Zobrazit přihlášovací formulář

Novinky na Mimibazaru

Sdílené inzeráty na Mimibazaru

Publikováno:

Stále hledáme cesty, jak našim nakupujícím uživatelům nabídnout co nejširší výběr produktů, aby na Mimibazaru našli vše potřebné a rádi se vrátili pro další nákup. Proto nyní probíhá zkušební provoz sdílených inzerátů na Mimibazaru z e-shopů. Více informací najdete na této stránce.


Vyhledávač inzerátů v novém

Publikováno:

Podívejte se na novou stránku Inzeráty. Je přehledná a snadno ovladatelná i na mobilním telefonu. Můžete jednoduše vyhledávat více velikostí zároveň a vyhledává ve všech inzerátech. Inzerce už není rozdělena na inzeráty za poslední měsíc a starší. 

Jako u všech nových stránek i zde budeme velmi rádi za Vaši zpětnou vazbu, kterou nám můžete zaslat pomocí odkazu "Zpětná vazba". Najdete jej na stránce Inzeráty vlevo. 
Zpětná vazba je anonymní, pokud se Vám máme ozvat zpět, připište prosím k příspěvku i Váš email nebo ID účtu. Děkujeme! 


Začíná přeměna Mimibazaru!

Publikováno:

Prohlédněte si novou úvodní stránku Mimibazaru také na mobilním telefonu a dejte nám vědět, jak se Vám líbí. Hodnotit můžete přímo na úvodní stránce pomocí ikonky modrého smajlíka. Více informací o nové stránce a dalších chystaných změnách najdete tady.

Těšíme se na Vaši zpětnou vazbu.


Zaslané a získané nabídky

Publikováno:

Prodloužili jsme dobu uložení zaslaných i získaných nabídek. Již smazané starší odpovědi na inzerát sice nenajdete, ale nově příchozí od teď uchováváme celých 6 měsíců. Budete tak mít větší přehled o svých obchodech na Mimibazaru.

Zpětná vazba za nákupy na Mimibazaru

Publikováno:

Nově najdete v sekci Koupě u každé zaslané nabídky (odpovědi na inzerát) tlačítka pro potvrzení nákupu - Zakoupeno, Nezakoupeno, Nepamatuji si. Můžete nám tak sdělit, zda byl nákup dokončen anebo ne. 

Tyto informace jsou pro nás velmi důležité, pomohou nám zlepšovat nabízené služby. Pokud budeme znát skutečný objem realizovaných nákupů, otevřou se nám možnosti jednání s kurýrními společnostmi a můžeme pro Vás získat výhodnější ceny za doručování zásilek. 


Změny vzhledu Mimibazaru

Publikováno:

Milí uživatelé,  

zřejmě jste už zaznamenali menší změny vzhledu Mimibazaru. Proč právě tyto úpravy?

  •  V levém menu jsme lépe roztřídili kategorie oblečení, aby bylo zřejmé, které patří dětem a které dospělým.
  •  Rozšířili jsme střední sloupec - obsahovou část, aby bylo ještě více prostoru pro Vaše inzeráty.
  •  Zjednodušili jsme nabídku pravého menu. Odstranili jsme opakující se odkazy pro přidání inzerátu a obsahu a sjednotili jejich názvy, menu je tak přehlednější.
  •  Pravé menu jsme odbarvili. Je tak lépe odlišena Vaše vlastní administrační část účtu od nabídky a menu ostatních prodejců.  

Mimibazar se začíná průběžně měnit. Postupně budou přibývat jak menší, tak i zásadnější vylepšení vzhledu i funkcionalit. Těší nás, že jste s námi!  

Mimibazar tým


Usnadnění vkladu poštovného

Publikováno:

Ve formuláři pro zadání jednotlivých způsobů doručení přibylo tlačítko "Načti naposledy vložené ceny". 

Jeho použitím se formulář předvyplní stejnými hodnotami, které jste uvedli při vkladu předchozího inzerátu. 
Funkce tak zrychlí a zjednoduší vklad poštovného. 

Pokud se po stisknutí tlačítka nic neděje, zřejmě jste od spuštění funkce inzerát nevkládali. Vložte tedy "první" inzerát vyplněním poštovného jednotlivě, při dalším inzerátu již bude tlačítko funkční. 

 


Připravte své inzeráty na nový Mimibazar!

Publikováno:

Rádi bychom Vás poprosili o úpravu Vašich inzerátů. Pro správné zobrazení způsobu doručení v inzerátech a nákupním košíku v nové verzi Mimibazaru je nutné sjednotit zadání. Připravili jsme nástroj, díky kterému si můžete poštovné u zboží jednoduše a rychle hromadně upravit.

Návod na úpravu najdete zde.

