Co dnes vaříte ?

DISKUSNÍ TÉMATA | POSLEDNĚ DISKUTOVANÁ TÉMATA
DISKUTOVAT MOHOU POUZE REGISTROVANÍ UŽIVATELÉ
Co dnes vaříte ?
ZOBRAZIT VŠECHNY PŘÍSPĚVKY | ZOBRAZIT PODLE NEJNOVĚJŠÍCH PŘÍSPĚVKŮ
Petra C. (crhakp) ID 22564, mimibazar.cz/crhakp (15.3.2019, 19:13)
Počítali jste někdo, na kolik vyjdou domácí buchty a jiný moučníky?
Je teprve pátek, a peču tenhle týden už potřetí.
Máme s detma rádi sladké snídaně. Muž dnes prohlásil, lehce ironicky, jestli levněji nevyjdou 3 koupený koláčky, než plech buchet. Nepeču žádný zákusky, ale obyc kynuty Honzovky, bábovku, perník, kefirku, babetu, štrudl...
ODPOVĚDĚT
Barbora J. (BaLiDa) ID 12312, mimibazar.cz/balida (15.3.2019, 19:35)
Dneska jsem chtěla koupit děckám každému jahodový zákusek v pekárně, takové lepší, ale jako jen piškot jahody a želé kus 1,80€ Já jsem kolenovrt, takže nic, radši upeču (smich) A oni by každý jeden kus vdechli a ještě čuměli ,-)
ODPOVĚDĚT
Irena H. (irik) ID 4999 (15.3.2019, 20:44)
ja doma vubec nepecu, protoze holky sladkosti nejedi, a my, dospeli, si radeji nekam zajdeme na dobrou kavu se zakuskem ,-)
ale za ovoce a orechy utracim +o( dnes - mandle, kesu, vlasske... pak granatove jablko, mango, papaya...ony nechteji jist jablka a hrusky
ODPOVĚDĚT
Petra C. (crhakp) ID 22564, mimibazar.cz/crhakp (15.3.2019, 19:38)
Ano takové 4 zákusky jsem brala ve středu v Globusu, piškot puding, jahody, želé... 28kc. Kdyby to nebylo za stravenku, tak to nekoupím.
ODPOVĚDĚT
Monika K. (minak) ID 13382, mimibazar.cz/minak (15.3.2019, 19:31)
Nepočítala, protože je mi jasné, že domácí pečení vyjde daleko levněji...když jsem měla doma všechny 4 chlapy + já, všichni máme rádi sladké, tak to bych přišla zu grunt, kdybych to měla kupovat...pekla jsem snad obden a taky hodně ty buchty na plech, protože mi to mizelo pod rukama ,-)
ODPOVĚDĚT
dana n. (danca60) ID 403468 (15.3.2019, 19:28)
Petro, určitě to vyjde levněji, než kupované. Jen namátkou jsem vzala můj recept na honzovky a letmo spočítala, na kolik by vyšly takové buchty a ten malý plech (mám tam 40 ks - dělám malé) mi vyšel cca 40,- vč. náplně - s tím, že kupuji cukr a mouku v akcích. když vezmete, kolik stojí třeba koblížek, tak za tu cenu jich budete mít tak 5 (smich) tak asi tak... a navíc domácí od maminky je vždycky nejlepší. A když takový makový buchty a kávička provoní kuchyň - tomu se kupovaný koláček nevyrovná ani náhodou (C)
ODPOVĚDĚT
Kamila Š. (Matin+Sisa) ID 37950 (15.3.2019, 19:32)
*-) fakt na 40Kč i s náplní?Tak to dělám něco špatně ,-)
ODPOVĚDĚT
dana n. (danca60) ID 403468 (15.3.2019, 19:36)
Jo, dělám z půl kila mouky 5,- 1/4 l mléka 4,-, droždí 1,- , 2 žloutky 6,- 100 sádla nebo hery 4,- tvaroh 18,- 100g cukr 2,- a mák nevím, kolik stojí, ale cca mi to vyjde na 40,- (F) Já mám teda z toho ještě domácí sádlo a vajíčka, a když dělám povidlové, tak ty máme taky domácí, tak mě to vyjde ještě levněji ,-)
ODPOVĚDĚT
Kamila Š. (Matin+Sisa) ID 37950 (15.3.2019, 19:41)
těsto mi vychází stejně,rozcházíme se v náplních,u nás jsou zvyklé hoooodně plněné,takže na pekáč buchet padne mininálně 0,5kg tvarohu a ještě musím dodělat zbytek povidlama ,-)
ODPOVĚDĚT
Lenka M. (M.Lenka) ID 107953 (15.3.2019, 22:17)
u nás podobně (Y) musí být hodně naplněné, takže 500 g tvarohu + ještě mák
ODPOVĚDĚT
Kamila Š. (Matin+Sisa) ID 37950 (15.3.2019, 19:28)
Péto,tak jsem hodila na papír ty záviny,cca 93kč s tím,že musím vše koupit,vejce,jablka,makovou nádivku a jsou mega po 495g těsta jedna nohavice největší položka byla 0,5kg makové hotové náplně od nás z pekárny za 40kč
ODPOVĚDĚT
Petra C. (crhakp) ID 22564, mimibazar.cz/crhakp (15.3.2019, 19:35)
Já v rychlosti ty Honzovky, z půl kila mouky cca 65kc.s tím že nejdražší jsou v tom povidla 30kc kelimek.
