produkty TIANDE
prosím, máte někdo zkušenost? děkuji
FOTKU MOHOU KOMENTOVAT POUZE REGISTROVANÍ UŽIVATELÉ
Fotografie má celkem 4 komentáře
Alena V. (Aja10) ID 56958 (12.2.2018, 18:03)
Já teda zkušenost zatím nemám....vzhledem k tomu, že se o ní teď dost píše, taky jsem se zajímala, ale na jejich stránkách chybí dost informací k tomu, abych si od nich něco koupila. Například u výrobků není uvedeno složení, není tam informace, jestli testují na zvířatech, to mě teda dost odrazuje. A kamenný obchod tu nemáme, že bych to omrkla. *-)

ODPOVĚDĚT
Šárka W. (šarik3) ID 165278 (12.2.2018, 12:55)
Není úplně přírodní, má i konzervanty, jinak by se hned zkazila. Použila už jsem více produktů a jsem maximálně spokojená. Těch kosmetických řad mají několik, každý si může najít tu svoji. Jak nesedne jedna, sedne jiná, ale tak to je i v drogerii i v lékárně :-S Mají dokonalé vložky, kartáčky a pasty na zuby, jar, který použijete na všechno, deodoranty, léčivé náplasti, čaje, hřejivý a chladící gel, dekorativní kosmetiku a jiné. Není to jen o krémech :-) Ale každý si to musí vyzkoušet sám, co sedne jednomu, nesedne jinému, nezatracovala bych ji. Toť můj názor.

ODPOVĚDĚT
Miroslava V. (Matomi) ID 578454, mimibazar.cz/matomi (upraveno 12.2.2018, 11:48)
Zkušenost nemám, zatím jsem nepodlehla reklamně. Mě osobně odrazují ty ceny.... dát přes 200Kč za 40g krému mi připadá dost.... :-o :-(

ODPOVĚDĚT
Veronika M. (MiTiMa) ID 9170, mimibazar.cz/mitima (12.2.2018, 9:26)
Jsem na fb ve více skupinách lidí, kteří se zabývají spíše méně chemickými až nechemickými produkty a tato kosmetika je tam vyloženě nedoporučována a i zakazovaná její reklama, která se teď cpe všude. Jsou na ní i velmi nehezké reakce až popáleniny kůže. Samozřejmě ne všichni tak reagují, ale už to mi stačí. Jinak je teď velmi propagovaná, má rozjetou síť prodejců a samozřejmě všichni tvrdí jak je přírodní a neubližuje.

ODPOVĚDĚT