Prezentace klienta

Soutěžte o parádní AUTA LEGO®!

Czech News Center, a.s.

ROZŠIŘTE SVŮJ VOZOVÝ PARK O AUTA LEGO®

Hlavní obrázek soutěže

Děti mají všelijaké zájmy, ale existuje vášeň, které propadají všechny bez rozdílu – auta! Vyhrajte pro své malé závodníky stylová závodní auta LEGO® a ujíždějte spolu s námi na autech. Startovní linie už čeká!

Proč děti milují právě auta? Láska k autům je dána vším, co děti ovlivňuje, od rodičů, pro které je mnohdy auto víc než jen dopravní prostředek, po oblíbené hrdiny filmů, seriálů i počítačových her. Pokud i vy máte doma milovníka rychlých vozů, víte, že největší automobilkou ve světě hraček je značka LEGO®?

NEJVĚTŠÍ AUTOMOBILKA NA SVĚTĚ

Děti vyžadují velký výběr. Rozhodují se pro to nejlepší a ideálně chtějí z pestré nabídky získat vše, co je k mání. Stavebnice LEGO® proto dává všem milovníkům aut k dispozici největší vozový park. Dobrodruhy, kteří rádi závodí, uchvátí terénní vozidla 4×4, buginy nebo motorky, nechybí ani závodní auta z těch nejznámějších stájí. Milovníkům velkých strojů zase učarují dvoupatrové náklaďáky nebo hasicí auto. Výhoda kostek LEGO® je, že si děti nemusí hrát jen s existujícími modely, ale mohou si navrhnout a postavit svůj vlastní unikátní vůz.

3 náhodně vybraní výherci získají set LEGO® Speed Champions Lamborghini Urus ST-X & Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO s dvěma parádními závodními auty, se kterými malí závodníci zažijí epické klání o první místo. Oba modely jsou plné autentických detailů. Součástí sady je také startovní linie se světly a dvě minifigurky závodních jezdců. 

Více o dětské vášni k autům a nabídce LEGO® naleznete zde

Jak se do soutěže zapojit? 
Klikněte níže na "Chci soutěžit", odpovězte na soutěžní otázku tak, že vyberete to nejlepší auto LEGO® a odpověď odešlete. Držíme palce! 

Gratulujeme výhercům, kterými jsou: 

Veronika H. (Veru0981) ID 527158
Eva F. (U Mildy) ID 174194
Simona Č. (šimik) ID 23852

K soutěži se již nelze přihlásit.