PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Krásný den všem maminkám a tatínkům

Rezervaci přijímám na 7 dní, po domluvě možno i déle.

Pokud chcete inzerovanou věc přeměřit, nebo máte jiný dotaz, velice ráda vám odpovím,(nejsem tu však stále) ale očekávám vaše vyjádření do 24 hodin. Pokud se nevyjádříte, dávám vámi vybranou věc zpět do prodeje.

Když budete chtít věci přeměřit, či jiné dotazy (podotýkám, že většina mír je uvedená) a na danou věc, bude další zájemce, přenechávám automaticky dalšímu zájemci.

Milé maminky ve většině případů prodávám věcičky nošené. Proto se snažím věcičky řádně prohledat a vady popsat. Kdybych náhodou nějakou dírku, či flíček přehlédla, je možná výměna za jiné zboží.

Pokud budete mít zájem o zboží, prosím posílejte mi Vaši adresu, já vám zašlu variabilní symbol, abych mohla zaslat správný balíček.

Zboží zasílám po připsání peněz na účet. Odeslání balíčků je 1x týdně, a to v neurčitý den ( někdy 2 x týdně, ale není to pravidlo). Mám dvě děti, a nějak toho času je méně a méně :-D. Díky za pochopení. Číslo účtu je: 1128078012/3030 (AirBank),

Balíčky posílám na ADRESY uvedené u objednávky na MMB, pokud potřebujete zaslat na jinou adresu, neoznačujte " Odeslat inzerentovi adresu a kontakty uvedené při registraci".... a pokud přeci jen, pište mi jiné adresy přímo k objednanému zboží. Nedá se vše vyhledávat v e-mailech.

K ceně připočítávám poštovné dle cen a tarifů České pošty + balné, většinou malé zásilky 55,- .....větší balíky, od 100,- do 200,- ( od 1.3.2019 pošta opravdu hodně zdražila) . Pokud chcete zaslat obyčejně, pište si, není to automatické.

POZOR!!!!!!! .... poslední měsíce dost často neregistrovaní neplatí, a zbytečně blokují zboží, proto mají přednost registrovaní, pokud samozřejmě odešlu podklady pro platbu, věc je tím již zamluvená i u neregistrovaných.

Předem děkuji všem maminkám a tatínkům :-))
NEMĚNÍM!!!!!! ... pokud budu mít zájem a něco se mi u Vás bude líbit, ozvu se sama. Tyto zájemce automaticky ruším, pokud bez odpovědi, předem se omlouvám, ale myslím, že to chápete.

Zdeňka R.
Podmínky byly naposledy upraveny: 19.3.2019, 19:54
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt