Odpovědět na inzerát

Nové zboží k prodeji

... elegantní, účelně řešený úložný prostor, který s Vašimi věcmi získá osobitý charakter. Skříňka chytře kombinuje otevřené a uzavřené úložné prostory; věci tak můžete vystavit nebo je skrýt. Nízká varianta tohoto úložného dílu poskytuje praktický úložný prostor; například pod oknem. Součástí dvířek je zabudovaný otevírací mechanismus, takže je otevřete jen jemným dotykem. Dvě flexibilní police vám usnadní přizpůsobení si prostoru svým úložným potřebám, zatímco jedna pevná police dodá zvýšenou stabilitu. Montáž je rychlá a snadná díky klínovým kolíkům, které zacvaknete do předvrtaných otvorů. Díky nastavitelným nožičkám bude Vaše úložná sestava stát stabilně i na nerovné podlaze. Nábytek však musí být upevněn ke stěně pomocí přiloženého kotvícího úchytu. Různé materiály, z nichž jsou vyrobeny stěny, vyžadují i různé typy upevnění. Použijte takový upevňovací materiál, který je vhodný pro Vaše stěny. Tento materiál není součástí výrobku. Pravidelně kontrolujte, zda jsou všechna kování řádně utažená a v případě potřeby je dotáhněte. NOVÉ, originálně balené zboží. Ihned k odeslání !
.........................................

► BARVY NA VÝBĚR:
bílá, tmavě šedá ...
Informace o dostupnosti jednotlivých barevných variant na dotaz.
.........................................

Materiál:
dřevovláknitá deska, papírová fólie, dřevotříska, papírová výplň se strukturou vč. pláství (min. 100 % recyklované), plastový lem, galvanizovaná ocel.

.........................................

Návod na údržbu:
Otírejte navlhčenou textilií a jemným čisticím prostředkem. Osušte čistou utěrkou.
  • Rozměry: Délka: 70 cm. Šířka: 105 cm. Hloubka: 35 cm. Výška: 72 cm.
  • Velikost: XL
  • Značka: IKEA
  • Poštovné a balné: Kurýrní služba 129; Kč
  • Místo osobního odběru
  • Již odpověděl jeden zájemce
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 2 099
Prosím, uvádějte u objednávky kompletní adresu včetně aktuálního příjmení a tel. kontaktu, pomůže to přepravci urychlit dodání Vašeho balíku. Děkuji :)

* Takto označená pole jsou povinná
Věc nelze okamžitě rezervovat, již o ni projevil zájem jiný zájemce
*

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky