PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Milé zákaznice, milí zákazníci,
jsem ráda, že jste nahlédli a předem moc děkuji za každou objednávku.
Prosím věnujte chviličku svého času níže uvedeným podmínkám prodeje:

NEMĚNÍM! O cenách nesmlouvám, jsou už tak velmi nízké.

Prosím o omezení dotazů na minimum, např. materiály, míry navíc, velikosti a barvy flíčků a jiné detaily. Funguji jako e-shop, nejsem časově schopná na vše odpovídat. Snažím se vše řádně kontrolovat, pokud se mi velikost nezdá, uvedu. Stejně tak vady.


Zboží je minimálně použité nebo nové, pokud je nové, uvedu v inzerátu. Second-handové kousky jsou v nejvyšší kvalitě.

Každou sebemenší vadu se snažím dopodrobna popsat, ale daný kus je rozhodně nositelný, nepoužitelné věci nenabízím. Cena věci s vadou potom odpovídá, vada je v ceně zohledněna.

Pokud ale potom doma nějaký kaz, který jsem neuvedla, přesto najdete, určitě mě kontaktujte, ráda to s Vámi vyřeším. I já se můžu v tom množství přehlédnout, více očí více vidí :-)

Často se mi stává, že zájemce položí dotaz k určitému kusu, např. na míry, já odpovím, ale už se zpět nedozvím, jestli si ji vezme. Z toho důvodu dávám ihned přednost dalšímu zájemci, který věc okamžitě koupí.

Na dotazy či podklady k platbě se snažím odpovídat co nejdříve, nejpozději do druhého dne. Pokud Vám nic nepřijde, prosím ozvěte se znovu, může zlobit email.

Na platbu čekám 5 pracovních dní registrovaným zákazníkům a 3 dny neregistrovaným, potom píšu email a v případě nulové odezvy opět do 24 hodin dávám věc znovu do prodeje, píšu negativní hodnocení a přidávám zájemce do nespolehlivých. Po domluvě ale počkám s platbou i déle, např. do mateřské nebo výplaty.

Nabízím otevřenou objednávku (dle dohody) registrovaným bez negativního hodnocení a poštovné zdarma při objednávce v hodnotě 1000,- Kč a více (minimálně 2 kusy v balíku).


Balíčky odesílám 2x týdně.
Poštovné je uvedeno u inzerátu. Zasílám ČP a zásilkovnou.
Poštou pouze doporuč. zásilky do 5-ti cm a to za 60,- Kč....Balíky vyšší jdou automaticky zásilkovnou a to buď na výdejní místo za 70,- Kč nebo domů za 85,- Kč.
Dita

IČO: 02765934 , nejsem plátce DPH
Podmínky byly naposledy upraveny: 13.2.2020, 20:14
Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt

© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s.