PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Provozovatel: IČ : 87401657 - Petra Pokorná, Studenec 158, 675 02


Kontakty: 775 984 122

- předmět podnikání:
VELKOOBCHOD A MALOOBCHOD
ZPROSTŘEDKOVÁNÍ OBCHODU A SLUŽEB
Milé zákaznice,Po obdržení objednávky zasílám podklady k platbě, po přijetí platby zasílám zboží. Po domluvě mohu zaslat na dobírku.
Počkat na platbu není problém, vše záleží na domluvě:-)

Zboží posílám doporučeně Českou poštou neb přepravní firmou DPD (dříve GEIS) Pokud budete chtít balíček pojistit na vyšší částku, napište. Zboží je také možno poslat obyčejně, ale za jeho doručení nemohu ručit, protože taková zásilka není pojištěna a nedá se vypátrat.

Objednávky nečísluji, vedu evidenci až příchozích plateb v účetnictví. Doklad o zboží mohu poslat na vyžádání emailem nebo poštou. Veškeré doklady o koupi zboží jsou evidovány v elektronické podobě a posílám na vyžádání.

Na vrácení zboží se vztahuje 14ti denní lhůta, je nutné zaslat zboží nazpět na adresu Topstylemoda -Pokorna, Studenec 158, 67502. Pokud požadujete vrácení peněz, je nutné vložit do balíčku číslo účtu.


Přeji příjemné nakupování.........a děkuji za hodnocení, které také ráda udělím:-)

TopStyleModaOBCHODNÍ PODMÍNKY
I. Definice

Prodávající - provozovatel internetového obchodu Topstylemoda.cz, IČ : 87401657- Petra Pokorná, Studenec 158, 675 02
Kupující - fyzická nebo právnická osoba, která vstoupila do obchodního vztahu s prodávajícím
Zboží - produkty nebo služby v nabídce internetového obchodu na MIMIBAZARU

Objednávka - kupní smlouva na jejímž základě je realizován prodej zboží

II. Objednávka

Zboží je možné objednat prostřednictvím eshopu MIMIBAZAR, ID 102133
nebo telefonicky na čísle 775 984 122 nebo emailu petule.pok@seznam.cz
Objednávka vzniká na základě jejího potvrzení.

III. Storno objednávky

a) Kupující má právo stornovat objednávku bez udání důvodu v případě, že prodávající nesplní dohodnuté podmínky dodání zboží.
b) Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případě, pokud kupující uvedl na objednávce nepravdivé nebo zavádějící osobní údaje, nebo pokud se zboží již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila jeho velkoobchodní cena. V takovém případě bude neprodleně informovat kupujícího za účelem dohodnutí dalšího postupu. V případě, že kupující již zaplatil část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena na jeho účet do 14-ti kalendářních dnů.

IV. Odstoupení od kupní smlouvy

UPOZORNĚNÍ: Ve smyslu obchodních podmínek a podle č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku je kupující povinen převzít věc / dobírku / při dodání v co nejkratším čase. Škodu vzniklou neprovedením zásilky budeme v souladu s legislativou České republiky vymáhat soudní cestou a následně prostřednictvím exekutora.
Všechny potřebné informace naleznete v Reklamačním řádu.

V. Dodací podmínky

Objednávky zasíláme prostřednictvím České pošty. Cena za poštovné a balné je 60 Kč při platbě předem na účet. V případě poslání zboží na dobírku je cena 100kč.
a) V případě že zákazník uskuteční objednávku, jejímž obsahem je více produktů a jejich hodnota překračuje 1999 Kč je poštovné zdarma.

b) Dodání objednaného zboží bude realizováno v co nejkratším termínu, podle dostupnosti zboží na skladě a provozních možností prodávajícího.
Doba dodání zboží, pokud se zboží nachází na skladě je 2-6 pracovních dnů.
c) Místo odběru, resp. zaslání zboží je stanoveno kupujícím při objednávání zboží. Za vyřízení objednávky se považuje převzetí zboží kupujícím. Dopravu na adresu doručení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím vždy obsahuje daňový doklad (doklad o koupi zboží).
d) Zboží je odesíláno prostřednictvím České pošty nebo Geis Parcel, dle výběru.

VI. Osobní převzetí zboží

Osobní převzetí není možné.

VII. Záruka, reklamace a servis

a) Kupující je povinen zkontrolovat zboží ihned při převzetí. Pokud je na zásilce výrazné mechanické poškození, zjevně způsobené přepravou, má právo ji nepřevzít.
b) Pro uplatnění reklamace platí běžný reklamační postup. Záruční doba na zboží je 24 měsíců. Kupující je povinen doručit reklamované zboží prodávajícímu čistý, mechanicky nepoškozené, v originálním balení, včetně záručního listu nebo faktury.
c) Právo na záruku zaniká v případě, že k závadě došlo mechanickým poškozením výrobku, nesprávným zacházením s výrobkem nebo jiným porušením záručních podmínek.
d) Při neoprávněné reklamaci je kupující povinen uhradit náklady vzniklé jejím řešením.
e) Není potřeba vyplnit reklamační formulář - stačí informace emailem
f) Vrácení - Výměna
Objednávka provedena prostřednictvím internetového obchodu má charakter spotřebitelské smlouvy, která byla uzavřena při použití komunikačních prostředků na dálku. Ve smyslu §7 zákona č. 102/2014 Z.z. je kupující oprávněn bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Odstoupení od smlouvy musí být provedeno písemnou formou, musí obsahovat všechny údaje sloužící k identifikaci zboží, prodávajícího a kupujícího a musí být ve výše uvedené lhůtě doručeno spolu se zbožím do sídla prodávajícího na náklady a odpovědnost kupujícího. Zboží nesmí být použito a musí být nepoškozené. Zboží musí být doručeno prodávajícímu kompletní s veškerým příslušenstvím včetně originálního obalu visaček ( Visačka je důležitá pro rozpoznávání modelu zboží ve skladu a jeho velikosti ) a dokladem o koupi. Zásilka nesmí být poslána na dobírku. Stačí vyplnit výměnný / reklamační formulář. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na účet a to nejpozději do 14 kalendářních dnů od obdržení zboží.Koupě zboží, kde je konečným příjemcem firma / podnikatel se neřídí občanským zákoníkem a v tomto případě není možné od kupní smlouvy jednostranně odstoupit.
g) Odstoupení od kupní smlouvy po uplynutí 14 denní lhůty, max 30 od převzetí zboží Kupujícím. Kupující má právo odstoupit od Kupní smlouvy i po uplynutí 14 dní, max. do 30 dnů od převzetí zboží bez uvedení důvodu. Zboží, které Kupující vrací musí být nepoškozené, nesmí jevit známky nošení a používání. Kupující v tomto případě hradí manipulační poplatek ve výši 40% z ceny objednaného zboží pokrývající náklady, které vznikly Prodávajícímu v souvislosti s odstoupením od Kupní smlouvy. Náklady na vrácení zboží nese Kupující.

VIII. Informování spotřebitele o způsobu sběru obalových odpadů

a) Obaly odevzdávejte do sběrných surovin, nebo uložte do košů k tomu určených.
IX. Závěrečná ustanovení
Kupující prohlašuje, že se před vyplněním objednávky seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Práva kupujícího ve vztahu k prodávajícímu vyplývající ze ´Zákona o ochraně spotřebitele č. 250/2007 Sb. ´Ve znění pozdějších zákonných úprav, zůstávají těmito podmínkami nedotčeny. Případné spory vzniklé z neplnění těchto podmínek se řídí příslušnými ustanoveními Obchodního nebo Občanského zákoníku.
Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem.
Podmínky byly naposledy upraveny: 4.9.2020, 7:40
Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt

© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s.