Vy co jste rozvedene a zijete s novým partnerem
Jak to máte s výchovou deti? Pomáhá vám?nebo velite vy?
FOTKU MOHOU KOMENTOVAT POUZE REGISTROVANÍ UŽIVATELÉ
Fotografie má celkem 7 komentářů
Alena K. (YILAN) ID 279703 (13.2.2018, 21:04)
kdyz si nase mama domu nastehovala pritele, byla jsem v duhaku a segra v prvaku na stredni, takze puberta s nama smykala ze strany na stranu +o( Dlouho jsme s nim se segrou "bojovaly", dodnes se divim, ze neutekl. Nakonec jsme si na sebe nejak zvykli a vse bylo OK. Ale do vychovy nikdy nezasahoval, svuj nazor rekl, ale tim to skoncilo. Mel svoje tri deti (syn zadnej svatousek), takze se asi vychovne realizoval tam

ODPOVĚDĚT
Lucie Z. (Lucy33) ID 221460, mimibazar.cz/lucy33 (13.2.2018, 12:22)
mám na tohle pohled jako dítě, třeba bude také prospěšný (F) moje máti se znova vdala, když mi bylo už 11 a narodil se jim nový bráška... navíc partner byl od matky o 5 let mladší (bylo mu tehdy jen 25).. byl submisivní, přesto jsem ho jako autoritu brala... facku mi dal jednou - když mi malý bráška v nestřeženém okamžiku málem spadl ze schodů...měla jsem ho ráda , ale neumím si představit, že by mne nějak extra vychovával nebo dusil.. pubertu jsem měla skutečně "výživnou" a dala bych mu to určitě pěkně "sežrat".. myslím, že je opravdu potřeba najít "zlatou střední cestu".. nový partner by neměl extrémně zasahovat, ale na druhou stranu přece žije ve společné domácnosti, tak právo na názor a říct co a jak má rozhodně také... (hello)

ODPOVĚDĚT
Šárka Š. (skvorec) ID 110669, mimibazar.cz/skvorec (13.2.2018, 11:55)
Tak já mám pohled z druhé strany. Pár let jsem měla děti od partnera a ten si to třeba vůbec nepřál. Vždy mi řekl, ať si pak vychovávám svoje děti, v té době jsem ještě svoje neměla.

ODPOVĚDĚT
Radka H. (radkaaa) ID 95559 (13.2.2018, 9:45)
Verčo, líbilo by se Vám, kdyby Vaše děti buzeroval a pořád po nich něco chtěl? Možná by Vám to také brzy bylo proti srsti.... buďte ráda, že se do výchovy Vašich dětí partner neplete...... S puberťákama je to náročné a věřím, že i partner se nechce dostat do situace, kdy by od dětí slyšel "Nejsi můj táta"..... takže asi tak. Žijete s někým, kdo není otec dětí, tak to tak berte.... je to náročné, ale prostě je to jiné

ODPOVĚDĚT
Eva N. (evánek1) ID 86572 (13.2.2018, 17:22)
Radko, od kdy je výchova buzerace?

ODPOVĚDĚT
Eva N. (evánek1) ID 86572 (upraveno 13.2.2018, 0:32)
Měla jsem už dceru, když jsem šla do vztahu s přítelem. Od prvopočátku se k ní stavěl jako ke své a na výchově jsme se od začátku podíleli společně. Biologický otec si dceru nebral (až na jeden případ, kdy se mu v noci počurala do postele (bylo jí 1,5roku) a on ji pak už nechtěl, že je prý špatně vychovaná). Takže se ani na výchově pak nikdy nepodílel. Dcera je už dospělá a už má i svoje bydlení a vždy za svého otce brala mého přítele a on ji doposud bere se vším všudy za svou dceru. Jsem ráda, že se k tomu postavil takto. Oba jsme tehdy byli mladí a během let přišly i problémy (divočejší puberta dcery) a nikdy se k tomu nepostavil, že ho to nezajímá, že je to moje dcera - moje problémy a nikdy neměl ani "zaječí úmysly", jako že ze vztahu vycouvá.

ODPOVĚDĚT
Radomíra N. (akdaren) ID 402201 (12.2.2018, 22:44)
já sice rozvedená nejsem, ale absolutně se s manželem neshodujeme, já bych zase brala, kdyby on raději ani do výchovy nezasahoval. Puberta je těžké období pro rodiče, většinou, nějak to přežijte, jednou to skončí a bude líp. Mně by se moc nelíbilo, kdyby někdo "cizí" komandoval moje děcka. Představte si, že on by nebyl v pohodě a ještě by vnášel do všeho nervozitu a křik a já nevím co všecko, nemusí to zákonitě znamenat, že jsou mu vaše děti ukradené.

ODPOVĚDĚT
Verča H. (Ver.una) ID 466931 (12.2.2018, 21:50)
Můj partner je hodny člověk ale bohužel i trochu liny něco resit. VŠE co se tyče deti je na me. On má svoje 2 kluky skoro dospele a nikdy s nimi žádný problém nebyl.jsou v podstatě jako kamarádi. Bodejd taky ne když k nám přijedou na víkend jednou za 14dni a mají zde pohodu. Navarino s tátou zábava pokec. Poslední dobou mi to přijde trosku sobecke a je mi to lito :-( Já mám deti v pubertálním věku a někdy je to síla ze i brečím. Už jsem ze všeho tak únavena. Přitel se zmůže občas na to ze jde mladšímu klukovi domluvit a dal třeba několik měsíců nic. Je to vysilujici. Začínám Mít na pritele vztek a přijde mi nespravedlive ze on je v pohodě zatímco Já mám starosti a trápím se . Chápe me tu někdo? Ještě bych dodala ze jeho deti jsou v pohodě i se mnou. Mam je v podstatě rada ale je mi lito ze moje deti prudí a oni pritele nikdy nevytoci nikdy nad nimi nebyl smutný a nikdy se kvůli nim netrapil

ODPOVĚDĚT
Pavlína K. (pavla123) ID 140826 (13.2.2018, 12:14)
Jsou to Vaše děti, Vy si je musíte vychovat, přítel si vychovává taky své děti. V mém okolí vychovává vždy rodič dítěte (matka), ne nový přítel a to je dítěti třeba jen 5 let.
Nechápu, proč 2 kluci jednou za 14 dní mají pohodu a domácí děti ne? Být Vaším dítětem, taky bych se bouřila. Pořád rozlišujete moje děti x tvoje děti, já bych rozdíly nedělěla, všem stejně - výlety, domácí práce, pozornosti. A v pubertě je už na výchovu pozdě, co se nestihlo do puberty, už se nestihne. Poslat na intr nebo vystřelit na Mars.

ODPOVĚDĚT
Eva N. (evánek1) ID 86572 (13.2.2018, 0:23)
A mluvíte s ním o tom, jak hodně Vás to trápí? Říkala jste mu, co jste od toho vztahu očekávala a jak si to vaše spolužití představujete? A naopak, jak to zase vidí on? Povídali jste si někdy o tom?

Vím je to hodně otázek a ani nemusíte odpovídat, já tím jen chtěla říct, jestli mezi vámi nevázne komunikace na toto téma.

ODPOVĚDĚT
Verča H. (Ver.una) ID 466931 (13.2.2018, 5:40)
Ano párkrát jsem mu to říkala. Je mi proti srsti mu to porad říkat a vynucovat si něco. On je prostě takova povaha.kdyz byly deti menší mazlili se s nim blby spolecne atd. Holka i ted za nim jde a da mu pusu. Má je urcite rad to vím. Akorát proste on si někdy zije ve svem světe. Nepřipouští si zadne starosti .

ODPOVĚDĚT
Eva N. (evánek1) ID 86572 (13.2.2018, 17:14)
Je blbý, když se o partnera nemůžete "opřít" ve chvílích, kdy to potřebujete. Já bych tak nemohla být. V tu chvíli by pro mě nebyl tím správným partnerem pro život.
Ostatní tu hodně píší o buzerování......ale výchova přeci není buzerace.

ODPOVĚDĚT
Věra P. (kamion) ID 40799, mimibazar.cz/kamion (12.2.2018, 22:52)
Myslím, že kdyby je buzeroval, taky by se Vám to nelíbilo. Děti mají svého otce, zasáhnout by měl on

ODPOVĚDĚT
Verča H. (Ver.una) ID 466931 (13.2.2018, 5:35)
Deti bohužel svého otce už nemají :-(

ODPOVĚDĚT
Alena T. (Smaiilicek) ID 143278 (13.2.2018, 7:31)
Pokud svého otce nemají, tak je hold výchova na vás - spousta ženských (jak psala Radomíra) je háklivých na to, když jejich dítě okřikne někdo cizí nebo současný partner, takže je možné, že se váš partner toho samého obává... Já kdybych už dlouhodobě žila s partnerem, tak bych chtěla, aby se na výchově podílel a klidně, pokud by si to děti zasloužily, aby jim jednu plesknul, ale ne každý je ten typ... Nerozdělovala bych "moje děti" nebo "tvoje děti" a podle zásluh všichni stejně :-) jak pusinky, tak klidně i přes prdel nebo domlouvání ,-)

ODPOVĚDĚT
Eva N. (evánek1) ID 86572 (13.2.2018, 17:21)
Aleno dole došlo vlákno, tak to napíšu sem. Pod vše co jste napsala bych se mohla podepsat. Souhlasím s tím, vnímám to stejně tak jak Vy. (F)

ODPOVĚDĚT
eva p. (evicela) ID 205626 (13.2.2018, 13:19)
No ono se to hezky napíše- nerozdělovala bych a všem stejně. Byla jste sama v té situaci? Já ne, ale vím že mé dítě pro mě by bylo rozhodně přednější než dítě partnera(ne že bych byla macecha co škube vlásky) ,-) ale moje je moje a když by přišlo na tzv lámání chleba, musím přiznat že bych asi 100% spravedlivá nebyla a to že by partner pleskal moje děcko by mě fakt jedno nebylo.

ODPOVĚDĚT
Alena T. (Smaiilicek) ID 143278 (13.2.2018, 14:06)
Opravdu bych nerozdělovala a vím, že to jde - mám velmi dobrou kamarádka (ona sama má 3 děti a její přítel 2 děti) takže když se po roce chození sestěhovali k sobě, tak prostě museli začít fungovat a vzájemně se držet (děti byly ve věku od 10 - 17 let, takže docela masakr - skoro všechno puboši)... A dali to v pohodě - prostě pokud držkovaly jeho děti na ní, ona si je okřikla a vyřídila to s nimi, naopak když její holky držkovaly na něj, okřikl je taky on... Věděli, že ten druhý by děti neokřikl nebo jim nezakázal jen tak z rozmaru, ale prostě pokud měl důvod, tak to nerozpitvával ten druhý. Nedrzí svoje děti tou falešnou opičí láskou, kdy "moje" dítě je to nej nej a nikdo jiný mu nemůže vynadat než já... to by bylo naprd, o tom vztah není...

na původní příspěvek již bylo v tomto vláknu 5x odpovězeno
Verča H. (Ver.una) ID 466931 (13.2.2018, 13:56)
Ano je to tak. Musím přeci psát moje a jeho jak by se tady kdo orientoval. A jsem mama a logicky jsou mi moje deti přednější cimz to neznamená že bych jeho kluky sidila. Na výlety jezdíme všichni i když mi to nepřijde někdy Fér ale to už je zase jine téma. Vánoce - všichni dostávají stejne atd. Jen jde o to ze pritel nemá důvod na ty svoje hulakat nebo jim něco zakazovat. On je prostě ne vychovává. To dela jejich máma. Pisu Te mají pohodu. Myslím to tak ze tady nic nedělají koukají na telku a tatínek se jim plne věnuje.

na původní příspěvek již bylo v tomto vláknu 5x odpovězeno
Petra K. (orchidej300) ID 237093 (13.2.2018, 9:49)
(Y) (Y)

ODPOVĚDĚT