MAGAZÍN - Móda a krása

Nádherná i v osmdesátiPublikováno 16.2.2019, 13:20
Pokud chceme vypadat a cítit se skvěle po fyzické i psychické stránce vlastně až o konce našich dní, nemůžeme spoléhat na naše padesátiletá já, že to pak všechno doženou. V současné době můžeme zaslechnout hlasy, které hlásají, že se proti stárnutí nemá bojovat, nemusí to být náš nepřítel. Pokud stárneme dobře. Co to znamená? Především se o sebe starat. A ženy obzvlášť, vhledem k hormonálním veletočům, které za život proděláváme, je třeba myslet na pozdější roky co nejdříve.
Nejčastější chyby při make-upuPublikováno 6.2.2019, 19:01
S líčením se to má jako s módou, jsou v něm sice trendy, ale pokud nám nesluší, prostě bychom se jich měli vzdát. A to i v případě, že se nám líbí. Ale stejně jako v oblékání, najdeme i tváře „vylepšené“ tak, že jim to vlastně vůbec nelichotí. A někdy i naopak. Jakých pravidel se v líčení držet? Prozradíme v dnešním článku.
Make-up trendy pro rok 2019Publikováno 22.1.2019, 9:47
Co nás čeká na poli krásy následující rok? Jako každou novou sezónu, i tu letošní zaplavují nové trendy, tendence a preference. Kdo je udává? Většinou to jsou módní návrháři, celebrity respektive jejich vizážisti) a v současné době také ostatní takzvaní influenceři, tedy lidé, kteří mají z jakéhokoliv důvodu vliv na větší komunitu. A některé profesionální celebrity také. Co nás čeká v roce 2019?
Domácí tělové mléko - bez chemie, ale zato s extra účinkyPublikováno 14.1.2019, 15:39
Nikdo z nás si nechce tělo dobrovolně zaplavovat toxiny či jinými škodlivými látkami vlastně jakéhokoliv charakteru. Proto je mimořádně intenzivní trend nákupu všeho co nejpřírodnějšího, v bio kvalitě, bez přidaných látek, které nejsou pro funkci nezbytné. Ale přesto všichni chceme, aby produkty, které používáme, nějak vypadaly a taky hezky voněly. A to už se může pěkně prodražit. My ale máme odpověď.
Krása snadno a rychle. Základní vychytávky pro každéhoPublikováno 14.12.2018, 11:32
Jednou provždy si v tom uděláme pořádek. Protože máme k dispozici více kosmetických přípravků, nástrojů, metod a možností než kdy dříve, začíná být poměrně složité už jenom vyzkoušet všechno, co by nám mohlo vyhovovat. Natož si vybrat a vydržet u toho, novinky v péči o krásu přicházejí na trh každých pár minut. A vždycky je to to nejlepší, co kdy. Jak poznat, které způsoby péče jsou nejlepší? Jednoduše.
Jaké pánské parfémy jsou in? Pod stromečkem potěší rafinované dřevité vůněPublikováno 26.11.2018, 7:53
Nejvděčnější dárek, který se hodí každému muži? No přece parfém! Pokud se i vy chystáte svému partnerovi, tatínkovi nebo bratrovi pod stromeček namísto lapačů prachu nadělit voňavý flakón, poradíme vám, jaké vůně jsou v letošním roce in. A prozradíme, že mezi podzimní a zimní bestsellery patří především rafinované vůně s dřevitými a koženými tóny.
Chcete zpomalit stárnutí? Je čas na změnu jídelníčkuPublikováno 18.11.2018, 16:54
Tak zaprvé. Nikdo z nás dobrovolně nechce stárnout rychleji, než je nezbytně nutné. Ale spousta z nás k tomu přispívá – mnohdy bezděčně, ale přece. Kromě stresu, nedostatku spánku, nadužívání alkoholu a kouření může za naše předčasné stárnutí také například nedostatek některých vitamínů a jiných látek, které nás chrání před nepříznivými vlivy.
Jak se starat o přirozenou krásuPublikováno 5.11.2018, 13:59
Sledovat trendy je dobrá věc, ale ne všichni máme dispozice proto, jim všem dostát. A možná ani ne dispozice, ale prostě ochotu. Nakonec stejně, když se ráno vzbudíme, vypadáme úplně jinak, než když odcházíme z domu. Je to to, co chceme? Neměli bychom spíše směřovat k tomu, aby ten ranní stav byl tomu prezentovanému co nejpodobnější? A jak se o přirozenou krásu starat, jak ji podtrhnout?
Zazimováváme vlastní tělo a myslPublikováno 21.10.2018, 22:39
I babí léto už máme definitivně za sebou. Se současným nespolehlivým počasím nemůžeme říct, kdy dorazí ta pravá zima, a jestli se s ní náhodou nebudeme trápit až do května, co ale říct můžeme je, že je třeba se trošku připravit. Naše tělo i mysl funguje přes zimu, kdy je lezavo, sychravo, mráz, málo sluníčka prostě jinak. Co můžeme udělat proto, abychom se co nejlépe připravili?
Připravte svou pleť na podzim…Publikováno 24.9.2018, 8:45
Během léta jsme načerpávali sluneční záření a teplo plnými doušky, dopřávali pleti dostatek výživy díky šťavnatému a chutnému ovoci nadupanému vitamíny a hýčkali ji blahodárnými účinky mořské vody. Chcete si zářivou a zdravě vypadající pokožku udržet co nejdéle? Dopřejte ji pořádnou dávku vitamínů a antioxidantů a připravte ji na podzim díky kvalitním kosmetickým přípravkům.
Celkem: 187 (zobrazuje se 1-10)1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,.,19 další >>
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt