MAGAZÍN - Rodina

Životní pojištění: Ochrana rodiny i investiční příležitostPublikováno 19.5.2020, 21:05
Pokud se vaše rodina ocitne v nelehké situace, může jí ulevit životní pojištění. Zároveň jej však můžete využít i jako investiční příležitost – naspořená částka vám bude po smluvené době vyplacena i s úroky. Jaké existují typy životního pojištění a na co se zaměřit při jeho výběru?
Skvělá zpráva pro rodiče i děti: Letní tábory letos budouPublikováno 15.5.2020, 8:57
Konečně je jasno. Nejdříve se hovořilo o tom, že se dětské letní tábory budou moci konat až v srpnu, pak premiér Andrej Babiš připustil, že by to za předem stanovených podmínek mohlo být už v červenci. Nyní už je potvrzeno, že by mohly fungovat dokonce už od 27. června. Děti tak o prázdninové povyražení nepřijdou.
Koronavirus: Vláda schválila vyšší ošetřovné. Kdo má nárok a od kdyPublikováno 21.4.2020, 21:09
Rodiče, kteří museli kvůli zavřeným školám zůstat s dětmi na ošetřovačce, se mohou radovat. Poslanci dnes večer jednohlasně po několikahodinové diskuzi schválili zvýšení z 60 na 80 procent vyměřovacího základu, a to zpětně od 1. dubna.
Konečně! Otcové zase mohou být u porodu, jsou tu ale podmínkyPublikováno 17.4.2020, 9:49
Na tuto chvíli čekali všichni, kterým se má v nejbližších dnech narodit potomek, a oba chtěli být u toho. Od středeční půlnoci totiž otcové zase mohou být u porodů. Ve středu večer to oznámil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Vše ale závisí na tom, zda na to konkrétní porodnice bude mít podmínky, i jak se k opatření postaví.
Školy se do prázdnin plně neotevřou: Do tříd se vrátí jen první stupeň a maturantiPublikováno 15.4.2020, 9:44
Už více než měsíc zejí budovy škol prázdnotou, jejich dveře se pro žáky uzavřely 11. března, a jak to vypadá, zaplní se znovu až v září. S návratem žáků 2. stupňů základních škol a středoškoláků nižších ročníků se totiž v tomto školním roce už nepočítá.
Hledá se Maminka roku 2020. Nejste to vy nebo vaše kamarádka?Publikováno 17.3.2020, 14:55
Časopis Maminka vyhlašuje již 3. ročník výjimečné soutěže plné dojemných, silných i inspirativních příběhů. Znáte ve svém okolí maminku, která by mohla na titul aspirovat? Myslíte, že byste si tento titul zasloužila vy sama? Přihlaste se a můžete vyhrát skvělé ceny v celkové hodnotě 800 000 korun.
Křik nic nevyřeší! Naučte se problémy s dětmi řešit efektivněPublikováno 28.2.2020, 11:34
Nervy občas ujedou každému z nás. Přestože si většina rodičů uvědomuje, že by na potomky křičet neměla, čas od času se prostě neudrží. Svoji reakci pak zdůvodňují tím, že si jinak pozornost a poslušnost nevynutí. Opak je ale pravdou.
Objevte u svých dětí talent a přijďte do Draw PlanetPublikováno 31.1.2020, 16:40
Máte doma dítě, které je umělecky zaměřené? Rádo staví, modeluje, vystřihuje? Objevte jeho talent a přijďte s ním na kurz kreslení do Draw Planet Praha.
Jak odměnit děti za pololetní vysvědčení: Potěší hra, stavebnice i rodinný výletPublikováno 30.1.2020, 7:45
Už ve čtvrtek se školákům bude rozdávat pololetní vysvědčení. A ať už budou výsledky jejich studijního úsilí jakékoliv, neměli byste je přecházet bez povšimnutí. Dosažené úspěchy byste měli odměnit, v případě drobných neúspěchů pak děti vhodným dárkem motivovat k lepším výsledkům.
Vychováváte cizí dítě? Jak se stát oblíbenou macechouPublikováno 3.1.2020, 8:11
Cítit lásku a zodpovědnost k vlastním dětem považujeme za samozřejmé. Kromě asociálních matek to přece umíme všechny. Nikdo nás za to neobdivuje, protože tak to zařídila příroda. Ale být dobrou mámou cizím dětem už tak snadné není. S čím se musí potýkat ženy, kterým osud přihrál do cesty děti nevlastní?
Celkem: 240 (zobrazuje se 1-10)1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,.,24 další >>
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt