PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Moc děkuji za účast na mojí aukci nebo v mém bazárku.
Podklady k platbě odesílám do 24 hodin. Pokud Vám podklady nedorazí do této doby, prosím ozvěte se, je možné, že se podklady někam zatoulaly, nebo jsem Vás přehlédla.
ZPŮSOB ÚHRADY:jen na účet - č.ú-670100-2208242374/6210.
POŠTOVNÉ:


DOPORUČENÁ ZÁSILKA DO 5ti cm do 1000g - 75,-Kč
OSTATNÍ JEDNOTNÉ POŠTOVNÉ ČESKÉ POŠTY 115,-KČ!!!!!!
ZÁSILKOVNOU - 75,-KČ!!!!!

Některé druhu povlečení a batůžky lze odeslat pouze českou poštou za 115,-Kč!!

V ceně poštovného je započítané BALNÉ!!!
Balíček odesílám nejpozději do 3 dnů od připsání peněz na účet.
Když nedojde od vás platba do 10 dnů a vy se neozvete,beru to, že zboží neberete a dávám opět do prodeje a samozřejmě píši hodnocení.
Snažím se věcičky pořádně prohlídnout,pokud je nějaká vada snažím se popsat,,ale mám jen jedny oči a může se stát že si někdy něčeho nevšimnu.Samozdřejmě se snažím vždy problém řešit...a vyjít maminkám vstříc.

U nového zboží záruka 24 měsíců samozřejmostí. V případě reklamace mě vždy nejdříve kontaktuje a já Vám zašlu adresu, kam poslat zboží na reklamaci. Prosím neposílejte zboží na reklamaci na mou adresu, zbytečně se tak reklamace pozdrží!!!
Petra

Část I.
1. Zrušení objednávky a odstoupení od smlouvy – vrácení zboží do 14 dnů od převzetí:
Kupující může odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží nebo poslední části dodávky, a to bez ohledu na způsob převzetí zboží či provedení platby. Uvedená lhůta je určena k tomu, aby se kupující v přiměřeném rozsahu seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží.

Kupující je oprávněn od smlouvy odstoupit i kdykoliv před dodáním zboží.

Odstoupení od smlouvy kupující prodávajícímu zašle nebo předá ve 14 denní lhůtě. Kupující nemusí uvádět důvod, pro který od smlouvy odstupuje. Pro usnadnění komunikace je vhodné v odstoupení uvést datum nákupu či číslo smlouvy/prodejního dokladu, bankovní spojení a zvolený způsob vrácení zboží.

Prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, a to stejným způsobem, jakým platbu od kupujícího přijal. Nabízí-li prodejce v rámci určitého způsobu dodání zboží několik možností, je povinen kupujícímu nahradit nejlevnější z nich. Nejpozději ve stejné lhůtě je kupující povinen prodávajícímu zaslat nebo předat zakoupené zboží. Zboží by mělo být vráceno prodávajícímu (ne na dobírku) kompletní, nejlépe v původním obalu, nesmí jevit známky opotřebení či poškození. Náklady vrácení zboží nese kupující.

Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej na vracenou částku.

Právo na odstoupení od smlouvy nelze uplatnit u smluv na dodání digitálního obsahu, nebyl-li dodán na hmotném nosiči, či u smluv o poskytování služeb, v obou případech za podmínky, že k plnění došlo s předchozím výslovným souhlasem kupujícího před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy; dále u smluv na dodávku služeb nebo zboží (vč. alkoholických nápojů), jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli prodávajícího; u smluv na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu a u smluv na zboží, které podléhá rychlé zkáze, u zboží, které bylo nenávratně smíseno s jiným zbožím, nebo vyňato z uzavřeného obalu a z hygienických důvodů je nelze vrátit; u dodávky zvukových či obrazových nahrávek nebo počítačových programů, porušil-li kupující jejich původní obal; u dodávky novin, časopisů nebo jiných periodik; u smluv o ubytování, dopravě, stravování nebo využití volného času poskytovaných v určeném termínu nebo u smluv uzavíraných na základě veřejné dražby podle zákona upravujícího veřejné dražby.
Podmínky byly naposledy upraveny: 2.5.2021, 18:47
Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt

© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s.