PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Milé nakupující, prosím, veškeré Vaše vzkazy a dotazy pište přes vzkazy na MMB. Často se stává, že mailík nechodí jak by měl, bohužel... Předejdete tím tak zbytečným problémům.

Děkuji Vám za zájem na mém bazárku.. Na vaši objednávku se snažím vždy odpovědět co nejdříve. Pokud bych byla mimo PC více jak 3 dny, vždy Vám u mě v albíčku nechám vzkaz a všem odpovím ihned po mém návratu. Nebojte se třeba se jen zeptat na nějakou věc, na přeměření zbožíčka, ráda Vám dotazy zodpovím..

Pokud se nedohodneme jinak, platbu požaduji uhradit do týdne a prosím o info, že jste korunky odeslaly. Pokud si rezervaci rozmyslíte, prosím, napište mi, nic se neděje.

Balíčky odesílám nejpozději do tří dnů po připsání korunek na účet. Pokud je to jinak, vždy bych Vás předem informovala.

Nošené oblečení je po mých dvou dcerkách,něco málo po mé maličkosti... Stav věci se snažím co nejlépe popsat i nafotit. Pokud by se i přes to všechno našel nějaký mini-flíček, který bych přehlédla(nikdo není dokonalý) a Vy jste nebyla s věcí spokojená, samozřejmě korunky vrátím zpět!

Ceny jsou vedeny bez poštovného! Poštovné připočítávám při zasílání podkladů k platbě. Máte možnost si vybrat, jak chcete zbožíčko poslat: obyčejně, doporučeně.
Na dobírku nezasílám!! (Po špatné zkušenosti zde bohužel...)

Co se hodnocení týče, hodnocení pouze oplácím(po zkušenostech zde..) . Pokud mi kladné hodnoceníčko napíšete, moc ráda a vždy oplatím!! Po neuskutečnění obchodu, tzn. pokud já zaplatím určitou věc a druhá strana mi pošle něco jiného či v jiném stavu, než bylo uvedeno,nebo mi nepošle nic, automaticky píši negativní hodnocení a budu to řešit dále, (požadovat vrácení peněz, řešení a porada s adminy,...).

Reklamace na zboží je možná, vracím ale pouze jen částku za zboží, ne poštovné! Při ztrátě balíčku ze strany pošty peníze vracím, až když obdržím peníze od české pošty. Což je zhruba do 30dnů!!!
veškeré pomůcky jsou pro děti od tří let.. Mladší děti musí být pod dozorem rodičů

Je možné i osobní předání Hradec Králové a okolí Všestary,avšak platba pouze předem na účet.

ÚDRŽBA:
šité hračky NELZE PRÁT vzhledem k množství kombinovaného materiálu. Doporučuji otřít vlhkým hadříkem, nepoužívat čisticí prostředky. Hračky s foliemi(spybagy)nevystavovat přímému slunci

GDPR:
Zákazníkem poskytnuté osobní údaje nebudou předány třetí straně a budou uchovány zabezpečené pod dobu nezbytně nutnou, která je stanovena zákonem.


Děkuji všem za zájem a nabídky. Věříme, že u nás budete všichni spokojeni.

S pozdravem
Rejmánková Jana
Podmínky byly naposledy upraveny: 8.3.2022, 18:42
Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt

© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s.