PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Milé zákaznice,

těší mne, že Vás zaujala nabídka mého zboží a věřím, že budete s nákupem spokojené.
Oblečení fotím na figuríně a pečlivě přeměřuji, přesto především u pružných materiálů může dojít k odlišnostem v měření s tolerancí +-2cm. Pokud budete mít jakékoliv dotazy k materiálu nebo dalším mírám, velmi ráda zodpovím. V případě dalších dotazů očekávám odpověď do 24 hod, během kterých zboží rezervuji, poté dávám zpět do nabídky. Po zaslání podkladů k platbě očekávám platbu do 5 pracovních dnů. Zboží pak obratem zasílám, nejpozději do 7 pracovních dnů. Ceny poštovného jsou orientační, vzhledem k neustálému zdražování poštovních služeb zašlu v podkladech k platbě vždy konkrétní částku

Provozovatel internetového obchodu :
Petra Hakenová
Sídlo :
Smetanova 710
27601 Mělník
IČ: 68566972
zapsáno v rejstříku

Kontakt :
phakenova@seznam.cz

Způsob úhrady:
Platba bankovním převodem. Vaši objednávku lze uhradit bankovním převodem na číslo účtu 69666660 / 2700

Způsob dodání zboží :
zboží je expedováno prostřednictvím České pošty doporučeně , do 7 pracovních dnů po připsání platby na účet. Poštovné je vždy uvedeno u každé položky jednotlivě v závislosti na velikosti balíčku. Pokud z nějakého důvodu nebudu moci zboží dodat (zboží již prodané, poškozené, nebo zboží potřebujete ihned a z důvodu nepřítomnosti apod. ho nemohu v požadované době dodat) , po dohodě s Vámi se může zboží zaměnit za jiné, dle Vašeho výběru, nebo Vám budou vráceny peníze.

Záruční doba:
Na nové zboží je záruční doba poskytována dle platného záručního řádu.

Na věci použité neplatí záruka. Odpovědnost prodávajícího se nevztahuje na běžné opotřebení a vady popsané buď u konkrétního inzerátu, nebo v obecně v obchodních podmínkách.


Reklamace:

Reklamace a právo na odstoupení od obchodní smlouvy
V případě reklamace u nového zboží bude postupováno dle platného reklamačního řádu nebo dle individuální dohody.
V případě oprávněné reklamace je vrácena částka i poštovné v plné výši, převodem na účet.

Výměna a vrácení zboží - pokud nejste se zbožím spokojení, nesedne velikost nebo střih - preferuji výměnu za jiné, jakékoliv zboží z mé nabídky (další poštovné si samozřejmě hradíte sami)..pokud si nevyberete - je na místě samozřejmě vrácení peněz - bez poštovného - (musíte však tak učinit do 14ti dnů a vrátit zboží v původním stavu - čisté, nenošené bez poškození..) Peníze budou vráceny do 30 dnů v zákonné lhůtě.
Pokud se Vám zboží nelíbí, nebo jste špatně měřila, není to však důvod k reklamaci.
Balíčky které budete vracet nebo měnit zasílejte prosím na výše uvedenou adresu

Věřím, že budete s nákupem spokojené a budete se rády vracet
přeji příjemný nákup
a děkuji za obchůdek
Petra Hakenová
Podmínky byly naposledy upraveny: 2.3.2019, 22:00
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt