PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
VÁŽENÍ A MILÍ PŘÁTELÉ :)))
DĚKUJEME, ŽE JSTE NAVŠTÍVILI NAŠE STRÁNKY !!!

PRODÁVÁM BAZAROVÉ ZBOŽÍ, ALE I NOVÉ, JE TO U ZBOŽÍ NAPSÁNO - REKLAMACE se snažíme VYŘIZOVAT většinou ihned - někdy o víkendu opravdu nepracuji :(


POUŽITÉ ZBOŽÍ BOHUŽEL JE OMEZENÉ. OMEZENÉ JSOU NĚKTERÉ NOVÉ VĚCI A JELIKOŽ MÁME I KAMENNÝ OBCHOD MUŽE SE STÁT, ŽE SE ZBOŽÍ PRODÁ DŘÍV TAM NEŽ NA MMB A TÍM PÁDEM ZBOŽÍ NEMUSÍ BÝT I KDYŽ JSTE 1. ZÁJEMCE. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.
Pro rychlejší kontakt tel: 777 140 401

Jakmile zašleme platební info, očekáváme platbu do cca 3 pracovních dní - pokud se s Vámi nedomluvím jinak - rádi počkáme do výplaty, mateřské... - usnadníte a urychlíte tak odeslání objednaného zboží. Pokud platba nedoarzí ani do 10 dní, bohužel se může stát, že zboží nabídnu jinému zájemci.

PROSÍM O TRPĚLIVOST A SCHOVÍVAVOST. DOMA MI JEŠTĚ POMÁHAJÍ MALÉ DĚTI ....VĚTŠINOU ZAČÍNÁM VYŘIZOVAT OBJEDNÁVKY VEČER. OPAKOVANÝ EMAIL MĚ TAKÉ URČITĚ NEURAZÍ, NĚKTERÉ NEDORAZÍ NEBO SKONČÍ VE SPAMU.
VÍKENDOVÉ OBJEDNÁVKY A VZKAZY MŮŽOU MÍT ZPOŽDĚNÍ. VYŘIZUJE POKUD STIHNU O VÍKENDU, ALE SPÍŠE V PONDĚLÍ.


REZERVACE
Nové i použité zboží je možné rezervovat 2 DNY, následně se rezervace ruší. Pouze po vzájemné dohodě je možné rezervaci prodloužit...i měsíc.... Vyplňujte prosím u odpovědí na inzerát vždy kontaktní formulář s ADRESOU, na kterou Vám máme balíček zaslat.


TERMÍN DODÁNÍ
zboží rozesíláme vždy až po připsání platby na účet . Veškeré zboží co inzeruji máme osobně, takže ihned rozesílám. Pouze u velkých - rozměrných věcí se může stát že se trošku pozdržím, z důvodu nadměrných obalů. Děkuji ředem za trpělivost.
MOŽNÝ OSOBNÍ ODBĚR BABIES Pražská 97 370 01 České Budějovice 9,30 - 17,00 hod v pátek POUZE do 15,00 hod.

PLATBA
zboží pošleme co nejdříve po připsání částky na náš bankovní účet nebo mohu zaslat i na dobírku. Zasílám doporučeně, pouze na přání zákazníka zasíláme obyčejně.

Poštovní zásilky
Druh zásilky Do hmotnosti / cena v Kč

Obyčejné psaní – standard***) 30,-
Obyčejné psaní**) dle váhy do 49,00
Doporučená zásilka**)
Cenné psaní *) 60,00
Cenný balík *) 70,00 80,00 100,00Pokud máte nějaké dotazy, ráda je zodpovím !!!

Děkujeme za zájem, budeme se těšit "zas někdy "a přejeme HEZKÝ DEN !!!
Podmínky byly naposledy upraveny: 23.1.2018, 12:16
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt