Mimibazar prochází velkými změnami a tato stránka se do nové podoby teprve připravuje.
Zavřít 

NOVINKY NA MIMIBAZARU

Vyhledávač inzerátů v novém (11.8.2021)

Podívejte se na novou stránku Inzeráty. Je přehledná a snadno ovladatelná i na mobilním telefonu. Můžete jednoduše vyhledávat více velikostí zároveň a vyhledává ve všech inzerátech. Inzerce už není rozdělena na inzeráty za poslední měsíc a starší. 

Jako u všech nových stránek i zde budeme velmi rádi za Vaši zpětnou vazbu, kterou nám můžete zaslat pomocí odkazu "Zpětná vazba". Najdete jej na stránce Inzeráty vlevo. 
Zpětná vazba je anonymní, pokud se Vám máme ozvat zpět, připište prosím k příspěvku i Váš email nebo ID účtu. Děkujeme! 

Začíná přeměna Mimibazaru! (1.3.2021)

Prohlédněte si novou úvodní stránku Mimibazaru také na mobilním telefonu a dejte nám vědět, jak se Vám líbí. Hodnotit můžete přímo na úvodní stránce pomocí ikonky modrého smajlíka. Více informací o nové stránce a dalších chystaných změnách najdete tady.

Těšíme se na Vaši zpětnou vazbu.

Zaslané a získané nabídky (12.2.2021)
Prodloužili jsme dobu uložení zaslaných i získaných nabídek. Již smazané starší odpovědi na inzerát sice nenajdete, ale nově příchozí od teď uchováváme celých 6 měsíců. Budete tak mít větší přehled o svých obchodech na Mimibazaru.
Zpětná vazba za nákupy na Mimibazaru (8.1.2021)

Nově najdete v sekci Koupě u každé zaslané nabídky (odpovědi na inzerát) tlačítka pro potvrzení nákupu - Zakoupeno, Nezakoupeno, Nepamatuji si. Můžete nám tak sdělit, zda byl nákup dokončen anebo ne. 

Tyto informace jsou pro nás velmi důležité, pomohou nám zlepšovat nabízené služby. Pokud budeme znát skutečný objem realizovaných nákupů, otevřou se nám možnosti jednání s kurýrními společnostmi a můžeme pro Vás získat výhodnější ceny za doručování zásilek. 

Změny vzhledu Mimibazaru (17.9.2020)

Milí uživatelé,  

zřejmě jste už zaznamenali menší změny vzhledu Mimibazaru. Proč právě tyto úpravy?

Mimibazar se začíná průběžně měnit. Postupně budou přibývat jak menší, tak i zásadnější vylepšení vzhledu i funkcionalit. Těší nás, že jste s námi!  

Mimibazar tým

Usnadnění vkladu poštovného (20.7.2020)

Ve formuláři pro zadání jednotlivých způsobů doručení přibylo tlačítko "Načti naposledy vložené ceny". 

Jeho použitím se formulář předvyplní stejnými hodnotami, které jste uvedli při vkladu předchozího inzerátu. 
Funkce tak zrychlí a zjednoduší vklad poštovného. 

Pokud se po stisknutí tlačítka nic neděje, zřejmě jste od spuštění funkce inzerát nevkládali. Vložte tedy "první" inzerát vyplněním poštovného jednotlivě, při dalším inzerátu již bude tlačítko funkční. 

 

Připravte své inzeráty na nový Mimibazar! (3.12.2019)

Rádi bychom Vás poprosili o úpravu Vašich inzerátů. Pro správné zobrazení způsobu doručení v inzerátech a nákupním košíku v nové verzi Mimibazaru je nutné sjednotit zadání. Připravili jsme nástroj, díky kterému si můžete poštovné u zboží jednoduše a rychle hromadně upravit.

Návod na úpravu najdete zde.

Mimibazar tým

Nabídka Vašich produktů v Diskuzích a Receptech (12.6.2019)

Přidali jsme bannery s nabídkami našich prodejců také do Diskuzí a Receptů, abychom oslovili i uživatele, kteří na Mimibazar přijdou skrze tyto sekce. Věříme, že alespoň částečně zvýší zájem o produkty na Mimibazaru.  

Změny v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů (27.2.2019)

Proběhly drobné úpravy dokumentu, zejména přidání kontaktních údajů pověřence. 

K nahlédnutí zde.

Mimibazar má svou aplikaci! (17.7.2018)

Máme novou aplikaci, díky které můžete snadněji vkládat inzeráty přímo z mobilu či tabletu, spravovat konverzace k inzerátům a prohlížet si nabídky ve vašem okolí. 


Aplikace je prozatím dostupná pro Android, na Google Play ji najdete pod názvem Mimibazar


Otestujte ji a napište nám jak se vám líbí! 

Nový vzhled detailu zboží (13.11.2017)

Spustili jsme nový design stránky s detailem produktu. Je přizpůsoben mobilním zařízením, aby odpověď na inzerát byla pro uživatele mobilních zařízení snazší. Postupně budeme upravovat další stránky tak, aby byl Mimibazar plně dostupný na mobilech a tabletech. Více info zde.

Pokud byste narazili na chybu, neprodleně nás o tom prosím informujte na adrese podpora@mimibazar.cz

Nový způsob doručení - Uloženka (13.11.2017)

Pokud nabízíte možnost doručení zboží na pobočky Uloženky, můžete si nyní vyplnit ID v nastavení účtu na Mimibazaru. Možnost přidat Uloženku mají uživatele s členstvím Safír a vyšším. 
V pravém sloupci - UPRAVIT ÚČET - Uloženka ID. 

Info o dovolené (11.7.2017)

Pokud se chystáte na dovolenou anebo budete dočasně mimo dosah internetu, můžete přidat toto info do nastavení účtu.
Informace je pak červeně zobrazena u každého inzerátu, je také přenesena do kopie získané/zaslané nabídky.
Informaci o dovolené přidáte v pravém sloupci - UPRAVIT ÚČET - políčko Text upozornění.

Zásilkovna pro obchodníky! (12.4.2017)

Přidali jsme možnost zasílat zboží přes Zásilkovnu. Obchodníci, kteří mají u Zásilkovny účet mohou zadat API klíč na Mimibazar - UPRAVIT ÚČET - Zásilkovna API klíč. Pokud zákazník odpovídá na inzerát, má rovnou možnost zvolit si doručení na některou z poboček Zásilkovny.
Možnost doručení prostředníctvím Zásilkovny je určena pro uživatele členstvím Safír a vyšším.

Přešli jsme na protokol https (5.4.2017)
Pro kvalitnější zabezpečení jsme navedli https protokol. Vaše data a informace jsou tak lépe chráněny.
Úprava provozních podmínek portálu Mimibazar (31.10.2016)

Do podmínek byl přidán následující odstavec:


6.6.  Není dovoleno v rámci diskuzních příspěvků, komentářů, či jiných prostředků sloužících k vkládání obsahu na Portál samotnými uživateli, vkládat odkazy na stránky s obsahem, který jakýmkoliv způsobem porušuje platné zákony ČR. 


Prosíme a zároveň děkujeme, že jej respektujete. 

Podobné recepty (16.8.2016)
U každého otevřeného receptu nyní v levém sloupci najdete nabídku dalších receptů ze stejné kategorie.
Zakázaní prodejci na aukcích (1.7.2016)

Přidali jsme možnost zakázat na aukcích prodejce, se kterým jste neměli dobrou zkušenost. V pravém sloupci na aukcích vyhledáte odkaz ZAKÁZANÍ PRODÁVAJÍCÍ a přidáte nový záznam. Uvedete ID uživatele a do poznámky můžete přidat důvod. Pokud v budoucnu navštívíte aukci tohoto prodejce, nebudete moci přihodit a zároveň bude zobrazeno upozornění, že jste si prodejce přidali do seznamu zakázaných. 

Hromadné úpravy poštovného v inzerci (7.5.2016)

Připravili jsme nástroj pro hromadné úpravy poštovného. Úpravy lze provést na inzerátech typu PRODEJ, SLEVA, AKCE, VĚNUJI

Pro úpravu klikněte v pravém sloupci na odkaz VAŠE STRÁNKA. Na vaší profilové stránce, v záhlaví, najdete nové menu ÚPRAVY - UPRAVIT ÚČET / HROMADNÉ ÚPRAVY. Zvolíte HROMADNÉ ÚPRAVY a zobrazí se seznam všech sazeb poštovného, které jsou ve vaší inzerci použity. Dále je uveden celkový počet inzerátů v dané sazbě a zvlášť můžete označit, zda chcete úpravu provést i u inzerce ve skříni či v rezervacích. Nastavíte požadovanou výši poštovného a kliknete UPRAVIT. Sazby jsou následně upraveny.

Úpravy vzhledu bazárku (26.4.2016)

K předvoleným pozadím bazárků (bazárky s členstvím Safír a vyšším) jsme přidali také barevné podklady menu a barvy odkazů. Stránka tak dostane zcela nový vzhled.
Pokud u některé varianty není barevné zobrazení odkazů dost výrazné, kontaktujte nás, prosím.

Možnost omezení diskuze pod blogem (19.4.2016)
Sami si nyní zvolíte, jestli chcete diskuzi pod článkem v blogu zapnout či zrušit. Možnost si zvolíte při vkladu článku přímo ve formuláři.
U již vložených článků můžete diskuzi vypnout v úpravě článku. Stávající diskuze pak nebude zobrazena. V případě, že si krok rozmyslíte a opět diskuze povolíte, budou příspěvky vráceny zpět.
Oživte vzhled vašeho bazárku. (11.3.2016)

Připravili jsme pro vás několik šablon pro změnu záhlaví bazárku u prodejců s členstvím Safír a vyšším. Nově si tak můžete zvolit vzhled záhlaví z několika přednastavených šablon a také vybrat barevné provedení textu "bazárek".
Úpravu provedete pod odkazem UPRAVIT ÚČET v pravém sloupci.

Vklad inzerce s různými velikostmi najednou (9.3.2016)

Nyní máte možnost vložit najednou více inzerátů s různými velikostmi zboží.

Provedete tak, že ve vkládacím formuláři, v políčku VELIKOST, vyberete velikost, poté kliknete na +přidat další. Zvolená velikost se zobrazí níže. Následně vyberete další velikost a opět kliknete na +přidat další, takto postupujete tak dlouho, až máte vybrány všechny Vámi nabízené velikosti. Doporučujeme přidávat velikosti vzestupně, protože v tom pořadí, ve kterém je přidáváte, budou po vložení inzeráty seřazeny. 

Filtrování nezařazené inzerce do fotoalb (17.2.2016)
Přidali jsme odkaz pro zobrazení inzerce, kterou nemáte zařazenou do inzertních fotoalb. Můžete si tak inzeráty dodatečně zařadit a lépe se k ní dostanou také uživatelé, kteří si inzerci prohlížejí výhradně dle fotoalb.
Odkaz naleznete pod seznamem vašich fotoalb pod názvem BEZ FOTOALBA...
Úprava podmínek inzerce (4.2.2016)

K 1.2.2016 byly změněny provozní podmínky portálu Mimibazar. Do podmínek byl vložen odstavec 7.5 a následující, který informuje o možnosti mimosoudního řešení spotřebitelských sporů. Vychází z novely zákona o ochraně spotřebitele. Bližší informace najdete zde

Nové podmínky portálu Mimiaukce.cz (13.11.2015)

Dnešním dnem nabývají platnost nové provozní podmínky portálu Mimiaukce.cz.

Nakupování na Mimibazaru bez rizika. (13.10.2015)

Nakupujte bezpečně!

Garantujeme vám vrácení peněz pokud své zboží neobdržíte anebo nastane jiný problém a zůstanete bez zboží i peněz. Nahradíme škodu do výše 5000 Kč.
Do programu jsou zařazeni všichni prodejci s logem Ověřená adresa - u těchto obchodníků nakupujete bez rizika. 

Více o programu Ochrana kupujících čtěte zde

Nemáte ještě logo Ověřená adresa? Požádejte si o něj hned

Upravili jsme Blogy. (23.9.2015)

Článek blogu nyní můžete přidat do seznamu oblíbených. Pro přidání článku mezi oblíbené klikněte na srdíčko se znaménkem plus. Najdete jej na pravé straně v záhlaví článku. Pokud je srdce červené, článek je již v seznamu umístěn. Když nad červené srdce najedete kurzorem, ikonka se změní na srdce se znaménkem mínus. Kliknutím pak odeberete článek ze seznamu oblíbených.
Stejným způsobem můžete mezi oblíbené zařadit i autora blogu. Ikonu pro přidání do seznamu najdete v profilu autora.

Přidali jsme kategorii Knihy - Film, přidávejte recenze knih i tipy na film.

Začnete psát svůj blog na Mimibazaru! (16.9.2015)

Využijte možnost vytvořit si vlastní blog a pište o všem, co Vás napadne. Máte možnost vyjádřit své názory, zkušenosti anebo se podělit o to, co vám den přinesl.
Ty nejlepší a nejaktivnější přispěvatele také odměníme. A nejen blogery, ale také autory návodů a receptů. Oprašte klávesnice a vrhněte se na první příspěvek. Těšíme se!

Úprava provozních podmínek portálu Mimibazar (3.6.2015)

Informujeme o provedených úpravách provozních podmínek portálu Mimibazar. Úpravy byly provedeny v bodech 1.3, 2.1, 2.4.4 - 2.4.6., 3.2, 5.1.7.

 

Znění podmínek: http://www.mimibazar.cz/page.php?id=3

Mimibazar má vlastní MAGAZÍN! (7.5.2015)

Připravili jsme pro vás nový MAGAZÍN, který nabídne mnoho tipů, rad a infomací pro váš každodenní život. Přineseme zajímavosti z oblasti zdraví, životního stylu, ale také inspiraci pro rodinu a volný čas. Nezapomeneme ani na vaření a pečení, kuchyně je přece srdcem každého domova. 


Zajímá nás, o čem byste v Magazínu rádi četli, čekáme na vaše nápady.

Přidali jsme novou inzertní kategorii PŮJČÍM (21.4.2015)

Kategorie nejen pro provozovatele půjčoven svatebních či společenských šatů a kostýmů. Můžete také nabídnout k zapůjčení dětské vybavení - krosničky, cyklosedačky, monitory dechu apod.

Kategorii PŮJČÍM zvolíte ve formuláři pro vklad inzerce. Tzn., nejprve kliknete v pravém sloupci NOVÝ PRODEJ a ve formuláři pak označíte PŮJČÍM.

Změna platební brány i na Mimibazaru (20.4.2015)
Na Mimibazaru již také můžete k platbám za členství využívat platební bránu GoPay. Máte možnost hradit platební kartou nebo online převodem. Členství je k dispozici ihned po úhradě, nemusíte čekat na zpracování platby běžným převodem. Přejeme mnoho úspěšně uzavřených obchodů!
Změna platební brány na Mimiaukcích (7.4.2015)
Od dnešního dne můžete k platbám za balíčky aukcí využívat platební bránu GoPay. Máte možnost hradit platební kartou nebo online převodem. Aukce jsou k dispozici ihned po úhradě, nemusíte čekat na zpracování platby běžným převodem. Přejeme úspěšné aukce!
Navýšení počtu inzerce u členství Křišťál! (5.3.2015)
Jdeme ještě výš! S křišťálem nyní vložíte o 2000 inzerátů více. Počet byl zvýšen na 6000 inzerátů.
Placené členství je teď ještě výhodnější! Navýšili jsme počty aktualizací. (5.3.2015)
U všech úrovní placeného členství byly navýšeny počty denních aktualizací. Cena za členství zůstává stále stejná, placená inzerce na Mimibazaru se tak vyplatí ještě více.
Ametyst - 15 aktualizací
Rubín - 25 aktualizací
Safír - 50 aktualizací
Smaragd - 75 aktualizací
Diamant - 100 aktualizací
Křišťál - 200 aktualizací
Aktualizace zdarma (25.2.2015)
Vyzkoušejte si zcela zdarma výhody placeného členství. Zvyšte prodej svého zboží pomocí aktualizací. I pro neplatící uživatele jsou k dispozici každý den 2 aktualizace inzerce starší jednoho týdne. Nechcete čekat týden? Už za 59,- měsíčně budete aktualizovat mnohem více a především získáte i další výhody. Třeba větší prostor pro inzerci nebo možnost vkládat aukce.
Ametyst můžete nově objednat také na 1 měsíc! (12.2.2015)
Za 59,- máte možnost po dobu jednoho měsíce aktualizovat svou inzerci a zvýšit tak šanci na prodej. S aktivním členstvím Ametyst vyzkoušíte kopírování inzerce do aukce a nabídnete zboží i na portálu Mimiaukce.cz. Členství lze objednat zde: http://www.mimibazar.cz/hvezdy.php
Kopírování inzerce do aukcí (20.1.2015)
Novinka pro platící uživatele! Využijte své bonusy v podobě aukcí naplno. Nyní již není potřeba texty znovu přepisovat, upravovat a vyhledávat fotografie. Vše provedete jednoduše pomocí nové funkce kopírování inzerátu do aukce. Pod inzerátem klikněte na odkaz "KOPIE" a v nabídce zvolte buď aukci v rámci členství anebo jako Extra aukci. Inzerát se včetně fotografií přenese do formuláře pro vklad aukce. Dále můžete dle potřeby upravit. Přejeme úspěšné dražení!
Kopírování inzerátů (8.10.2014)

U inzerce přibyla volba KOPIE (pouze pro platící členy).

Tato funkce umožní vytvořit kopii daného inzerátu. Využijete např.při inzerci stejného zboží, které nabízíte ve více velikostech, barevných provedeních apod., aniž byste museli vkládat celý inzerát znovu včetně přepisování textů. Kopírovaný inzerát lze dle potřeby doupravit, Můžete použít jak hlavní fotografii, tak i detailní fotky z původního inzerátu, tyto jsou načteny do kopie automaticky, anebo je změnit, upravit cenu, velikost apod. Kopie inzerátu bude vložena s datem poslední aktualizace kopírovaného inzerátu.

Inzerát máte možnost také zkopírovat na Váš bazárek na Slovensku pokud máte propojené účty. O propojení účtu můžete požádat na emailu overeni@mimibazar.cz

Navýšení počtu inzertních fotografií (7.10.2014)
U členství DIAMANT a KŘIŠŤÁL byly navýšeny počty inzertních fotografií na 2000, resp. 4000.
Vyjmutí výrazu z názvu, při vyhledávání v inzerci (6.10.2014)
Pomocí znaménka mínus (-) můžete označit výrazy v názvu (nebo popisu) inzerátu, které se ve výsledcích vyhledávání nemají vyskytovat. Znaménko musí být umístěno ihned před "nechtěné slovo" bez mezery.

Příklad:
Do hledaného názvu zadejte
"outdoor skladem -boty -obuv"
Vkládání odkazů na aukce (22.8.2014)
Při vkládání nového odkazu na aukci lze nyní vkládat nezmenšenou fotografii, bez natočení.
Vkládání detailních fotografií k inzerci (29.5.2014)
Nyní lze přikládat k inzertní fotografii najednou více fotografií a zároveň je i otáčet. Před odesláním jsou fotografie upravovány na požadovaný rozměr.
Otáčení fotografie při vkládání (28.5.2014)
Při vkládání nového inzerátu a rodinné fotografie lze nyní správně natočit jak hlavní, tak i detailní fotografie tím, že na ni kliknete a otočíte o 90 stupňů.
Vkládání nové inzertní a rodinné fotografie (19.5.2014)

Při vkládání nového inzerátu a rodinné fotografie lze nyní použít i fotografie větších rozměrů, které jsou upraveny na potřebnou velikost ještě před odesláním. Lze také ihned přiložit všechny detailní fotografie inzerovaného zboží.

Na přiloženém si můžete zobrazit postup při vkládání:


Nové podmínky serveru (9.1.2014)
Od 01.01.2014 nabývají platnost nové podmínky serveru s ohledem na nový občanský zákonník.
Úprava společné části podmínek prodeje Ověřených obchodníků (3.1.2014)
Vzhledem k novému občanskému zákoníku byly ode dne 1. 1. 2014 upraveny informace ve společných podmínkách prodeje Ověřených obchodníků v souladu s platným zákoníkem.
Nový export zboží v XML formátu (3.9.2013)
Byla přidána možnost exportovat zboží z Mimibazaru v xml formátu kompatibilní s Heureka.cz a Zbozi.cz. Odkaz najdete v pravém menu pod VZKAZY.
Platební systém PayU (24.1.2012)
Na našem webu můžete nyní zaplatit za členství jednoduše, rychle a bezpečně přes platební bránu PayU
Logo Ověřená adresa (24.1.2012)
Pomocí služby OVĚŘENÁ ADRESA získate status a ikonku s ověřením vaší aktuální adresy. Ikonka bude zobrazena na Vaší stránce i pod zbožím v katalogu obdobně jako ikonka Ověřeného obchodníka, zboží bude možné taky obdobně filtrovat.
Podmínky prodeje Ověřených obchodníků byly rozděleny na 2 části (7.11.2011)
1. část – pevná – firemní a kontaktí údaje + společný vložený text, 2. část – vlastní volně editovatelné podmínky prodeje. Více informací najdete zde: http://www.mimibazar.cz/aktualita.php?id=29
Uzavření diskusních skupin (25.4.2011)
Byly zavedeny uzavřené diskuse. Pro přístup do těchto skupin je nejprve potřeba kontaktovat moderátora dané diskuse. Počet uzavřených diskusí bude velmi omezen, drtivá většina diskusí zůstane přístupna všem uživatelům.
Možnost přijímat objednávky pouze od registrovaných uživatelů (12.1.2011)
Bylo přidáno nové nastavení ve vašem účtu, kde si můžete zablokovat objednávky od neregistrovaných uživatelů.
Automatické rozesílání emailů s nabídkami oběma stranám (17.11.2010)
Emaily s nabídkami jsou nyní rozesílány automaticky oběma stranám. Není již potřeba zaškrtávat, aby došla kopie nabídky také na vlastní mail.
Pridány nové sekce do rodinných fotek Zahrada a Poradna (12.9.2010)
Do rodinných fotografií přibyly dvě nové sekce pro vaši zahradu a prosby o radu
Změna zadávání textové reklamy (9.9.2010)
Počet spuštěných textových reklam je nyní závislý podle členství.

AMETYST - 1
RUBÍN - 2
SAFÍR - 3
SMARAGD - 4
DIAMANT - 5
KŘIŠŤÁL - 6

Textovou reklamu si po vložení musíte SPUSTIT. Můžete ji také zastavit a spustit si reklamu jinou.
Přidána kategorie Hudební nástroje (18.8.2010)
Nové členství KŘIŠŤÁL (31.7.2010)
Bylo vytvořeno nové členství KŘIŠŤÁL pro inzerenty, kterým již nestačí členství DIAMANT. Při členství KŘIŠŤÁL můžete mít až 3000 inzertních fotografií a 100 aktualizací denně.
Spuštěno automatické mazání 3 měsíce starých vzkazů a akcí (27.7.2010)
Z důvodu neaktuálnosti fotografií typu VZKAZY a AKCE, které uživatelé nechávají ve svých albech i 3 roky, jsme se rozhodli, že budou tyto fotografie po 3 měsících od poslední aktualizace automaticky odstraňovány.
Přidána kategorie Zdravotnické potřeby (24.7.2010)
Letní prázdniny (21.6.2010)
Fotografie, které by měly během letních prázdnin spadnout do složky k odstranění nebudou odstraněny během měsíce, ale nejdříve 10. září. Po obnovení členství se vám tedy vrátí celá inzerce.
Přidána kategorie Zahrada (18.6.2010)
Do této kategorie můžete přidávat věcí týkajících se zahrady
Přidána kategorie Nemovitosti (9.6.2010)
Do této kategorie můžete přidávat nabídky prodejů, koupí a pronájmu nemovitostí
Doporučení aukce (17.5.2010)
Na Mimiaukcích můžete nyní zasílat doporučení aukce stejně jako u fotek na bazaru
VZKAZY na aukcích (14.5.2010)
Nyní můžete psát vzkazy a podklady k platbám přímo na MIMIAUKCÍCH
Zobrazení pozitivních, negativních a neutralních hodnocení (19.4.2010)
Můžete si nechat zobrazit pouze pozitivní, negatívní nebo neutrální hodnocení od jednotlivých inzerentů
Zavedení pravidel diskusí (16.3.2010)
Bylo zavedeny pravidla diskusí, které určují pravidla pro jejich využíváni.
Znění pravidel naleznete zde : Zde
Odesláním vašeho příspěvku potvrzujete souhlas s jejich zněním.
Odpovídání na vzkazy a nabídky (1.3.2010)
Možnost odpovedět na vlastní vzkaz nebo nabídku byla opět navrácena. Navíc se při odpovědi na vzkaz starší než týden přesune starší vzkaz na začátek nových vzkazů a nemusíte ho tak již hledat mezi starými.
Automatické mazání fotografií typu AKCE a VZKAZY (26.2.2010)
Z důvodu neaktuálnosti fotografií typu VZKAZY a AKCE, které uživatelé nechávají ve svých albech i 3 roky, jsme se rozhodli, že budou tyto fotografie po 3 měsících od poslední aktualizace automaticky odstraňovány. Automatické mazání bude spuštěno od 1.4.2010. Uživatelé budou mít tedy více než měsíc na aktualizaci těchto fotografií.
Rozdělení Získaných a Zaslaných nabídek (25.2.2010)
Získané a Zaslané nabídky byly rozděleny obdobně jako vzkazy na nabídky za poslední týden a starší. Pokud někdo odpoví i na starší nabídku, zobrazí se na začátku nových nabídek.
Čas u vzkazu v pravém sloupci (25.2.2010)
Čas u vzkazu se nyní aktualizuje pouze pokud dostanente vzkaz od někoho jiného
Textová reklama (17.2.2010)
Zrušení stříbrňnáků a nový způsob zobrazovaní textové reklamy:

Vzhledem k narustajícímu počtu uživatelů a textových reklam již není možné stříbrňáky za textovou reklamu během jednoho měsíce vyčerpat. Počet současně spuštěných reklam bude závislý na členství.

AMETYST - 1
RUBÍN - 2
SAFÍR - 3
SMARAGD - 4
DIAMANT - 5

Zároveň dojde ke zrušení odkazů na webové stránky, které budou nahrazeny odkazy na konkrétení inzerát nebo aukci.
Zasílání vzkazů pouze registrovanými uživateli (20.1.2010)
Neregistrovaní uživatelé nyní nemohou zasílat vzkazy
Zrušeno nastavení stejného členství na slovenském MIMIBAZARu (10.1.2010)
Na začátku roku 2010 bylo zrušeno nastavování stejného členství na slovenském MIMIBAZARu. Důvodem zrušení byly mrtvé účty, na kterých byly neaktuální fotky případně jen odkazy na český bazar. Členství na Slovensku je nyní potřeba zvlášť objednat a zaplatit na slovenský účet. Pokud nemáte možnost platit na slovenký účet, objednejte si požadovaný počet měsíců na českém bazaru a členství vám pak na slovenký bazar převedeme. Kontaktujte nás prosím po připsání členství na emailu overeni@mimibazar.cz
Zaškrtnuté pole s kontakty (15.11.2009)
Nově je předem zaškrtnuto pole při odesílaní objednávky. Pokud nechcete zaslat kontaktní údaje, tak pole odškrtněte.
POČTY VZKAZŮ A NABÍDEK (27.10.2009)
v pravém sloupečku se nyní zobrazují pouze počtu vzkazů a nabídek za aktuální den
PŘIDÁNA NOVÁ KATEGORIE - GALANTERIE (3.9.2009)
NEUTRÁLNÍ HODNOCENÍ (2.9.2009)
Byla přidána možnost vložit neutrální hodnocení
ZPROVOZNĚNÍ FOTO SKŘÍNĚ (8.4.2009)
Platící inzerenti si nyní můžou přesunout věci, které nechtějí mít v aktuální nabídce do FOTO SKŘÍNĚ. Odkaz na přesun fotografie do skříně najdete po rozkliknutí dané fotografie "VLOŽIT FOTOGRAFII DO SKŘÍNĚ". U každého členství lze do skříně vložit jiný počet fotografií: AMETYST - 50, RUBÍN - 100, SAFÍR - 250, SMARAGD - 333, DIAMANT - 500. Fotografie si můžete přeřadit také z fotografií K ODSTRANĚNÍ.
ROZDĚLENÍ HODNOCENÍ NA POZITIVNÍ A NEGATIVNÍ (8.4.2009)
Podařilo se rozdělit hodnocení na negativní nebo pozitivní, podle toho, zda obsahovaly smajlík s palcem dolů. Není to ale stoprocentní, tak si prosím hodnocení překontrolujte, občas někdo použil tento smajl i u pozitivního hodnocení a u negativního zase nepoužil žádný nebo jiné. Špatně označená hodnocení vám opravíme. Pište prosím na email kontrola@mimibazar.cz
ÚPRAVA PODMÍNEK PRODEJE OVĚŘENÝCH OBCHODNÍKŮ (7.4.2009)
Po přidělení loga OVĚŘENÝ OBCHODNÍK mohou podmínky prodeje měnit pouze administrátoři. Obracejte se prosím pro změnu na overeni@mimibazar.cz
ODPOVĚDI NA KOMENTÁŘE (27.3.2009)
Zkusili jsme povolit odpovědi na komentáře i u dalších typů fotek
NOVÝ ZPŮSOB ZOBRAZOVÁNÍ POČŤŮ DNEŠNÍCH KOMENTÁŘŮ (26.3.2009)
Byl upraven způsob počítání dnešních komentářů. Do dnešního počtu komentářů se započítávájí pouze nové komentáře nebo odpovědi od ostatních. Zároveň se taky zobrazuje čas posledního komentáře. Vlastní komentáře ke svým fotografiím i odpovědi na vlastní komentáře se již nezapočítávají. Budete tak podle počtu vidět, zda vám nějaké komentáře přibyly. Číslo z dnešními komentáři by šlo po přečtení komentářů i vynulovat, ale když se to nenuluje u jiných položek, tak bych to zatím tak nechal.
PŘEROZDĚLENÍ ODKAZŮ V PRAVÉM MENU (26.3.2009)
Hlavně byly rozděleny odkazy v sekci ZÁBAVA a přibyl taky extra box OBLÍBENÉ a KOMENTÁŘE A DISKUSE. Oblíbené recepty a návody a vtípky jsem ale nechal v příslušných boxech dole, stejně tak i komentáře.
ZMĚNA ZOBRAZOVÁNÍ STARŠÍCH HODNOCENÍ (25.3.2009)
Menší úpravu doznaly výpisy HODNOCENÍ. Po kliknutí na odkaz HODNOCENÍ se zobrazí všechna hodnocení, která jste obdrželi za poslední měsíc. Pokud má někdo hodnocení starší než měsíc, zobrazí se na konci věty s počtem obdržených hodnocení za poslední měsíc odkaz na stránku se staršími hodnoceními. Starší hodnocení jsou nyní rozděleny na 5 dalších období: STARŠÍ NEŽ MĚSÍC | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ 6 MĚSÍCŮ | STARŠÍ NEŽ ROK | STARŠÍ NEŽ 2 ROKY tedy pokud jste na bazaru již danou dobu :-)
STATISTIKA ZOBRAZENÍ INZERTNÍCH FOTOGRAFIÍ (22.3.2009)
Počítadlo zobrazení inzertních fotografií je nyní aktivní až od členství SAFÍR. Důvodem omezení statistiky zobrazování na vyšší členství je ve zpomalování načítání stránek. Nyní je lépe využit výkon nového serveru a stránky s inzertními fotografiemi se načítají prakticky bez čekání. Vkládání fotografií je také mnohem rychlejší.
FOTOGRAFIE K ODSTRANĚNÍ (20.3.2009)
fotografie zařazené k odstranění se budou po uplynutí 30ti denní lhůty od vložení automaticky mazat.
Jsou zde zařazovány následujíci fotografie:
1. Fotografie neplatících inzerentů starší než 6 měsíců
2. Fotografie označené jako NOVÉ ZBOŽÍ od inzerentů, kteří již nemají aktivní členství Safír, Smaragd nebo Diamant
3. Fotografie platícich inzerentů, které jsou v REZERVACI déle než půl roku (nebyly po tuto dobu ani aktualizovány)
Platící inzerenti si mohou vrátit REZERVACE zpět kliknutím na odkaz PRODLOUŽIT REZERVACI NA DALŠÍ 3 MĚSÍCE
Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt

© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s.