Prezentace klienta

Užijte si zábavné testování s Kvídem od Albi

ALBI Česká republika a.s.

Kvído, chytré hry pro malé objevitele nejen na cesty

Hlavní obrázek testování

Přemýšlíte, jak děti zabavit na dovolené či na výletě? Cestujete s nimi často, ať už autem, vlakem, letadlem nebo jiným dopravním prostředkem? Pak jsou právě vzdělávací hry Kvído z edice Cestovatel od Albi to pravé. Jsou určeny pro děti od 4 do 10 let, jsou jednoduché, rychlé, děti se díky nim nenudí a ještě se něco naučí. Jsou připraveny velmi pečlivě, ve spolupráci s dětskými psychology, logopedy a speciálními pedagogy tak, aby chytře, ale zároveň i zábavně rozvíjely dovednosti i všestranný potenciál dětí. 

A které z těchto báječných her od Albi máte teď šanci otestovat?

Bingo na cesty - Postřehovka do vlaku či auta

Bingo na cesty je postřehová hra do dopravních prostředků pro hráče od 4 let. Každý hráč dostane 1 větší kartičku s 12 obrázky a karabinu, kterou si může připnout například na kalhoty. Poté hráči hledají v reálném prostředí to, co je znázorněno na obrázku (například červené auto, budovu pošty, lavičku atp.). Ten, kdo najde předmět ze své karty, získává malou kartičku, kterou si připne na svoji karabinku. Vyhrává hráč, který jako první najde všech 12 svých obrázků z větší karty.

Hra probudí v dětech zájem o poznávání krajiny, procvičí si postřeh, zrakové vnímání a v neposlední řadě si otestují i svou vytrvalost a koncentraci. S touto praktickou plechovou krabičkou bude cestování dopravními prostředky obzvlášť zábavné.

100 aktivit na výlety

100 zábavných venkovních aktivit a úkolů je na 50 oboustranných ilustrovaných kartách. Je to ideální soubor her na cesty a výlety, pro přípravu úkolové hry nebo k zabavení dětí v různých prostředích.

Karty jsou rozdělené do kategorií: v lese, na louce, u vody, ve městě/v obci nebo na hradě/zámku.

5 venkovních bojovek - Cesty za pokladem

Sada v praktické plechové krabičce obsahuje 50 karet s pěti různými cestami za pokladem. V každé cestě za pokladem je krátký příběh rozdělený do deseti částí. Příběh je uveden na jedné straně kartičky, na druhé je úkol, který se k příběhu volně váže. Na konci cesty rodiče schovají dětem poklad, který děti dle instrukcí najdou. Ten hra neobsahuje, rodiče ho musí připravit sami. 

Témata bojovek: Indiánská moudrost, Cesta do pravěku, Kouzelníkův lektvar, 10 dračích zubů a Pirátský poklad.

Kvarteto na cesty - Výlety po ČR 

Kvarteto na cesty - Výlety po ČR je klasická hra kvarteto, ve které se snažíte nasbírat co nejvíce čtveřic karet zajímavých míst se stejným tématem. Hra je určena pro hráče od 4 let, kteří mají za úkol nasbírat vždy čtyři hrady, zámky, zříceniny, skalní útvary, rozhledny, místa v podzemí, zajímavé vrcholy nebo místa s vodou. Každá karta je ilustrovaná českým autorem a obsahuje krátký popis se zajímavostmi o daném místě.

Hra je navíc v praktické plechové krabičce, tak si ji můžete vzít s sebou na cesty.

Poznávačka přírody - Zvířata a rostliny

Sada 50 ilustrovaných karet nejčastějších zvířat a rostlin v České republice. Karty jsou rozdělené do 5 skupin vždy po deseti: květiny, stromy, ptáci, menší zvířata a větší zvířata . Z jedné strany karet jsou ilustrace zvířat nebo rostlin a z druhé strany jejich popis a několik zajímavostí o nich. V návodu je popsáno několik poznávacích, paměťových a šifrovacích her, které se s kartami dají hrát (např. hledání reálných rostlin nebo stromů v přírodě, hledání kartiček nebo určování rostlin a zvířat).

Plastové karty jsou odolné, uložené v praktické plechové krabičce a navíc si je děti mohou připnout např. ke kalhotám na karabinu a mít je tak vždy po ruce.

Jak se do testování zapojit?

Pokud máte děti od 4 do 10 let, máte nyní možnost s nimi vzdělávací hry Kvído z edice Cestovatel od Albi vyzkoušet. Stačí kliknout níže na Chci testovat a odpovědět na jednoduchou otázku nejpozději do 7. 8. 2022. Vybereme 5 testerek, které dostanou dvě z výše uvedených her. Do přihlášky můžete napsat, které dvě hry preferujete, nezaručujeme ale, že právě tyto dvě konkrétní dostanete.

Jak testování dopadlo? Čtěte v recenzích níže nebo v tomto článku

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

Recenze hry 5 venkovních bojovek od Albi

Ve chvíli, kdy jsem narazila na možnost testování her od Albi, neváhala jsem ani chvíli. Mám 3 syny a jsme stále v pohybu a nějaké zábavné aktivity se vždy hodí.

  • 2 167

Testování her Kvído od Albi

Celá rodina máme rádi hry. A tak, když jsem na Mimibazaru zahlédla možnost testování her Kvído od Albi, neváhala jsem a zapojila se do testování. Byla před námi dovolená s kamarády a tak byla nejvhodnější chvíle hry vyzkoušet.

  • 1 098