Mimibazar tým


Nabídka Vašich produktů v Diskuzích a Receptech

Publikováno:

Přidali jsme bannery s nabídkami našich prodejců také do Diskuzí a Receptů, abychom oslovili i uživatele, kteří na Mimibazar přijdou skrze tyto sekce. Věříme, že alespoň částečně zvýší zájem o produkty na Mimibazaru.  


Změny v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů

Publikováno:

Proběhly drobné úpravy dokumentu, zejména přidání kontaktních údajů pověřence. 

K nahlédnutí zde.


Mimibazar má svou aplikaci!

Publikováno:

Máme novou aplikaci, díky které můžete snadněji vkládat inzeráty přímo z mobilu či tabletu, spravovat konverzace k inzerátům a prohlížet si nabídky ve vašem okolí. 


Aplikace je prozatím dostupná pro Android, na Google Play ji najdete pod názvem Mimibazar


Otestujte ji a napište nám jak se vám líbí! 


Nový vzhled detailu zboží

Publikováno:

Spustili jsme nový design stránky s detailem produktu. Je přizpůsoben mobilním zařízením, aby odpověď na inzerát byla pro uživatele mobilních zařízení snazší. Postupně budeme upravovat další stránky tak, aby byl Mimibazar plně dostupný na mobilech a tabletech. Více info zde.

Pokud byste narazili na chybu, neprodleně nás o tom prosím informujte na adrese podpora@mimibazar.cz


Nový způsob doručení - Uloženka

Publikováno:

Pokud nabízíte možnost doručení zboží na pobočky Uloženky, můžete si nyní vyplnit ID v nastavení účtu na Mimibazaru. Možnost přidat Uloženku mají uživatele s členstvím Safír a vyšším. 
V pravém sloupci - UPRAVIT ÚČET - Uloženka ID. 


Info o dovolené

Publikováno:

Pokud se chystáte na dovolenou anebo budete dočasně mimo dosah internetu, můžete přidat toto info do nastavení účtu.
Informace je pak červeně zobrazena u každého inzerátu, je také přenesena do kopie získané/zaslané nabídky.
Informaci o dovolené přidáte v pravém sloupci - UPRAVIT ÚČET - políčko Text upozornění.


Zásilkovna pro obchodníky!

Publikováno:

Přidali jsme možnost zasílat zboží přes Zásilkovnu. Obchodníci, kteří mají u Zásilkovny účet mohou zadat API klíč na Mimibazar - UPRAVIT ÚČET - Zásilkovna API klíč. Pokud zákazník odpovídá na inzerát, má rovnou možnost zvolit si doručení na některou z poboček Zásilkovny.
Možnost doručení prostředníctvím Zásilkovny je určena pro uživatele členstvím Safír a vyšším.


Přešli jsme na protokol https

Publikováno:

Pro kvalitnější zabezpečení jsme navedli https protokol. Vaše data a informace jsou tak lépe chráněny.

Úprava provozních podmínek portálu Mimibazar

Publikováno:

Do podmínek byl přidán následující odstavec:


6.6.  Není dovoleno v rámci diskuzních příspěvků, komentářů, či jiných prostředků sloužících k vkládání obsahu na Portál samotnými uživateli, vkládat odkazy na stránky s obsahem, který jakýmkoliv způsobem porušuje platné zákony ČR. 


Prosíme a zároveň děkujeme, že jej respektujete. 


Podobné recepty

Publikováno:

U každého otevřeného receptu nyní v levém sloupci najdete nabídku dalších receptů ze stejné kategorie.

Zakázaní prodejci na aukcích

Publikováno:

Přidali jsme možnost zakázat na aukcích prodejce, se kterým jste neměli dobrou zkušenost. V pravém sloupci na aukcích vyhledáte odkaz ZAKÁZANÍ PRODÁVAJÍCÍ a přidáte nový záznam. Uvedete ID uživatele a do poznámky můžete přidat důvod. Pokud v budoucnu navštívíte aukci tohoto prodejce, nebudete moci přihodit a zároveň bude zobrazeno upozornění, že jste si prodejce přidali do seznamu zakázaných. 


Hromadné úpravy poštovného v inzerci

Publikováno:

Připravili jsme nástroj pro hromadné úpravy poštovného. Úpravy lze provést na inzerátech typu PRODEJ, SLEVA, AKCE, VĚNUJI

Pro úpravu klikněte v pravém sloupci na odkaz VAŠE STRÁNKA. Na vaší profilové stránce, v záhlaví, najdete nové menu ÚPRAVY - UPRAVIT ÚČET / HROMADNÉ ÚPRAVY. Zvolíte HROMADNÉ ÚPRAVY a zobrazí se seznam všech sazeb poštovného, které jsou ve vaší inzerci použity. Dále je uveden celkový počet inzerátů v dané sazbě a zvlášť můžete označit, zda chcete úpravu provést i u inzerce ve skříni či v rezervacích. Nastavíte požadovanou výši poštovného a kliknete UPRAVIT. Sazby jsou následně upraveny.


Kategorie