PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Provozovatel:
Iva Zimmermannová
U Boříka 412
709 00, Ostrava
IČO: 01594800
tel: 604 61 21 80

Podmínky prodeje:
1. Po obdržení objednávky Vám otevřu balíček na dobu max. 7 dní. Zboží dodávám do balíčku průběžně jak si jej objednáváte a většinou vás ihned informuji souhrnem co máte v balíčku odloženo.

2. Objednávka je uskutečněna elektronickou cestou, přes internet. Vyberte si zboží o které máte zájem a mailem domluvíme podrobnosti..... zda je zboží dostupné , jakým způsobem chcete zaslat, jakým způsobem hradit objednávku.

3. Platba
Platba je prováděna
a). převodem na účet
b). složenkou na účet
c). dobírkou, ale jen u registrovaných kupujících s vícerým kladným hodnocením. Pokud si ale zboží na dobírku nevyzvednete, posílám fakturu za poštovné.

4. Dopravné
Vaše objednávky posílám nejpozději do dvou dnů po uhrazení. Poštovné je dle platných tarifů České pošty., nebo zásilkovny (do 5 kg balíček 69,- kč nebo PPL do 5 kg balíček 95.- Kč). Obyčejně nezasílám!!!

5. Bazarové zboží
U tohoto zboží je v popisu uvedeno, že se jedná o zboží použité. Snažím se vždy nafotit a popsat stav,. Na toto bazarové zboží se nevztahuje reklamace, snažím se věci kontrolovat, ale může se stát, že něco přehlédnu, proto mě v tomto případě prosím kontaktujte a věc vyřešíme. Pokud chcete zboží vrátit předem mně informujte, zboží zašlete zpět v původním obalu. Po obdržení zboží zašlu zpět částku za zboží, bez poštovného.

6. Soukromý prodej - na bazárku prodávám i věci po mých dětech (hračky, především oblečení) zašlu proto podklady k platbě na soukromý účet a předem na tuto skutečnost upozorním.

7. Nové zboží
Pokud se Vám nové zboží nebude líbit, můžete jej vrátit do 14 dní zpět bez udání důvodu.

8. Jelikož prodávám i na jiných serverech ....může se stát, že je zboží prodáno a změna se neprojeví ihned...snažím se aktualizovat denně, ale někdy mi to čas nedovolí.

9. Při sjednání objednávky přes internet posílám mailem souhrn objednaných věcí a po odsouhlasení i fakturu. Tímto považuji objednávku za závaznou. Pokud chcete vložit do balíčku i papírovou fakturu, je nutné o to prosím zažádat.


CENY uváděné u zboží jsou konečné, o těchto cenách NESMLOUVÁM a SLEVU NEPOSKYTUJI.
Zboží je POUZE K PRODEJI, prosím o výměnu si nepište....
Podmínky byly naposledy upraveny: 23.9.2018, 22:33
Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Nastavení soukromí | Kontakt

© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s.