PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Nově budu odesílat balíčky 1x týdně. Všechny zaplacené objednávky do pátku, budou odeslány následující pondělí. Děkuji za pochopení

Možnost dodání na zásilkovnu - 68,-kč

Vždy se snažím poslat balíček co nejlevněji, tzn. pokud to jde jako doporučenou zásilkou za cenu 68,- kč až 80,- kč dle váhy balíčku.

Pokud je to možné, nabízím možnost zaslání obyčejnou poštou za 30,-kč (dle pravidel pošty), ale pouze na vlastní odpovědnost kupujícího.

Na dobírku nezasílám, tak mě prosím o to nežádejte.

Zboží na objednávku je závazné a nelze jej vrátit z důvodu špatně Vámi zvolené velikosti.
Lze to pouze za podmínky úhrady poštovného do zahraničí, které bych musela z důvodu Vašeho vrácení zaplatit. Nejedná se o klasický prodej, ale spíš možnost si objednat zboží pro soukromé využité.

Hodnocení kvality:

Stav: výborný - věci použité, jevící minimální nebo žádné známky nošení.

Stav: dobrý - věci jevící známky nošení nebo praní apod. , ale nemají fleky ani dírky.

Stav: zachovalý - věci které mají fleky nebo dírky, vždy je daná vada uvedená v popisu.

Umožňuji vždy vrácení zboží a to ať odůvodněné (oprávněné) či neodůvodněné. Vracím však vždy pouze cenu zboží, výši poštovného si zaúčtovávám vůči nákladům za zpětné naskladnění. O vrácení prosím informujte do 3 dnů od doručení zásilky. Zákonná lhůta pro vrácení je 14 dnů od doručení, pozdější vratky a reklamace nebudou přijímány.
Tyto vratky se týkají pouze oblečení, ostatní věci a spodní prádlo zpět z hygienických důvodů nepřijímám.

Zboží na objednávku je závazné a nelze od ní odstoupit. Prosím respektujte toto pravidlo nebo neobjednávejte.
Není možné abych věci brala zpět na sklad, jsou objednány přesně podle Vašich instrukcí a nelze je vrátit. Toto zboží není mým obchodním majetkem a je to jen možnost si přes mě něco objednat, ale není to mým obchodem.

Ochrana osobních údajů.
Společnost ing. Pavla Goridkovová, se sídlem Na Tabulovém Vrchu 1281/5, Olomouc, IČ 67300715, (dále jen „prodávající“ nebo „správce“) zpracovává ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)(dále jen „Nařízení“), následující osobní údaje:

jméno, příjmení
e-mailovou adresu
telefonní číslo
adresu/sídlo
Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat pro odbavení objednávek a další plnění ze smlouvy, pokud mezi vámi a prodávajícím dojde k uzavření kupní smlouvy. Takové zpracování osobních údajů umožňuje čl. 6 odst. 1 písm. b) Nařízení – zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy.

Prodávající zpracovává tyto údaje rovněž za účelem evidence smlouvy a případného budoucího uplatnění a obranu práv a povinností smluvních stran. Uchování a zpracování osobních údajů je za výše uvedeným účelem po dobu 10 let od realizace poslední části plnění dle smlouvy, nepožaduje-li jiný právní předpis uchování smluvní dokumentace po dobu delší. Takové zpracování je možné na základě čl. 6 odst. 1 písm. c) a f) Nařízení – zpracování je nezbytné pro splnění právní povinnosti a pro účely oprávněných zájmů správce.

Na e-mailovou adresu, případně telefonní číslo mohou být kupujícímu zasílány novinky a jiná obchodní sdělení, tento postup umožňuje § 7 odst. 3 zákona č.480/2004 Sb., o službách informační společnosti, pokud jej kupující neodmítne. Tato sdělení lze kdykoliv jakýmkoliv způsobem – například zasláním e-mailu nebo proklikem na odkaz v obchodním sdělení – odhlásit.

Odesláním objednávky a potvrzením souhlasu s podmínkami prodávajícího, kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů.
Podmínky byly naposledy upraveny: 14.4.2020, 17:02
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt