MAGAZÍN - Vztahy a sex

Sex v těhotenství si neodpírejte. Důvody a nejvhodnější polohy vám prozradí porodní asistentka

Publikováno 26.2.2021, 20:55
Řada párů má především při pokročilém stupni těhotenství a po porodu z milování strach. Trápí je obavy, zda nějak neublíží nenarozenému dítěti či těhotné ženě. Opak je ale pravdou. Sex v tomto období, samozřejmě v případě, že je vše v pořádku, je naopak prospěšný. Podívejte se čím, a seznamte se s polohami, v nichž si oba užijete i v 9. měsíci.

5 tipů, jak si užít svátek svatého Valentýna

Publikováno 12.2.2021, 12:04
Už v neděli je 14. únor, den, na který připadá svátek všech zamilovaných. A to je skvělá příležitost dát své milované polovičce najevo, jak moc ji máte rádi a že je vám s ní dobře. Nezáleží přitom vůbec na tom, zda jste spolu měsíc nebo třeba 15 let. Máme pro vás pár tipů, jak si svátek svatého Valentýna zpříjemnit. Inspirujte se!

Znáte nejčastější chyby při seznamování online, které dělají muži?

Publikováno 1.10.2020, 16:14
Najít si ideálního protějška je pro většinu z nás nesmírně důležité. Ne každému se to podaří, nicméně alternativ je dnes obrovské množství. Tou asi nejoblíbenější a nejznámější je bezesporu seznamování se online. Seznamek je na internetu neskutečné množství a najít tu správnou není nijak složité. Přesto se především pánové dopouštějí mnohých omylů, které nakonec mohou celé seznamování se zhatit. Chyb mohou dělat hned několik. Jakých? Na to se zaměříme v následujících řádcích

Reklama

6 způsobů, jak mít sex, i když se z vás stanou rodiče

Publikováno 17.2.2020, 6:32
Sex je pro správně fungující partnerský vztah důležitý. Příchod dítěte do rodiny ale často dokáže sexuální život naprosto zničit. Na seznamu priorit s každým dnem obvykle klesá níž a níž. A tím začíná vážně trpět i vztah. Proto pro vás máme pár triků, jak nenechat vášeň mezi vámi a partnerem vyhasnout.

Příběh Kláry: Čekám dítě, ale nevím, který ze dvou mužů je otcem. Mám jim to říct?

Publikováno 19.11.2019, 10:37
Možná si myslíte, že podobné příběhy se stávají jen lidem s uvolněnějším životním stylem. Klára si to ještě nedávno myslela taky a ani ve snu ji nenapadlo, že teď bude hlavní aktérkou takhle zamotané story.

Jak o sexu mluvit s dětmi ve 3, 6, 9 a 12 letech? Rady pro stydlivé rodiče

Publikováno 2.10.2019, 22:18
Věříme tomu, že když dojde na hovory o sexu, už žádní rodiče svým dětem nevykládají nic o včeličkách a květech, ale na druhou stranu, jednoduché to tváří v tvář potomkovi taky není. Jak na to?

Čeho bychom měli nechat, jinak toho budeme litovat

Publikováno 24.6.2019, 13:31
Ne, to není výhrůžka. Jenom lidská zkušenost. Dobré skutky, pokud jsou z povinnosti a ne z přesvědčení a možnosti, působí totiž trošku jako kofein na naše tělo. Ano, dodají nám energii, ale vlastně na dluh – budeme ji pak muset někde dočerpat. A zatímco u kofeinu mluvíme o játrech a zásobách glykogenu, když přijde na dobré skutky a dobré vychování, mluvíme o našich nejbližších. Jak to souvisí? Pokud jste někdy stavěli ve vašem světě na první místo lidi, kteří si to nezasloužili, asi víte, o čem mluvíme.

Znamení partnerovy nevěry, kterých si většinou ani nevšimneme

Publikováno 27.5.2019, 21:10
Všichni tak nějak víme, že při odhalování nevěry nám nejvíce napoví naše intuice. Jenomže je to doopravdy něco tajemného? Je to nějaký šestý smysl? Nebo si jen naše podvědomí všímá věcí, které my sami vidět nemůžeme nebo nechceme? Když se náš partner vykrádá v noci z domu a přichází nad ránem oblitý parfémem jiné ženy, není co řešit. Ale takové případy neexistují. Musíme se tedy podívat podrobněji na to, jaké chování je prostě podezřelé. I když pro ně ve většině případů existuje přijatelné vysvětlení.

Deset varovných znamení, že máte doma sociopata

Publikováno 21.5.2019, 20:12
Možná si sociopata představujete jako postavu vraha z nějakého seriálu, bezcitného maniaka, který ubližuje a využívá lidi. Pravdou ale je, že sociopat může být charizmatický člověk, okouzlující a pečující... ovšem za úplně jiným než altruistickým účelem. Sociopati se absolutně nezajímají o společnost a její normy (což ovšem neznamená, že je nedodržují), chybí jim empatie a lidi využívají to svůj osobní prospěch a blaho. A pokud někoho takového máte doma, asi byste ho měli co nejrychleji poslat zase do oběhu.

Šikanovali vás ve škole? Pak se u vás asi projevují tyto symptomy

Publikováno 13.5.2019, 19:43
Šikana má mnoho podob. A čím modernější doba, tím vynalézavější jsou metody jak provádění, tak skrývání a maskování. Ale všechny generace si užily své. Potřeba vymezovat společnost na ty silnější a slabší je tady odpradávna a ve hře je toho hodně – od fyzického vzezření až po intelekt. Jakmile je člověk něčím „jiný“, vystavuje se nebezpečí šikany. A ti, kteří byli v mládí šikanováni, si následky většinou nesou celý život.
Celkem: 277 (zobrazuje se 1-10)1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,.,28 další >>
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt