Odpovědět na inzerát

Nové zboží k prodeji

Obecná charakteristika:
preparáty pro intimní hygienu jsou šetrnou alternativou běžně používaných výrobků tohoto zaměření, z nichž většina obsahuje chemické látky nadměrně zatěžující a vysušující pokožku a tudíž narušující její rovnováhu. Preparáty Original ATOK splňují všechny požadavky přirozeného a šetrného ošetření sliznice pohlavních orgánů, chrání ji a poskytují nejlepší možnou péči. Sliznici pohlavních orgánů čistí a ošetřují šetrně a fyziologicky, aniž by narušovaly její přirozenou symbiotickou mikroflóru.

Doporučení:
ke každodenní intimní hygieně dětí, sliznici pohlavních orgánů čistí a ošetřuje šetrně a fyziologicky, aniž by narušoval její přirozenou symbiotickou mikroflóru.

Účinky:
regeneruje, zjemňuje a zvláčňuje, dezodoruje, obsažené éterické oleje jsou známy i hojivými účinky a schopností působit proti bakteriím a plísním.

Složení:
rostlinné oleje – sójový, mandlový a jojobový, éterické oleje – levandule, tymián a citron, emulgátor, vitamin E.

Účel a způsob použití:
určeno k intimní hygieně dětí. Přiměřené množství mycího oleje naneseme na intimní místa a opláchneme vodou. Preparáty jsou vhodné pro každodenní používání. Kromě intimní hygieny lze tyto mycí oleje využít také jako jemné sprchovací prostředky k péči o pokožku celého těla.
  • Značka: ORIGINAL ATOK
  • Poštovné a balné: 55 Kč
  • Již odpověděli 2 zájemci
cena: 159

* Takto označená pole jsou povinná

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku