Odpovědět na inzerát

PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

"NEMOHLA JSEM TOMU VĚŘIT.

Nové zboží k prodeji

Anička minulý pátek ošklivě spadla a má přes půl stehna velikánskou modřinu. Po 2 dnech ji začala nožička bolet a bolela každý den víc a víc. Na pohotovosti doktor řekl, že kyčel poškozená není a Anička dostala berličky. Po dalších 2 dnech ale Anička naříkala, nemohla skoro chodit, i s oblékáním jsem jí musela pomáhat. Bylo mi to divné, říkala jsem si, že na té pohotovosti zrovna třeba sloužil vrátný. :-O Rozhodla jsem se proto vyhledat zkušeného ortopeda, stejný závěr, kyčel v pořádku, jen ten hematom je prý abnormálně velký a proto ji z toho bolí celá noha. Musíme prý počkat, až se krevní sraženina vstřebá, ale bolet to prý bude ještě min. 10 dní.
Doma jsme hned nasadily Alfu (ředí krev) a na noc dostala Anička zábal z OK gelu. Ráno jsem se jí ptala, co nožička a nemohla jsem uvěřit tomu, když mi řekla, že jí skoro nebolí!! Přitom den před tím nemohla pomalu ani chodit! NEUVĚŘITELNÉ, co umí naše výrobky a jsem za ně nesmírně vděčná. DĚKUJI."
  • Značka: O.K.G. S.R.O.
  • Doposud žádný zájemce
cena: 1410
Abyste dostali k produktům OKG záruku, nakupujte od autorizovaných partnerů, které poznáte, tak, že mají v inzerci uvedeno své jméno a registrační číslo. U těch, kteří uvedeno nemají, nemáte záruku žádnou, nejsou autorizovaní firmou OKG

* Takto označená pole jsou povinná

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku