusů skladem, tak je volné k prodeji. Neptejte se, jestli zboží mám, prosím piště až máte vážný zájem a rovnou jako objednávku. Dotaz jestli zboží mám neberu jako vážný zájem, jako zájemce vás hned anuluji a přenechávám zboží případnému dalšímu zájemci, protože ve většině případů už na mou odpověď nikdo nereaguje.

- Objednávky vyřizuji od 60,-Kč výše, u levnějších položek je potřeba vybrat více kusů.

Domluvte se s kamarádkou, sestrou, kolegyní...., objednejte si společně a využijte některou z nabízených množstevních slev (platí pouze při jednorázovém objednání a odeslání objednávky, pokud dosáhnete na slevu přiobjednáním z dalšího vkladu, uhrazené poštovné nevracím a slevu nedopočítávám) :

- při nákupu nad 1.500,- a výběru alespoň 10ks zboží - poštovné zdarma při zaslání přes Balíkovnu (jiný způsob doručení s doplatkem). Pokud pak část zboží vracíte, poštovné doúčtuji.
- při nákupu nad 2.500,- - sleva 12%, ale bez slevy na poštovném, tyto slevy nelze slučovat
- slevu na 1ks oblečení nedávám a na nabídky koupím včetně poštovného nereaguji!

V případě nepřevzetí nebo nevyzvednutí zásilky a nedoplacení nového poštovného pro nové odeslaní, účtuji si 5% z ceny objednávky jako manipulační poplatek.


Prosím označujte každou položku o kterou máte zájem, má to více důvodů: nedojde tak k záměně za jiný kus; další zákazník vidí, že o zboží už někdo projevil zájem a jako první zájemce máte přednost; pokud je více kusů na prodej tak vidí, kolik kusů je ještě volných; lépe se mi pak chystá balíček, když vidím co a v jaké velikosti máte objednané.


- Ke každé utracené 200,- můžete přidat 1ks zboží co je zdarma k objednávce. Jen chci upozornit, že tyto věci můžou navýšit částku za poštovné.

- Po špatné zkušenosti vás prosím, pokud máte problém s příjmem či odesíláním e-mailů, tak mi to oznamujte hned a můžeme si psát přes vzkazy. Já určitě každému odepisuji (kromě dotazů na 50% slevy včetně poštovného a pod.), na dotazy ohledně zboží a přeměření do druhého pracovního dne, to trvá déle, podklady posílám většinou hned. Takže pokud nedostanete odpověď, asi se někde ztratila, kontaktujte mě znovu přes vzkazy. Děkuji za pochopení.

PROVOZNÍ DOBA: Objednávat můžete 24 hodin, na objednávku budu reagovat nejpozději další pracovní den (k PC se dostanu až odpoledne). O víkendu a ve svátky nepřeměřuji, nedofocuji.

REZERVACE A PLATBA:
Rezervaci držím max. 4 pracovní dny, pro neregistrované 3 pracovní dny od objednání (začalo se stávat, že objednáváte, ale dál už nic). Do této doby očekávám, že bude zboží zaplaceno, jinak nabízím dalšímu zájemci, pokud je. Není však problém domluvit se na úhradě pozdější (až vám přijde mateřská) nebo na otevřené objednávce – neplatí pro neregistrované zákazníky a zákazníky s negativním hodnocením. Pokud jednou objednávku bez řádného storna neuhradíte, na další vaše dotazy či objednávky již nereaguji a automaticky vás anuluji!!!
V den odeslání balíčku vám pošlu e-mail, doba doručení je obvykle kolem 2 dnů, před vánoci je tato doba mnohem delší.

OBJEDNÁVKA:
Objednávku je možné stornovat do 24 hodin e-mailem. Prosím dejte vždy vědět, e-mail nic nestojí.

LHŮTA PRO DODÁNÍ ZBOŽÍ:
Balíčky zasílám do 4 pracovních dnů po přijetí platby na účet. Pokud na věc spěcháte, napište mi to. Pošta negarantuje za jak dlouho zásilku dodá, pokud má zásilka zpoždění, já to nijak neovlivním a neručím za to. U doporučené zásilky je nyní možnost doručit zásilku do druhého dne s příplatkem 7,-Kč.

ZPŮSOB DODÁNÍ:
Doporučený dopis Českou, přes Balíkovnu a Zásilkovnu. Výše poštovného je uvedena u každého inzerátu/podmínky prodeje nebo v případě objednání více kusů platíte jedno poštovné dle rozměrů a váhy zásilky, o částce vás budu informovat v podkladech pro platbu. V případě ztráty balíčku vracím celou částku i s poštovným po vyřízení reklamace.
Na dobírku neposílám!
Levnější věc pod 150,- a do výšky 2cm, na vaši žádost a vaši zodpovědnost můžu poslat i obyčejně.

ZÁRUKA NA POUŽITÉ ZBOŽÍ:
Na věci použité neplatí záruka, odpovědnost prodávajícího se vztahuje jen na vady, které tyto věci měly při převzetí kupujícím. Odpovědnost prodávajícího se nevztahuje na běžné opotřebení a vady popsané buď u konkrétního inzerátu, nebo v obecně v obchodních podmínkách. Kupující je povinen dodané zboží prohlédnout a bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o zjištěných závadách.
V případě oprávněné reklamace se můžeme domluvit na slevě nebo vrátím částku v plné výši.

PRÁVO NA ODSTOUPENÍ OD OBCHODNÍ SMLOUVY:
Kupující může odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží nebo poslední části dodávky, a to bez ohledu na způsob převzetí zboží či provedení platby. Uvedená lhůta je určena k tomu, aby se kupující v přiměřeném rozsahu seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží. Prodávající je povinen vrátit kupujícímu celou uhrazenou částku do 14 dnů od obdržení odstoupení od smlouvy. Zboží by mělo být vráceno prodávajícímu (ne na dobírku) kompletní, nejlépe v původním obalu, nesmí jevit známky opotřebení či poškození. Poštovné za doručení i vrácení zboží zpět k prodejci si hradí spotřebitel sám (jinak bych musela účtovat dle §53 odst.10 Občanského zákoníku paušální náklady za vyřízení ve výši 60-150Kč).
Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej na vracenou částku.
Před vrácením zboží mě vždy informujte předem.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Prodejce je nucen shromažďovat některé osobní údaje jako je jméno a adresa zákazníka. Tyto údaje slouží pouze k vyřízení objednávky a realizaci dodávky objednaného zboží. V žádném případě nejsou tyto údaje žádným dalším způsobem nikterak zpracovávány.

UKONČENÍ OBCHODU:
Jestli jste spokojení, budu ráda za hodnocení, když ne, v klidu problém vyřešíme. Pokud se do 14 dní od mého odeslání neozvete, považuji obchod za uzavřený.

Přeji příjemný nákup,
PetraSoukromý prodej:

Milé maminky,

objednané zboží posílám pouze po platbě předem a vždy se pokusím poslat do 4 dnů od připsání peněz. Nemám problém s rezervací věcí, ale pokud se ve smluvený termín neozvete nebo nezaplatíte, rezervaci ruším. Dotaz na zboží neberu jako zájem o koupi, takže pokud bude další zájemce mít vážný zájem, prodám jemu. Věci zpět neberu.
Všechno oblečení je vyprané a vyžehlené, ale skladovala jsem ve vakuových pytlích, takže některé se trochu pomačkalo, také se mi stalo, že bílá zežloutla, guma steřela, upozornila bych.
Balíčky oblečení nedělám, sama si ráda vybírám, co chci koupit a vědět v jakém je to stavu, takže mám popsanou každou věc zvlášť, ale určitě je možné domluvit se na rozumné množstevní slevě.
Levnější věc pod 100,- na vaši žádost a vaši zodpovědnost můžu poslat i obyčejně.
Kojenecké oblečení v našem případě bylo vždycky o velikost i 2 větší, neuvádím u každého inzerátu většinou to odpovídá dle kil co uvádí výrobce, záleží kolik miminko váží, každý to má jinak. Já jsem věděla, že malej roste pomaleji, tak jsem v roce a půl teprve nakupovala vel. 80 :-).

Vyberete-li část zboží ze soukromého prodeje a část z komerčního platíte 1 poštovné, ale je potřeba zaplatit za každé zboží zvlášť na jiné účty.

Děkuji za nákup,

Petra
Podmínky byly naposledy upraveny: 1.9.2023, 16:20
Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt | Jednotné kontaktní místo
Autorská práva k publikovaným materiálům | Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies | Nastavení soukromí | Vlastnická struktura

© 2001–2023 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodavatelé obsahu