Mimibazar prochází velkými změnami a tato stránka se do nové podoby teprve připravuje.
Zavřít 

Negativní hodnocení uživatele Michaela Trojanová (fejfa) ID 93547

Michaela Trojanová (fejfa) ID 93547
Chata Slovanka
mimibazar.cz/fejfa
Oblast: Praha
Telefon: 602831420
+PŘIDAT K OBLÍBENÝM (přihlášení)
Registrace: 14. 11. 2007
Naposledy: 29. 8. 2019, 20:57
INZERÁTY 0
prodám | koupím
vyměním | věnuji | půjčím
zdarma k objednávce
slevy | akce | vzkazy
odkazy na aukce
PROBÍHAJÍCÍ AUKCE
PODMÍNKY PRODEJE
71059750
DIČ CZ7754230583
HODNOCENÍ 82
VŠECHNY FOTOGRAFIE 0
Rodinné fotky
Scrapbook
Módní show
Spokojení zákazníčci
Moje hobby
Zahrada
Naše bydlení
Dekorace
Poradna
Domácí mazlíčci
Sběratelství
Naše úlovky
KOMENTÁŘE
VTÍPKY 0
RECEPTY 0
NÁVODY 0
HODNOTIT MOHOU POUZE REGISTROVANÍ UŽIVATELÉ
VŠECHNA | POZITIVNÍ | NEGATIVNÍ | NEUTRÁLNÍ
Inzerentka získala za poslední měsíc 0 negativních hodnocení , celkem již získala 1 negativních hodnocení
Anonymní uživatel (Zrušený účet) ID 139711 (9. 10. 2008, 10:41)
Jaká je paní Trojanová prodávající netuším :-| Ale jako nakupující (N) (N) (N) (N) (N)
ODPOVĚDĚT nahlásit
Michaela Trojanová (fejfa) ID 93547 , mimibazar.cz/fejfa (upraveno 9. 10. 2008, 15:20)
Jak je vidět, pokud se někdo pokusí být objektivní, napíše hodnocení, tak jak vše cítí, pan František a paní Magdalena kopou kolem sebe, ráda bych Vám připoměla, že jsem aukci vyhrála v sobotu 16.8.08 a hned v pondělí 18.8.08 jsem Vám peníze vložila přímo v bance na Váš účet. Proto nechápu, proč nemůžete pochopit, v jaké situaci se nacházím, já všechny povinnosti nakupujícího splnila - platbu, převzetí. Pokud by jste se Vy nacházela v mé kůži a někdo by Vás takto uvedl v omyl, určitě se nejdříve pokusíte o smír a až poté o obranu - snažila jsem se skoro více jak dva měsíce celou záležitost s Vámi vyřešit - marně, komunikujete až nyní a to tímto způsobem. Jinak celou naší komunikaci jsem Vám zaslala na Vaše hodnocení. Dovolte mi, abych Vám, paní Magdaleno, připoměla, jaký mail jste mi napsala:

Dobrý den, Míšo

tak jsem koukala, že před chvílí se peníze připsaly na účet. Ještě jednou děkuji za platbu. Zároveň se Vás chci zeptat, jestli by Vám nevadilo, že kočárek odešleme až ve středu. Už je sice zabalený a připravený, ale já ho na poštu sama neodtáhnu a přítel se vrací až zítra večer. Takže by ho odeslal hned ve středu ráno, nebude Vám to vadit?
Věřím, že budete spokojeni stejně jako my a hlavně věřím, že Vám vydrží o něco déle. Já jsem totiž kočárkový maniak :o) Malému je teprve půl roku a Buzzík byl už náš 3. kočár (nejdříve jsem měla X-Landera, pak Casualplay a pak Buzze), ted mam zalusk na Nomada od Jané...Někdy si říkám, ještě že malej neumí mluvit...ten by mi dal...sotva si zvykne na jeden kočárek, už má další... Stačí mi, že to musím poslouchat od přítele :o)
Až Vám kočárek dorazí dejte mi prosím vědět jestli je vše v pořádku. A kdyby jste měla nějaký dotaz nebo problém, klidně mne kontaktujte.
Zatím Vám děkuji a přeji hezký zbatek dne.
18. srpna 2008 16:25

Je mi velice líto, že jsem se musela tímto způsobem bránit, myslela jsem si, že mne negativní hodnocení k prodávajícím mine, ale realita je jiná. Jste první prodávající, kterého jsem takto ohodnotila a věřte, že mi to potěšení nečinilo. Myslím si, že pokud máme možnost se vyjádřit k obchůdku, tak tak můžeme učinit, aniž bychom se museli obávat ohledně msty a tu ve vašem hodnocení cítím!!!
Je to od Vás velice nefér jednání a mě nezbývá, než se bránit.
Jinak mám velice, ale velice úžasné zkušenosti s ostatními maminkami - prodávajícími!!!!
ODPOVĚDĚT nahlásit
Anonymní uživatel (Zrušený účet) ID 139711 (9. 10. 2008, 17:56)
Věřte mi, že ani já doposud neměl s nikým na MMB žádný konflikt či spor. Prodal jsem po internetu již 3 kočárky a vždy bez problémů (o ostatních drobnostech nemluvím). Ale chápu, že pokud možnost ohodnocení či podělení se s ostatními se zkušenostmi s danou osobou existuje, pak je v pořádku, že jste ji využila. Já tak učinil také, neboť mne Váš komentář mrzí, necítím se nijak provinile, nejsem žádný podvodník. Sice došlo k určitému nedorozumění, ale rozhodně to nebyl můj záměr. Nemám už víc co říct, Vy máte negativ, já mám negativ.
ODPOVĚDĚT nahlásit
Reklama | Podmínky pro užívání služby Mimibazar | Desatero | Ochrana kupujících | Logo Ověřený obchodník | Dobrý prodejce | Ceník členství | Návod pro inzerci | Osobní údaje
Kontakt | Redakce | Jednotná kontaktní místa / Single Points of Contact | Autorská práva k publikovaným materiálům | Podmínky pro užívání služby informační společnosti
Informace o zpracování osobních údajů | Informace o fungování interního systému | Cookies | Nastavení soukromí | Vlastnická struktura | Povinně zveřejňované informace

© 2001–2025 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s.
se sídlem náměstí Marie Schmolkové 3493/1, 100 00 Praha 10, IČO: 02346826, zapsaná v OR, sp.zn. B 19490 a dodavatelé obsahu