Dieta při zánětu žaludku
Prosím o radu,nemá některá z vás zkušenosti s vařením při zánětu žaludku?Syn má zánět, dochází mi nápady. Děkuji za nápady. Hezký den všem.
FOTKU MOHOU KOMENTOVAT POUZE REGISTROVANÍ UŽIVATELÉ
Fotografie má celkem 2 komentáře
Vendula M. (mojzeska) ID 44680 (2.2.2018, 13:51)
Souhlasím s paní Evou, k čaji bych jen dodala, že u mne se osvědčil slabý černý čaj, určitě ne heřmánkový, žádné živočišné tuky, nesmažená a nekořeněná jídla. Přeji brzké uzdravení :-)

ODPOVĚDĚT
eva p. (evicela) ID 205626 (1.2.2018, 13:56)
mám bohužel, pokud se mě stav zhorší(mám chronický) tak jím jen rohlíky, čaj, dětské přesnídávky, strouhané jablka s banánem, strouhané měkké hrušky jsou na toto vynikající! mixované zeleninové polévky(ne luštěniny) přírodní sýr Lučina(kostky)doma upečený jemný piškot(málo cukru) někomu dělají dobře mléčné zakysané výrobky kefír, jogurt . Nic smaženého, žádná pečená masa a pod, pokud maso tak jen třeba krůtí či kuř prsa dušené nebo uvařené, v žádném případě koření kromě kmín, já říkám stravovat se jako asi dvouleté dítě, vše nedráždivé málo mastné šetřící, žádné kupované sladkosti neřkuli brambůrky aj nesmysly, hodně pít čistou vodu, žádné kupované sladké pití natož bubliny!Výborné jsou brambory uvařené jen tak, nebo vařená mrkev, nevím kolik synovi je ale jak píšu jakoby byl maličký (F) jo v žádném případě nedávat do jídel bujony apod.

ODPOVĚDĚT