ODPOVĚDĚT
Kamila Š. (Matin+Sisa) ID 37950 (15.3.2019, 19:40)
za ty peníze by jste měla tak 5 koláčů-u nás na maloměstě-prodávám v tý pekárně ,-)-navíc,teda u nás kluci nejí,ale žerou,Štěpa ted dorazil z fotbalu,už má v sobě litr mlíka a 6rohlíků s medem a to ještě není konečná ,-)
ODPOVĚDĚT
Petra C. (crhakp) ID 22564, mimibazar.cz/crhakp (15.3.2019, 19:42)
No, a to nás často bývá ke stolu o jednoho víc, bývá tu mladého slečna.... A ano žerou hrozně, samozřejmě jim jede jen to dobré ,-)
ODPOVĚDĚT
Kamila Š. (Matin+Sisa) ID 37950 (15.3.2019, 19:44)
tak to u nás zatím ne,ale i tak nás je (Z) (Z) (X) (svatba) 5 a raději upeču co sní,než pak něco vyhazovat,počítám,že zítra peču vánočku a v neděli skořánky na odjezd na intertnát :-D
ODPOVĚDĚT
Lenka H. (lososak1) ID 92466 (15.3.2019, 19:21)
Nechť pan choť nakoupí a Vy si svůj volný čas bez pečení užijte.
ODPOVĚDĚT
Petra C. (crhakp) ID 22564, mimibazar.cz/crhakp (15.3.2019, 19:24)
Jako aby věděl co kolik stojí? Tak to on ví. Ale netuší kolik toho doma sníme, vůbec se tu nezdrzuje ,-)
ODPOVĚDĚT
Lenka H. (lososak1) ID 92466 (15.3.2019, 19:27)
Ne, aby nakoupil, zařídil a dosyta nakrmil on.
ODPOVĚDĚT
Barbora J. (BaLiDa) ID 12312, mimibazar.cz/balida (15.3.2019, 19:19)
A to by Vám stačily jen tři? ,-) Já bych jich musela koupit deset, u nás stojí teda kus 18kč a i víc, cokoli upečeného vyjde snad vždy levněji ,-)
ODPOVĚDĚT
Petra C. (crhakp) ID 22564, mimibazar.cz/crhakp (15.3.2019, 19:23)
No nestačily +o(
ODPOVĚDĚT
Martina Š. (e-sladkyspanek.cz) ID 159367, mimibazar.cz/e-sladkyspanek (15.3.2019, 19:21)
Tři až čtyři jen pro mě (smich)
ODPOVĚDĚT
Barbora J. (BaLiDa) ID 12312, mimibazar.cz/balida (15.3.2019, 19:23)
Přesně, tři koláčky jako nic (smich) Já co jsem snad pekla nejdražšího byl opilý izidor, toho másla, ořechů a rumu, ale teda (zajic)
ODPOVĚDĚT
Martina Š. (e-sladkyspanek.cz) ID 159367, mimibazar.cz/e-sladkyspanek (15.3.2019, 19:18)
Jebni ho mokrým hadrem. Lehce mu šibe. (smich)
ODPOVĚDĚT
Petra C. (crhakp) ID 22564, mimibazar.cz/crhakp (15.3.2019, 19:21)
Šel do hospody na tatarak, tak jsem se ho ptala, jestli si ho nemohl udělat doma +o(
ODPOVĚDĚT
Barbora J. (BaLiDa) ID 12312, mimibazar.cz/balida (15.3.2019, 19:24)
Pardon :-D :-D :-D
ODPOVĚDĚT
Martina Š. (e-sladkyspanek.cz) ID 159367, mimibazar.cz/e-sladkyspanek (15.3.2019, 19:22)
:-D :-D :-D
ODPOVĚDĚT
Kamila Š. (Matin+Sisa) ID 37950 (15.3.2019, 19:17)
Právě jsem vytáhla 2 kynuté záviny....ve středu loupáky,v pondělí kefírovka,peču cca 4krát týdně...jsou jak kobylky ,-)...nemyslím,že by vyšlo levnějí,naše pekárna je luxusní,fakt jak domácí,koláč 12,90 musela bych mít tak 9 kousků jen na snídani-beze mě a tolik mě to doma nevyjde
ODPOVĚDĚT
Zdena l. (žabada) ID 132621 (15.3.2019, 19:15)
Ať je v klidu, nevyjde to levněji +o( stačily by vám k snídani 3 koláčky po 15 Kč? Určitě ne (H)
ODPOVĚDĚT
Petra C. (crhakp) ID 22564, mimibazar.cz/crhakp (15.3.2019, 19:20)
No 3 koláčky, a každej se pak doji ještě rohlikem s jogurtem ,-)
ODPOVĚDĚT
Kamila Š. (Matin+Sisa) ID 37950 (15.3.2019, 19:18)
to by u nás dal ten 17 letej a k tomu 0,75l kakaa a ještě by koukal,čím se dorazit (smich)
ODPOVĚDĚT
ZOBRAZIT VŠECHNY PŘÍSPĚVKY NA TÉMA > Co dnes vaříte ?
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt