MAGAZÍN - Rodina

Virální video dojímá maminky na celém světě. Připravte si kapesník, dostane i vás!

Publikováno 9.5.2021, 9:41
Nádherné emotivní video nabízí pohled na mateřství, jaké ve skutečnosti je. V pouhých dvou minutách je shrnuté vše, čím si všechny maminky musí procházet každý den. Radosti, starosti i bolesti... Není divu, že se stalo tak populární. Podívejte se na něj i vy. A pak hned dejte své mamince vědět, jak moc ji milujete a vážíte si jí.

Nejkrásnější přání ke Dni matek: Pošlete mamince zprávu nebo jí zavolejte!

Publikováno 8.5.2021, 20:56
Druhá květnová neděle patří v Česku už tradičně všem maminkám. Nezapomeňte na tu svou a překvapte ji milým přáníčkem. Nezáleží na tom, zda jí ho řeknete osobně při předání kytičky, zavoláte nebo třeba pošlete esemeskou či Messengerem, u srdíčka jí zahřeje každá z variant. Vždyť každou mámu potěší, když ví, že vám není lhostejná a myslíte na ni. Z naší nabídky si vybere každý.

Zastavte sexualizaci dětí! Rodiče pobouřila reklamní kampaň známé módní značky

Publikováno 21.4.2021, 21:46, aktualizováno 27.4.2021, 7:53
Jako zcela nevhodná byla jednou maminkou označena nová módní kampaň na dětské oblečení. A další matky se k ní okamžitě přidaly. Populární britská značka se tak záhy dostala pod palbu rozhořčených rodičů, kteří obchod obvinili ze sexualizace dětí. Co na předmětné fotky říkáte vy? Jsou podle vás už za hranou nebo vám přijdou úplně v pohodě?

Mami, mně se nechce ven! Jak děti motivovat k lásce k pohybu

Publikováno 15.4.2021, 21:49
Dětem chybí pohyb, leniví a tloustnou. Na vině je především současná situace, která je pro ně náročná. Přišly o hodiny tělocviku, už přes rok nemají pohybové kroužky, nechodí s kamarády ven. Často se málo hýbaly už před vypuknutím epidemie a nyní se více a více uzavírají do online světa v pohodlí domova, ze kterého se jim nechce. Jak je odlákat ven od všech těch počítače, tabletů a mobilů, a přinutit k pohybu?

Návrat dětí do škol a školek: Nestresujte je, mluvte s nimi a nechte je stýkat se s kamarády

Publikováno 12.4.2021, 14:05
Do základních škol se po několika měsících začali vracet žáci prvního stupně, do školek zatím zamířili jen předškoláci. Návrat dětí k prezenční výuce se ale neobejde bez bezpečnostních a preventivních opatření: školáci musí nosit chirurgickou roušku a dvakrát týdně podstoupit testování neinvazivními antigenními testy. Ačkoliv se řada dětí jistě těší na své kamarády i učitelky a učitele, mohou být některé z nich ze všech těch nutných opatření vystresované. Jak je na vše co nejlépe připravit?

Nádherné video vám rozbuší srdce! Rozkošná čtyřčata se nemohou přestat objímat

Publikováno 7.4.2021, 20:41
Tomu se říká ryzí láska. Neuvěřitelných 71 milionů zhlédnutí si vysloužil záznam objímacího maratonu čtyř sourozenců. ů. Právem tak aspiruje na virální mega hit. Devatenáctiměsíční holčičky si vzájemný těsný kontakt vysloveně užívají a nemohou se jedna druhé nabažit. Zaručujeme vám, že tohle video vám zlepší náladu.

Neuvěřitelné! Z nočních můr děvčátko vyléčila jediná písnička. Poslechněte si ji i vy!

Publikováno 25.3.2021, 12:09
S originálním nápadem, jak zajistit dcerce klidný a ničím nerušený spánek, přišel její otec. Netušil ale, že to bude tak skvěle fungovat. Z netradiční ukolébavky pro pětiletou dívenku se rychle stal virální hit. Před spaním ji teď dětem pouští tisíce rodičů. Jak se líbí vám?

Maturity 2021: Dobrovolná zkouška z češtiny, prodloužený čas na písemné testy

Publikováno 11.3.2021, 8:18
Konečné úpravy maturitních zkoušek pro letošní rok představil ve středu odpoledne ministr školství Robert Plaga. V plánu, kterým by se školy měly řídit, jsou posunuté termíny maturit, prodloužený čas didaktických testů, nepovinné ústní maturita z češtiny a cizího jazyka, úlevy pro studenty zdravotních a sociálních oborů, i posunuté období pro praktické zkoušky.

Takhle vypadá opravdová láska: Dojemné fotky staroušků vám rozbuší srdce

Publikováno 3.3.2021, 11:44
Jsou spolu celá desetiletí, přesto z jejich vztahů nevymizela láska a romantika. A přesně to se rozhodla zachytit objektivem svého fotoaparátu. Nádherné fotografie párů, které díky tomuto nápadu vznikly, chytily za srdce nejen samotné aktéry a jejich rodiny, ale i tisíce lidí na celém světě. A dojmou i vás.

Návrat školáků se opět odsouvá, doma budou nejspíš muset zůstat i 1. a 2. třídy

Publikováno 24.2.2021, 21:11
Ještě v úterý večer se hovořilo o tom, že se maturanti do tříd vrátí o dva dny později, než bylo plánováno, tedy 3. března. Další školáci je měli záhy následovat. Důvodem byla potřeba dát školám čas na přípravu testování. Ani ne o čtyřiadvacet hodin později je všechno jinak. Tohle rodiče určitě slyšet nechtěli.
Celkem: 282 (zobrazuje se 1-10)1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,.,29 další >>
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt