Odpovědět na inzerát

Nové zboží k prodeji

Krásné dámské plavky se zesíleným bříškem ….Laděné do růžova,zdobené perličkovou výšivkou...Košíčky s vycpávkou,bez kostic...Uvázání za krk...GEORGE - velikost UK 12 EUR 40...Materiál 82% polyester + 18% elastan...Délka 53cm....Výkroj - mezi kyčlema - 2 x 38cm,napla jsem na 2 x 50cm...Přes bříško 2 x 34cm volně,napla jsem na 2 x 43cm...Velikost odpovídá....Nové s angl.visačkou….

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VŠE CO PRODÁVÁM JE POUZE Z ANGLIE NEBO BELGIE-SORTIMENT NOVÉ A KRÁTCE NOŠENÉ....DÁVÁM DŮRAZ NA KVALITU I NA ÚKOR VYŠŠÍ NÁKUPNÍ CENY!!.....ŽÁDNÉ MÉ ZBOŽÍ NEPOCHÁZÍ Z LISŮ!!!...
&&&&&&&&&&&&&&&&&
PO ZÁVAZNÉ REZERVACI OBDRŽÍTE EMAIL S POTVRZENOU OBJEDNÁVKOU.OBYČEJNĚ NEZASÍLÁM !!!... POŠTOVNÉ JE JEDNOTNÉ - VŽDY 60KČ - JINÉ POŠTOVNÉ NEŽÁDEJTE,OD ODESLÁNÍ POTŘEBUJI DOKLAD !!!...CENY I POŠTOVNÉ JSOU PEVNÉ-RESPEKTUJTE TO PROSÍM...
KONCOVÉ OZNAČENÍ V TITULKU SLOUŽÍ POUZE PRO MOU OSOBNÍ EVIDENCI
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Velikost: 40
  • Značka: GEORGE
  • Doposud žádný zájemce
cena: 190

* Takto označená pole jsou povinná

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku