Pavla T. (botky-tp) ID 277752 mimibazar.cz/botky-tp
PRODÁM
Celoroční boty s membránou Ricosta Pejo
SKLADEM -
Značková kvalita od Pepino by RICOSTA.
Voděodolná a prodyšná Sympatex membrána.

RICOSTA boty, více než 40 let. Značka PEPINO zavedla v roce 1978 věci pro ty nejmenší. Myšlenka: Zejména malé děti potřebují boty, které jsou optimálně přizpůsobeny vyvíjejícím se nohám. V růstové fázi boty PEPINO chrání citlivé malé dětské nohy. PEPINO - boty jsou vyrobeny s velkým úsilím a důrazem na detail. Požadavky na materiály jsou velmi vysoké. RICOSTA použila pouze textilie přátelské k dětské pokožce a zajištují dlouhou životnost.

Dětské botičky v kombinaci kůže a textilu značky Ricosta na sněrování, díky kterému se botičky dobře přizpůsobí nožičce. Botičky jsou opatřeny voděodolnou membránou Sympatex. Kulatá špička zajišťuje dostatek pohodlí a místa pro nožičku dítěte. Boty jsou opatřeny lehkou podešví zajišťující dostatečnou flexibilitu, současně nožičky nezatíží.

Střední šířka obuvi (dle standardu WMS).

Botičky značky Ricosta jsou vyvíjeny ve spolupráci s dětskými pediatry a ortopedy, výsledkem jsou tak botičky zajišťující zdravý vývoj nožiček dítěte a maximální pohodlí při chůzi.

Vnitřní délka stélky:
vel. 21 - 140 mm
vel. 22 - 147 mm
vel. 23 - 155 mm
vel. 24 - 162 mm
vel. 25 - 169 mm
vel. 26 - 175 mm

Německý výrobce dětské obuvi. Rodinný podnik, který byl založen v 1969 dává velký důraz na funkčnost a kvalitu, kterou si nožky našich dětí zaslouží.

Zásadně používá kvalitní funkční materiály, ekologické kůže a z velké části vyrábí boty stále ručně. RICOSTA používá pouze vysoce kvalitní a trvanlivé hladké a nubukové kůže. Z ekologických, evropských koželužen. Vnitřky všech bot RICOSTA se vyznačují tím, že jsou pohodlné a prodyšné. Je to zajištěno pomocí vybraných přírodních materiálů, jako je
ZNAČKA: RICOSTA
VELIKOST: 24
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 0,-
CENA 1438,- Kč
ZOBRAZIT PODMÍNKY PRODEJE
(upozornit administrátory na porušení pravidel inzerce)
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVAZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Odesláním tohoto formuláře souhlasí kupující a prodávající s PODMÍNKAMI PRODEJE
Login Heslo