PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Prosím, čtěte pečlivě.

ODPOVĚDNÝ VEDOUCÍ
Marie Fridová
Oskara Nedbala 25
370 05 České Budějovice
Telefon: 731 409 822 (k dostižení každý všední den od 9 do 17 h.)
Email: marie.fridova@seznam.cz
IČ: 466 29 718


ZBOŽÍ
Na těchto stránkách si můžete zakoupit dětskou zdravotně nezávadnou obuv od výrobců ESSI, PROTETIKA, SANTÉ, BUGGA, KORNECKI, PIDILIDI, dále certifikovanou obuv BEFADO. Vše je nové, dodané s paragonem.
Zboží je možné vyměnit za jinou velikost. Vše po řádné domluvě.

OBJEDNÁVKA
Na Vaši objednávku reaguji maximálně do 48 hodin. Storno objednávky je možné provést emailem na uvedou adresu do 24 hodin od jejího odeslání, poté je brána jako závazná.

ZPŮSOB PLATBY
Způsob platby je předem převodem na účet. Jakmile obdržím Vaši závaznou objednávku, zašlu Vám e-mail s údaji potřebnými k provedení platby.
Prosíme, uhraďte platbu do 5 pracovních dnů od obdržení údajů k provedení platby. Pokud se tak nestane, zašleme Vám upozornění na Vámi určenou e-mailovou adresu. Pokud nedostaneme odpověď do 24 hodin, Vaši objednávku zrušíme. Děkujeme za pochopení.

ODESLÁNÍ ZBOŽÍ
V den, kdy platba bude připsána na náš účet, Vám pošlu oznamující e-mail a zboží Vám pošlu na Vámi uvedenou adresu. Maximální lhůta pro odeslání zboží jsou 2 dny od přijetí platby.

Ačkoli se snažíme průběžně aktualizovat inzeráty, může se stát, že některé zboží, které je uvedené zde, nebudeme mít skladem, protože máme i kamenný obchod a někdy nestihneme hned zboží v obchodě prodané na mimibazaru smazat. V tomto případě Vás budu ihned informovat prostřednictvím emailu a domluvíme se na dalším postupu.

CENA
Cena zboží je uvedena včetně DPH a BEZ poštovného.

DODÁNÍ
Zboží zasíláme pouze doporučeně přes Českou poštu a řídíme se uvedenými tarify, viz: http://kzas.ceskaposta.cz/CleanForm.action

Po dohodě možnost osobního vyzkoušení a odběru na prodejně! Adresa výše.

V případě, že při převzetí zjistíte, že je krabice, či obal balíčku poškozen, obsah si zkontrolujte ihned při převzetí! V případě, že zjistíte poškozený, či neúplný obsah při vybalení, neprodleně učiňte reklamaci na Vaší poště!

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY
Ze zákona máte právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů. V praxi to znamená, že nepoužité, nepoškozené a úplné zboží včetně náležité dokumentace vrátíte na vlastní náklady na naši uvedenou adresu. O tomto úkonu nás, prosím, předem informujte prostřednictví e-mailu. Finanční částka za zakoupené zboží a náklady za poštovné, Vám bude odeslána na účet, ze kterého bylo zaplaceno zboží, a to do 30-ti dnů. Náklady spojené s dodáním zboží zpět k prodejci hradí kupující.
V případě, že vrácené zboží bude neúplné, poškozené či opotřebené, bude vůči kupujícímu uplatněn požadavek na náhradu škody dle ustanovení § 458 odst. 1 občanského zákoníku.

REKLAMACE
Reklamační lhůta je 24 měsíců. Reklamace vyřizujeme do 30-ti dnů a řídíme se Občanským zákoníkem. Pokud budete chtít reklamovat zboží, informujte nás o tom předem prostřednictvím e-mailu. Reklamované zboží posílejte úplné včetně potřebné dokumentace – paragon, záruční list. Pokud tato dokumentace chybí, reklamaci nemůžeme přijmout.
Než se rozhodnete reklamovat, prosím, ujistěte se, že závada nebyla způsobena špatným zacházením či opotřebením, neboť v těchto případech se na věci záruka nevztahuje. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady!
Prosíme, reklamované zboží nám zasílejte vždy čisté, omyté - dodavatel nám znečištěné reklamované zboží bohužel vrací bez vyřízení.

OSOBNÍ ÚDAJE
Prodejce je nucen shromažďovat některé osobní údaje, jako adresu a jméno zákazníka - uskutečněním objednávky nám dáváte souhlas s archivací (ta je důležitá z důvodu případné reklamace zboží) svých osobních údajů. Tyto údaje slouží pouze k vyřízení objednávky a možností realizace jejího zaslání zákazníkovi. V žádném případě nejsou tyto údaje nikterak zpracovány a nijak jinak použity a zneužity pro jiné účely ani předány třetím osobám.

Děkujeme, že jste se rozhodli zakoupit naše zboží. Doufáme, že budete plně spokojeni jak se zakoupeným zbožím, tak s vyřizováním objednávek. Budeme velmi rádi, když se nám po doručení zásilky ozvete, abychom věděli, jak jste se zbožím spokojeni.
Podmínky byly naposledy upraveny: 23.5.2018, 13:26
Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt |
Autorská práva k publikovaným materiálům | Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies | Nastavení soukromí | Vlastnická struktura

© 2001–2023 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodavatelé obsahu