Odpovědět na inzerát

Použité zboží k prodeji

Prodám nejlepší kočárek, který jsme měli - Peg Pérego GT3. Vhodný do terénu, do sněhu, zvládne vše. Je používaný mými syny, už není v top stavu, má škrábanečky od skládání do auta, flíčky na stříšce, vše jsem se snažila vyfotit. Funkčně je ale pořád naprosto v pořádku, dle mého nerozbitelný kočár :-) Potah je pratelný, dá se celý krásně sundat a ten je v pořádku. Má spoustu vychytávek - stojánky na pití, stříšku sklopnou až k madlu, polohovatelný téměř na úplného lehu (když kluci vyrostli z korby, vozila jsem na něm větší vložnou tašku Gesslein), velká robustní kola, ruční brzda, atd... ke kočárku náleží i fleecová šedá vložka s hvězdičkou, aby dítě nesedělo na studeném potahu. Dále rukávník a na zakázku šitý, mírně vyteplený nepromokavý nánožník se lvíčkem. Toto vše je za cenu 2500 Kč.

Poté je možno ještě dokoupit perfektní korbu Navetta, na kočárek se dá nacvaknout. Opět používaný dvěma syny, ale u každého chvíli, rychle z ní bohužel oba vyrostli. Cena korby je 1000 Kč.
  • Značka: PEG-PÉREGO
  • Poštovné a balné: Dle tarifu CP Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 2500

Inzerent přijímá objednávky pouze od registrovaných uživatelů Mimibazaru (pokud chcete nakupovat, musíte se zaregistrovat nebo přihlásit)

Ostatní nabídky bazárku