PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Milé maminky a ostatní zájemci.

Děkuji za zájem o nabízené věci. Prodáváné věci se snažím co nejpřesněji popsat. Téměř všechny věci jsou původně kupované nové a nošeny jen mojí dcerou či mnou. V případě Vašeho zájmu mohu k nabízené věci upřesnit detaily, nafotit, přeměřit apod.
MOC PROSÍM - NENABÍZEJTE MI VÝMĚNY, DĚKUJI!!

Věci rezervuji po dobu 3 kalendářních dnů, pokud do této doby peníze nedorazí na účet, dávám věc zpět do prodeje pro ostatní zájemce (pokud se samozřejmě nedohodneme jinak).
Pokud zadáte nějakou informaci apod a poté do 24 hodin od vás neobdržím odpověď, věc automaticky přenechávám dalšímu zájemci.

Zboží zasílám poštou doporučeně či jako cenný či doporčený balík - dle povahy, rozměrů a hodnoty zboží, a to po připsání platby na účet. Poštovné a balné účtuji u většiny menších věcí 50-60Kč, u větších věcí je poštovné a balné vždy uvedeno v inzerátu.
V případě zájmu je možné zboží zaslat i jako obyč. zásilku nebo obyč. balík. Poštovné je tak nižší. Za tyto zásilky ale pošta ani já neodpovídáme, tudíž je takto zašlu na Vaše vlastní riziko!!

Věci uvedené v inzerátech prodávám i na jiných serverech. Tudíž se může někdy stát, že o věc již před Vámi projevil zájem někdo jiný na jiném serveru, i když je zde u inzerátu uvedeno "Doposud žádný zájemce". Na toto Vás samozřejmě při Vaší objednávce upozorním. Prodané a zaplacení věci pochopitelně hned mažu a nenabízím.

!!!!! °°°°Milé maminky, pokud je u dané věci uvedeno, že je NOVÁ či nenošená, znamená to, že jsem ji koupila nebo jsme věc dostaly, ale bohužel je nám velká/malá nebo ji nevyužijeme. Takovéto věci prodávám výjimečně protože jsem netrefila velikost anebo se nám nehodí. Proto ji prodávám dál. Nejsem komerční prodejce, nejsem tudíž schopna na danou věc poskytnout zákonnou 2letou zárkuku. V případě, že k věci mám a mohu doložit původní paragon (doklad) o koupi z obchodu, je to vždy u inzerátu uvedeno a ráda jej poskytnu. Pokud toto u inzerátu uvedeno není, paragon nepřikládám. °°°° !!!!!


OBČAS SE MI STANE, ŽE MI OD VÁS NEDORAZÍ OBJEDNÁVKA, VZKAZ, MAIL... NA VEŠKERÉ ZPRÁVY REAGUJI VĚTŠINOU VELICE BRZY, PROTO POKUD BYCH SE VÁM NEOZVALA MAX. DO 24 HODIN, KONTAKTUJTE MĚ PROSÍM ZNOVU. MOC DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.


Zdraví Vás Zuzka
Podmínky byly naposledy upraveny: 16.10.2019, 7:36
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt