Mimibazar prochází velkými změnami a tato stránka se do nové podoby teprve připravuje.
Zavřít 

Negativní hodnocení uživatele Jana M. (Tkacikoj) ID 74708

Jana M. (Tkacikoj) ID 74708
mimibazar.cz/tkacikoj
Oblast: Sokolov
+PŘIDAT K OBLÍBENÝM (přihlášení)
Registrace: 27. 8. 2007
Naposledy: 18. 5. 2025, 17:51
INZERÁTY 0
prodám | koupím
vyměním | věnuji | půjčím
zdarma k objednávce
slevy | akce | vzkazy
odkazy na aukce
PROBÍHAJÍCÍ AUKCE
PODMÍNKY PRODEJE
HODNOCENÍ 221
VŠECHNY FOTOGRAFIE 0
Rodinné fotky
Scrapbook
Módní show
Spokojení zákazníčci
Moje hobby
Zahrada
Naše bydlení
Dekorace
Poradna
Domácí mazlíčci
Sběratelství
Naše úlovky
KOMENTÁŘE
VTÍPKY 0
RECEPTY 0
NÁVODY 0
HODNOTIT MOHOU POUZE REGISTROVANÍ UŽIVATELÉ
VŠECHNA | POZITIVNÍ | NEGATIVNÍ | NEUTRÁLNÍ
Inzerentka získala za poslední měsíc 0 negativních hodnocení , celkem již získala 3 negativních hodnocení
Tomáš S. (millista) ID 379881 , mimibazar.cz/millista (19. 3. 2019, 20:41)
Paní nemohu doporučit,...objednává,neplatí,nereaguje na emaily,...kdyby se omluvila ,že si zamluvenou věc z nějakého důvodu vzít nemůže,tak bych negativ neudělila,ale toto chování mě osobně vadí,proto negativ,....pokud se paní ozve a pošle platbu,negativ smažu,jinak palec dolu (N) (N) (N) (N) (N)
ODPOVĚDĚT nahlásit
Simona M. (maracata) ID 53185 , mimibazar.cz/maracata (18. 2. 2018, 20:48)
Je mi líto, ale bohužel NEDOPORUČUJI. Po 10-ti dnech od objednání jsem paní upozornila, že si objednala vestičku. Bylo mi jen sděleno, že s rodinných důvodů objednávku ruší :-((.
Škoda , že paní neuměla sama bez upozornění dát vědět , že si obleček nemůže vzít !!!!!!
ODPOVĚDĚT nahlásit
Michaela K. (Nikolka178) ID 363957 , mimibazar.cz/nikolka178 (22. 8. 2015, 11:38)
Paní se neřídí podmínkami prodejců - zboží chce zaslat po zaslání potvrzení, ačkoliv v podmínkách prodeje je stanoveno, že zboží bude zasláno po přijetí platby. Svádí vinu na ochodníka, ačkoliv my jsme nemohli ovlivnit to, jak dlouho trval převod v bance. Dá se domluvit, že zboží bude odesláno na základě potvrzení, ale paní nás nijak neinformovala, že na zboží spěchá!
ODPOVĚDĚT nahlásit
Michaela K. (Nikolka178) ID 363957 , mimibazar.cz/nikolka178 (22. 8. 2015, 11:43)
Nakonec vše vyvrcholilo telefonickým hovorem, kde jsem se paní snažila vysvětlit, že jsem u lékaře a čekám na vyšetření a že nejpozději v pondělí bude zásilka odeslána, také jsem jí nabídla vrácení platby a nákupu v kamenné prodejně, když na zboží tolik pospíchá. Na to paní beze slova položila telefon. Velmi netaktní a neslušné chování. Jakékoliv pochopení ze strany této paní nemůže čekat nikdo a rozhodně jí nemůžu doporučit! Negativní hodnocení budu řešit s administrátory webu. Potvrzení o tom, kdy platba přišla můžu doložit. Hodnocení jste udělila na základě toho, že jste odmítla podmínky prodejce, ačkoliv jste s nimi s objednávkou souhlasila.
ODPOVĚDĚT nahlásit
Reklama | Podmínky pro užívání služby Mimibazar | Desatero | Ochrana kupujících | Logo Ověřený obchodník | Dobrý prodejce | Ceník členství | Návod pro inzerci | Osobní údaje
Kontakt | Redakce | Jednotná kontaktní místa / Single Points of Contact | Autorská práva k publikovaným materiálům | Podmínky pro užívání služby informační společnosti
Informace o zpracování osobních údajů | Informace o fungování interního systému | Cookies | Nastavení soukromí | Vlastnická struktura | Povinně zveřejňované informace

© 2001–2025 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s.
se sídlem náměstí Marie Schmolkové 3493/1, 100 00 Praha 10, IČO: 02346826, zapsaná v OR, sp.zn. B 19490 a dodavatelé obsahu