MAGAZÍN - Móda a krása

Správné odličování a DIY tampónkyPublikováno 18.1.2018, 23:28
Jak víme, odličování je alfou i omegou správné péče o pleť. Vhodné a precizní odlíčení definuje, jak moc úspěšní budeme s aplikací následné péče, kúr, sér popřípadě jakýchkoliv dalších pokusů o vylepšení. Odličování má dva hlavní úkoly – odstranit make-up a nečistoty, ale zároveň nepoškodit přirozenou ochrannou bariéru a stav naší pokožky. Působí mechanicky (třením) a chemicky a čert aby se v tom vyznal.
Všechno, co pleť potřebujePublikováno 17.1.2018, 13:00
Příroda nám dala vše, co potřebujeme, abychom se starali o své tělo zvenku i zevnitř. Postupem času jsme na to všechno pozapomněli a předali vládu syntetickým látkám, které jsou účinné, ale mají i spoustu vedlejších (a to i dlouhodobých) efektů. Jisté je, že úplný návrat ke kořenům asi není možný, ale když si vezmeme to nejlepší z obou cest, můžeme čerpat všechny výhody – s klidným svědomím, s překvapivými výsledky a moc dobrým pocitem.
Silnější nehty přirozenou cestouPublikováno 12.1.2018, 18:10
Stejně jako většina věcí na našem těle, ani tvar a síla našich nehtů nejsou rozdávány stejnou měrou všem. Pokud trpíte celý život křehkými, lámavými a tenkými nehty, na vině není nikdo jiný, než genetika a příroda obecně. Kvalitu našich nehtů ale můžeme aktivně zlepšovat – stejně, jako pokožka a vlasy, i nehty potřebují správnou výživu a zacházení. Takže i když nebyly zrovna do vínku dány silné a hezky tvarované nehty, můžeme jít jejich kvalitě trošku naproti.
Jak neztrácet svalovou hmotu...Publikováno 11.1.2018, 14:27
...když stárneme. Jen se podívejme pravdě do očí, přibývající věk neznamená jen moudrost a vyzrálost, ale také sem tam nějaký ten projev na našem vnějším já. Krom vrásek a celkové ztrátě pevnosti pleti, setkáváme se s fenoménem, který často pojmenováváme jako „povolení“. Naše tělo prostě povolí, ztrácí na pevnosti, hustotě a kyprosti. Kromě kombinace různých faktorů může za toto povolení těla většinou ztráta svalové hmoty. Na jejím udržování (případně nabírání) je totiž čím dál tím těžší pracovat.
Nejužitečnější tipy pro krásuPublikováno 3.1.2018, 20:32
Jsou některé věci, na které zapomínáme, a stojí za to si je jednou za čas zase osvěžit. A pak jsou maličkosti, o kterých jsme možná nikdy neslyšeli, ale mohou mít velký význam pro náš vzhled. Pokud trpíme na akné, suchou pleť, chceme zůstat co nejdéle mladistvě vyhlížející a se zdravou, pevnou a zářící pokožkou, nic naplat, musíme se o sebe trošku starat. Jaké jsou základní, pokročilé i skoro neznámé tipy pro tajemství dlouhotrvající krásy?
Neodolatelné atributy každé ženyPublikováno 22.12.2017, 20:17
Při honbě za dokonalým tělem, zdravým životním stylem, kadeřníky, manikúrami a cvičením ženy trošku pozapomněly na to, že atraktivita podle mužů může být něco úplně jiného, než atraktivita podle módního průmyslu. A některé atributy, které muži na ženách shledávají přímo neodolatelnými, nám naopak můžou dokonce vadit! Co je v očích mužů atraktivní? A nejsou to blond vlasy a velká prsa!
Co vám o botulotoxinu (skoro) nikdo neřeknePublikováno 6.12.2017, 15:20
Klobásový jed aneb produkt bakterií Clostridium botulinum je v dnešní době známý nejvíce jako něco, co nám vypne kůži a vyhladí vrásky. Jeho užití a původní účel však jsou úplně jinde, léčí se jím svalové křeče, tiky, zatuhnutí, nadměrné pocení a tak dále. Znehybňuje totiž svaly a projevy jejich pohybu na povrchu. Jak je to s jeho využitím v kosmetických úpravách našeho zevnějšku? Co můžete reálně očekávat, když se rozhodnete proceduru podstoupit? A jak se budete cítit poté? Kromě informací si můžete přečíst také reálnou zkušenost jedné z vás.
Vrásky kolem očí a jak (a jestli) se jich zbavitPublikováno 5.12.2017, 12:01
Někdo je považuje za ty nejhezčí z vrásek, protože budí dojem, že je osoba, která je má, velmi veselý a usměvavý člověk. Ale i ty nejhezčí z vrásek jsou pořád jenom vrásky, kterým chceme předcházet (nebo se jich zbavovat) v první řadě. Jak tyto vrásky vznikají? Jak se jim vyhnout? A je to vůbec možné...?
Anýzem nejen proti vráskámPublikováno 30.11.2017, 16:43
Anýz všichni známe jako koření, které patří většinou do perníku, kompotu nebo svařeného vína. Bedrník anýz je ale našemu zdraví i kráse mnohem prospěšnější, než bychom si mohli myslet. Jako přírodní medicína se používá odedávna, je součástí i naší historie a lidového léčitelství. V moderní době jsme na něj ale trošku pozapomněli, jako ostatně na mnoho dobrého, co nám historie přinesla. A přitom se díky anýzu můžeme účinně bránit třeba vráskám!
Mladší vzhled není jen o kosmeticePublikováno 27.11.2017, 12:19
Všichni máme v okolí ženu nebo ženy, které jako by zapomněly stárnout. Nebo alespoň o přibývajících svíčkách na narozeninovém dortu nikdo neřekl jejich kůži a obličeji. Často nad tím mávneme rukou a řekneme si, jak je příroda nespravedlivá, jak je genetika zákeřná a nashledanou. Jenomže... tyto nestárnoucí ženy mají většinou pár společných zvyků, které nemají nutně co dočinění s používanou kosmetikou. Jaké to jsou?
Celkem: 148 (zobrazuje se 1-10)1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,.,15 další >>
© 2004-2018 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Kontakt | Facebook