PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
MILÍ ZÁKAZNICI A ZÁKAZNICE,

jsem velmi ráda, že jste si našli chviličku se rozhodli nakoupit u nás v našem INTERNETOVÉM OBCHODU NOVSONI.

OBCHOD provozuji pod IČ 63687402 Magdalena Petruželová (sídlo: Hutisko 650, 756 62, Hutisko-Solanec NENÍ KONTAKTNÍ ADRESA)
ZODPOVĚDNÁ OSOBA ZA PROVOZ OBCHODU JE Alena Nová Petruželová.

Ručím za originalitu zbožím vrácením peněz.
Doklad o zaplacení - daňový doklad (paragon) posílám JEN NA VYŽÁDÁNÍ, potřebujete-li ho napište si o něj hned v objednávce.

***OBJEDNÁVKA***
Prosím maminky, aby při závazné objednávce rovnou uváděly ADRESU, každá zákaznice bude mít po obdržení objednávky svůj VS (variabilní symbol), pod kterým mi pošlete platbu na účet (neposílejte mi peníze na účet bez VS, já sama Vám ho dám.)
Spěcháte-li na zboží, informujte mě o tom, když mi pošlete výpis o provedené platbě na e-mail, balíček jsem schopna poslat ještě týž den či na druhý den. Vše co mám nafoceno v albu mám skladem. Balíčky posílám každý den kromě neděle.


***VRÁCENÍ ZBOŽÍ*** je možné dle zákona
Vrácení zboží bez udání důvodu je možné do 14 dní od převzetí zásilky, částku včetně jednoho poštovného vracím do 14 dní od převzetí zásilky. Lze vrátit i zboží, které již bylo použito, nebo již nemá visačku či původní obal - VRÁCENÁ ČÁSTKA BUDE PONÍŽENA O OPOTŘEBENÍ VÝROBKU na které jsem se ochotna se zákazníkem domluvit.

Je zakázáno bez mého souhlasu použití fotografií či textu z mého alba.
 


***POŠTOVNÉ***
Balíček posílám přes ČESKOU POŠTU .
Výše poštovného - dle tarifů České pošty 50kč, 64kč, 68kč, 80kč.

***PLATEBNÍ PODMÍNKY***
Preferuji převod peněz na účet, je to nejrychlejší.
NA DOBÍRKU posílám jen registrovaným maminkám na MMB s kladným hodnocením.
Věcičky posílám po připsání peněz na účet. Balíčky posílám každý pracovní den. Jestli Vám objednaný balíček dlouho nejde, kontaktujte mě.

STORNOVÁNÍ OBJEDNÁVKY lze telefonicky i e-mailem do 24 hodin.

***ZBOŽÍ NA OBJEDNÁNÍ, NA OBJEDNÁVKU*** zboží objednávám z ciziny, doba dodání je zhuba 3 týdny po obržení platby, ale je možné, že se zásilka zdrží, proto dřívější dodání nemohu ovlivnit, v tomto případě vracím peníze, když zákazník nechce déle čekat, jakmile zboží dojde dávám ho do volného prodeje.

Zjistím li, že zboží již není naskladněno vracím Vám zpět peníze na účet v plné výši i s poštovným, zjistím že zboží mám jen částečně, zboží které mám posílám, za zboží které nemám naskladněno vracím peníze zpět na účet.

Když na Váš e-mail neodpovím nejpozději do 48 hodin, tak mě prosím kontaktujte přes VZKAZY NA MMB.

***ALBUM SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍČKŮ***
Budete-li spokojení, pošlete nám foto Vás nebo Vašeho dítka na můj meil nova_alenka@centrum.cz a já foto vložím zde do SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍČKŮ a ještě získáte ode mně slevu - 10% na další nákup v Našem OBCHODU NOVSONI.

Nejsem plátce DPH.
IČO 63687402
Adresa pro výměnu balíčku:
Alena Petruželová Hutisko - Solanec 650, 75662
e-meil: nova_alenka@centrum.cz na e-mailu zpracovaní poptávky do 24 hodin.
Při koupi souhlasíte s podmínkami prodeje.
Podmínky byly naposledy upraveny: 4.10.2016, 10:17
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt