PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Milé maminky,

vítám Vás ve svém obchůdku. Většina zboží, které nabízím je použita (nošena), snažím se vše nafotit, případně dodat detailní popis, vzhledem k tomu, že to většinou dělám inzerci ve večerních hodinách, tak se výjímečně může objevit nějaká vada, kterou jsem přehlédla. Pokud se jedná o nové zboží, je to vždy uvedeno u popisu. Veškeré věci jsou z nekuřácké domácnosti.

O věci zdarma k objednávce si, prosím, pište v rozumné míře, většinou v inzerátu je uvedeno k jaké je to hodnotě. Opravdu není účelem prodat jednu věc za pár korun a k tomu nabrat dalších deset věcí zadarmo. Prosím, označujte si všechno zboží odpovědí na inzerát ať jste u všeho uvedeni pro snazší vyřízení Vaší objednávky.

Cena za zboží bývá většinou konečná, pokud se nedomluvíme jinak (např. výměna). Upozorňuji, že nejsem žádný obchod, vše co nabízím, jsou přebytky co jsme dostali nebo věci, které jsem koupila, tak po mě nežádejte účtenku nebo paragon!

Osobní odběr je možný na Praze 4, ulice Novodvorská (kousek od OC Novodvorská Plaza) nebo ulice Táborská (kousek od metra Pražského povstání) případně na Praze 9, ulice U Elektry (kousek od metra B - Palmovka). Osobní odběr je možný po předchozí domluvě.

Poštovné je dle váhy a ceníku pošty a o výši poštovného opravdu nesmlouvám. Vždy se snažím zasílat balíček tak, aby Vás vyšel co nejlevněji, ale zároveň, aby byl pojištěn. Ceny poštovného platné od 1.2.2015 jsou: doporučená zásilka od 50,- Kč, balíček do ceny 500,- Kč od 80,- Kč, balíček s cenou nad 500,- Kč od 105,- Kč! Na dobírku nezasílám po negativních zkušenostech nezasílám!

Vzhledem k mé obsáhlé nabídce upozorňuji, že zboží nabízím ještě jinde, takže se může stát, že jsem zboží nevyřadila z mého bazaru a zboží bude již prodané. Na tuto skutečnost Vás vždy upozorním a inzeráty mažu z nabídky ihned po zaplacení.

Kdybych se Vám náhodou neozvala, zkuste mě kontaktovat přes vzkazy, chodí mi denně spousty mailů a já jsem již v zaměstnání, takže se může stát, že ten od vás přehlédnu nebo napíši až druhý den.

Pokud máte ještě nějaké dotazy, tak mě neváhejte kontaktovat. Zboží Vám ráda přeměřím nebo dopíši další informace. Děkuji za přečtení a přeji pěkné nakupování.

Pro neregistrované objednavatele: Vaši objednávku akceptuji, pokud se mi neozvete do 3 dnů, Váš zájem anuluji. Děkuji za pochopení.

Eva
Podmínky byly naposledy upraveny: 8.8.2016, 19:48
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt