Prezentace klienta

Vyhrajte balíček dětské kosmetiky Onclé

Czech News Center, a. s.

Péče o citlivou dětskou pokožku od Onclé

Hlavní obrázek soutěže

Rozjasněte každodenní péči o vaše děti s úžasnou řadou dětské kosmetiky od české značky Onclé! S láskou navržená pro citlivou pokožku těch nejmenších. Kosmetika Onclé nabízí vyvážené složení s vysokým podílem přírodních ingrediencí.

Proč právě Onclé?
Dětská kosmetika Onclé poskytuje dokonalou péči o citlivou pokožku těch nejmenších. Obsahuje vysoký podíl přírodních složek, jako jsou BIO šípkový olej, bavlníkový olej, jojobový olej a vitamíny A, E i F, které poskytují aktivní ochranu kůže a přírodní SQUALAN, který zanechává pokožku dítěte přirozeně hebkou.

Naše kosmetika je vyvinuta s ohledem na šetrnost k pokožce dětí. Všechny naše produkty jsou pečlivě formulovány bez použití agresivních chemikálií a látek, které by mohly dráždit citlivou pokožku. S vysokým podílem přírodních složek a olejů Onclé poskytuje jemnou a hydratační péči, která chrání před vnějšími vlivy a podporuje zdravý vývoj pokožky.

Při používání našich produktů můžete očekávat nejen účinnou péči, ale také pocit jistoty, že vaše dítě dostává to nejlepší. Díky našemu šetrnému složení a výběru kvalitních ingrediencí se naše kosmetika stala oblíbenou volbou nejen českých maminek.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku naleznete na stránce: https://www.oncle.cz/

Jak můžete soutěžit?

Do soutěže se zapojíte kliknutím na tlačítko Chci soutěžit pod tímto textem a správným zodpovězením soutěžní otázky. Soutěž trvá od 24. 4. 2024 do 8. 5. 2024 Následně vylosujeme 3 výherce, kteří vyhrají kompletní dětskou řadu dětské kosmetiky Onclé (čisticí olej, tělový olej, tělový balzám a mycí mléko).


Přejeme hodně štěstí!
 

K soutěži se již nelze přihlásit.