Prezentace klienta

Vyzkoušejte skvělé účinky produktů na nádobí Finish

Reckitt Benckiser, spol. s r.o.

Kapsle do myčky Finish: Perfektní výsledky i bez předmývání

Hlavní obrázek testování

Trápí vás mastnota, zaschlé zbytky jídla nebo skvrny od vodního kamene? Nastal čas na dokonale čisté a lesklé nádobí! Vyzkoušejte produkty Finish, díky jejichž vysoké účinnosti není potřeba nádobí předmývat a tím ušetřit až 57 litrů vody týdně.* Zodpovědnost k planetě bez kompromisů ve výsledku.

Věděli jste, že mytím nádobí v ruce spotřebujeme zhruba 90 litrů vody? Naopak automatická myčka potřebuje v průměru 10 litrů na jeden cyklus. Předmýváním nádobí pak vyplýtvají české domácnosti týdně objem vody, který by naplnil naše největší přírodní jezero, tedy Černé jezero na Šumavě.

Pokud tedy máte myčku, nádobí nepředmývejte. Vše, co je potřeba udělat, je seškrábnout zbytky jídla a myčka společně s kapslemi Finish Ultimate All in 1 s technologií Activelift zajistí, že nádobí bude oslnivě čisté i bez předmývání. S Finish čističi zároveň udržíte svou myčku hygienicky čistou a zabráníte nepříjemnému zápachu nebo mechanickým problémům, za kterými stojí  ucpané filtry nebo vodní kámen. Zároveň se snižuje nejen účinnost vaší myčky, ale i její životnost. Chcete vyzkoušet sílu produktů Finish? Přihlaste se do testování!  

Co budete testovat? 

Finish Ultimate All in 1 

Naše nejlepší složení od značky Finish pro zářivou čistotu a lesk díky nové technologii Activelift, která posiluje trojí sílu tablet. Prášek zbaví nádobí zaschlých nečistot i po 24 hodinách, gel si poradí s nejodolnější mastnotou, Powerball dodá dokonalý lesk a vy už nikdy nebudete muset předmývat. 

Finish čistič myčky

Den za dnem se ve skrytých částech vaší myčky, jako jsou trubky, trysky a filtr, může usazovat vodní kámen a nečistoty. To může vytvořit nehygienické prostředí a vést k zápachu. Díky silnému složení Finish čistič myčky účinně odstraňuje skryté nečistoty i vodní kámen a dělá tak vaši myčku o 100 % hygienicky čistější.**

Koho hledáme a jak se zapojit? 

Jste žena v domácnosti ve věku 25 až 55 let? S dětmi i bez? Pokud vaše odpověď zní ANO, máte jedinečnou šanci být jednou z 10 vybraných, kterým zašleme balíček s produkty Finish k vyzkoušení. Stačí kliknout níže na „Chci testovat“ nejpozději do 30. 8. 2022. Po skončení testování budeme rádi, když se o zkušenosti s produkty Finish podělíte s ostatními prostřednictvím recenzí s fotografiemi. Během testování se zároveň zaměřte na kvalitu umytého nádobí, lesk a vůni z myčky. 

Jak testování dopadlo? Čtěte v tomto článku. 

 * Zdroj: Průzkum agentury Ipsos, Česká republika v roce 2021.
** 2x efektivnější v odstranění vodního kamene z myčky v porovnání s použitím pouze detergentu Finish Power All in 1.

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

Finish Ultimate All in 1

Jsem zvyklá nádobí předmývat, jelikož používám Eco Mode - krátký program. Zároveň tím předcházet zápachu z myčky, ale co si budeme povídat, je to časově náročné. Byla jsem proto velmi zvědavá jak si produkty Finish povedou, obvykle používám konkurenční značky.

  • 273

Testování tablet FINISH POWERBALL ULTIMATE ALL IN 1 a čističe myčky FINISH

Byla jsem oslovena, zda chci testovat tablety do myčky na nádobí. Vzhledem k tomu, že mám raději prášek , který jsem dosud používala, řekla jsem si, že dám šanci i tabletám, když je mohu vyzkoušet. Kdysi jsem používala tablety, ale zdálo se mi, že neumyjí nádobí tak dobře jako sypký prášek, který se dává do nádobky v myčce.

  • 779