(recept
si oblíbilo 182 návštěvníků)
4 porce
35 minut
Falešné kuřecí stehýnka
Potřebné ingredience Seznam potřebných ingrediencí
Postup přípravy Postup přípravy v krocích
Listové těsto rozválíme na nakrájíme na tenké proužky cca 3 cm.
- Listové těsto rozválíme na nakrájíme na tenké proužky cca 3 cm.
- Do mletého masa přidáme nakrájenou cibuli a ochutíme solí a pepřem. Tři plátky toustového chleba (nebo jeden rohlík) namočíme v mléce, vymačkáme a přidáme k sekané.
- Na tyčinku nalepíme mleté maso a vytvoříme tvar stehýnka.
- Proužkem z těsta omotáme stehýnko, začínáme od tyčky.
- Do pánvičky nalijeme zhruba 1,5-2 cm oleje a smažíme na střední teplotě dozlatova.
:)
Do mletého masa přidáme nakrájenou cibuli a ochutíme solí a pepřem (já jsem koupila už ochucenou drůbeží sekanou, takže jsem to nemusela dochucovat) . Tři plátky toustového chleba (nebo jeden rohlík) namočíme v mléce, vymačkáme a přidáme k sekaný)
Tyčinky by měli být silnější :)
Na tyčinku nalepíme mleté maso a vytvoříme tvar stehýnka :)
Proužkem z těsta omotáme stehýnko... a začínáme od tyčky :)
:)
Do pánvičky nalijeme zhruba 1,5-2 cm oleje, aby bylo do půl stehna :) a smažíme na střední teplotě dozlatova :)
Stehýnka,pečené v troubě od Evy M.
Chutnalo vám? Podělte se s přáteli o recept
Recepty mohou komentovat pouze přihlášení uživatelé
Komentáře k receptu
CokeLady
(upraveno)
20. 2. 2018, 6:40
Vyzkouseno
, ale u nas bez uspechu, moc mastne (ja je tucne testo i olej). Jiz delat nebudu.
, ale u nas bez uspechu, moc mastne (ja je tucne testo i olej). Jiz delat nebudu.
nahlásit
PÁRátko
(upraveno)
12. 9. 2013, 19:17
LUXUSNÍ MŇAMKA
...přijdu z práce a čeká na mě taková lahůdka...manžel dnes vařil a bylo to fakt VÝBORNÝ
.MOC DÍKY za inspiraci
...přijdu z práce a čeká na mě taková lahůdka...manžel dnes vařil a bylo to fakt VÝBORNÝ
.MOC DÍKY za inspiraci
nahlásit
oliva1
(upraveno)
8. 2. 2012, 15:57
nahlásit
GabuškaL.
(upraveno)
4. 10. 2011, 19:08
Hezký večer Oli, myslíte, že by se dalo použít i jiné mleté maso
Kde kupujete to kuřecí
Nikde jsem neviděla
Kde kupujete to kuřecí
Nikde jsem neviděla
nahlásit
monky3
(upraveno)
4. 10. 2011, 19:34
@GabuškaL.
Gábi, jestli můžu poradit za Olinku, melu si sama
vykostím kuře a pomelu
vím co tam mám
vykostím kuře a pomelu
vím co tam mám
nahlásit
GabuškaL.
(upraveno)
4. 10. 2011, 19:46
@monky3
no, to je fakt
no, to je fakt
nahlásit
lvc
(upraveno)
31. 7. 2011, 19:30
Moc chutné a super nápad
nahlásit
novackova
(upraveno)
21. 5. 2011, 22:48
nahlásit
erbo
(upraveno)
21. 5. 2011, 21:29
Inspirovala jsem se a zde je výsledek http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=3586092 Pekla jsem to v troubě a nemá to chybu
Děkuji. Evča
Děkuji. Evča
nahlásit
Olča =)
(upraveno)
22. 5. 2011, 10:51
@erbo
Evi,jsem ráda,že vám chutnalo.V troubě jsem ještě nepekla.Děkuji za fotku, stehýnka vypadají moc pěkně.
Ola
Ola
nahlásit
Michaela_
(upraveno)
26. 3. 2011, 22:12
to kureci maso si melete sama ?..tzv. upect kure, obrat a naekat nebo namlit?..nebo nevim..
Jinak jsem si ulozila celou vasi stranku.....Vase recepty jsou vsechny super!!
mnam .)
Jinak jsem si ulozila celou vasi stranku.....Vase recepty jsou vsechny super!!
mnam .)
nahlásit
Olča =)
(upraveno)
27. 3. 2011, 14:36
@Michaela_
Mišo,Děkuji za pochvalu.
Kuřecí máso nemelu,kupuji kuřecí sekanu(na obrazku).
Kuřecí máso nemelu,kupuji kuřecí sekanu(na obrazku).
nahlásit
martinabrigita
(upraveno)
26. 3. 2011, 11:27
Zrovna jsem se náhodou dostala na Vaši stránku s recepty. Všechny vypadají naprosto úžasně!!!
Už se moc těším, až se nějakým nechám inspirovat a určitě písnu, jak jsem dopadla.
Už se moc těším, až se nějakým nechám inspirovat a určitě písnu, jak jsem dopadla.
nahlásit
Olča =)
(upraveno)
26. 3. 2011, 15:29
@martinabrigita
Martinko,děkuji za pochvalu
.Určitě neco zkuste,budu čekat na výsledek,doufám,že se Vám to povede a bude chutnat.
.Určitě neco zkuste,budu čekat na výsledek,doufám,že se Vám to povede a bude chutnat.
nahlásit
giigiina
(upraveno)
4. 3. 2011, 21:56
dělala jsem je minuly týden na oslavu mych třicátin
,všem moc chutnalo
....akorat jsem je nesmažila,ale pekla v troubě,děkuju za skvěly napad
,všem moc chutnalo
....akorat jsem je nesmažila,ale pekla v troubě,děkuju za skvěly napad
nahlásit
Olča =)
(upraveno)
5. 3. 2011, 7:04
@giigiina
Těší mě,že vám chutnalo.Ještě jsem v troubě nezkoušela,jak dlouho jste je pekla?
nahlásit
giigiina
(upraveno)
5. 3. 2011, 21:15
@Olča =)
víte,že ani nevim
nahlásit
chubby
(upraveno)
23. 2. 2011, 23:45
uz jsem ho nasla
nahlásit
ROZARKA1
(upraveno)
13. 2. 2011, 17:28
Oli, koukala jsem na Vaše recepty a všechny vypadají
určitě několik vyzkouším
určitě několik vyzkouším
nahlásit
Zrušený účet
(upraveno)
4. 2. 2011, 12:14
určite vyskouším
super
nahlásit
marky18
(upraveno)
30. 1. 2011, 23:21
Skvělý nápad!!!
Díky moc!!!
Markéta D
Díky moc!!!
Markéta D
nahlásit
marcela54
(upraveno)
26. 1. 2011, 10:46
Tý jooooooo to je nápad,úžasnééééé
nahlásit
persanka bila
(upraveno)
21. 1. 2011, 20:53
vypadá to suprově
nahlásit
j.ájka
(upraveno)
21. 1. 2011, 20:22
Olinko, prosím Vás zkušela jste to i péct? Vaše recepty vypatají úplně skvěle, určitě jich několik vyzkouším. Jste guru kuchyně
. Jana
. Jana
nahlásit
Olča =)
(upraveno)
22. 1. 2011, 12:03
@j.ájka
Janičko,péct jsem ještě nezkoušela,ale jakmile to vyzkoušim,dám vědět.
nahlásit
cdka
(upraveno)
20. 1. 2011, 10:21
vypadá to moc dobře
určitě brzy vyzkouším
nahlásit
ivina123
(upraveno)
13. 1. 2011, 22:21
Fantastický nápad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vyzerá to úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasne!!!!!
nahlásit
cozumel
(upraveno)
13. 1. 2011, 15:52
Taky bych zkusila spíše upéct v troubě. Listové těsto miluju, dá se naplnit čímkoliv a vždycky je to jedlé
nahlásit