PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Dobrý den,
děkuji, že jste si vybrali zrovna mé album :-) .
Veškeré nabízené zboží je zasíláno z USA, je nové, značkové a podotýkám, že originál!!! (dotazy o pravosti a originalitě zboží mi nepište, vše, co najdete v mém albíčku, jsou pouze originály!!!) . Než si začnete objednávat zboží, prosím, dobře si rozmyslete nákup zboží, objednávka zboží je závazná a zboží nelze vrátit.
Dodací lhůta je od 3. do 21. dnů, popřípadě i více a to v případě, že je balíček pozdržen na celnici k proclení (nelze ovlivnit).

Upozorňuji, že objednáváte službu a ne zboží. Pokud si tedy objednáte špatnou velikost, nebo doma zjistíte, že je Vám objednaná věc malá či velká nebo nesplňuje Vaše očekávání, není to důvod k reklamaci a z mojí strany důvod pro vrácení peněz. U těchto transakcí nefiguruji jako prodávající, ale jako poskytovatel služeb. Objednávající hradí dodávajícímu pouze odměnu za výkon zprostředkování obchodu a nenese žádné povinnosti vůci spotřebiteli, jelikož není dodavatel.


███████ P O D M Í N K Y ♣ P R O D E J E ███████

Nákup si, prosím, ROZMYSLETE řádně!!! Pokud si zboží objednáte, je to již závazné.Pokud po objednání nekomunikujete a nezaplatíte danou částku, hodnotím NEGATIVNĚ a hlásím na seznam NESPOLEHLIVÝCH nakupujících.

███████ PODMÍNKY PRO NEREGISTROVANÉ ███████

Pokud bude objednávka bez jména, příjmení a doručovací adresy, NEBUDEME ODPOVÍDAT!!!!!!!!


Objednávku je možné bezplatně a bezdůvodně zrušit do 24. hodin e-mailem, popř. telefonicky.


███████ REKLAMACE ███████

Na každé zboží je poskytnuta záruka 2 roky na výrobní vady (§ 620 a násl. Sb. Obchodní zákoník). Vyřízení reklamace, je ze zákona, 30 dnů (§19 Sb. Zákon o ochraně spotřebitele).
Informujte mě o závadě zboží a odešlete doporučeně do USA na svoje náklady, k zásilce přiložte důvod reklamace, adresa Vám bude zaslána.
Omlouváme se, že nemůžeme Vaší reklamaci vyhovět, z důvodu špatného výběru velikosti, barvy nebo z jiného důvodu. Svojí objednávkou a následným odesláním platby na účet, souhlasíte s obchodními podmínkami. Děkuji za pochopení.
Jelikož je zboží objednáváno přímo z USA, vrácení nebo výměna zboží je zdlouhavá, složitá a především nákladná. Z těchto důvodů si, prosím, objednávku řádně rozmyslete, dobře pročítejte a především dobře měřte. Nebudete-li si vědět s něčím rady, obraťte se na mě, velice ráda poradím, přeměřím. Na e-maily odpovím ihned, nejpozději však do 24. hodin.
Cena za objednané zboží je konečná, jsou v ní zahrnuty veškeré poplatky (DPH,clo a poštovné). Navíc už nic neplatíte.

Platba za zboží je předem na účet, nedohodneme-li se jinak.
Na dobírku nezasíláme!!! V nejnutnějších případech požadujeme zálohu.
Prosím, nepište o slevičky, ty jsou poskytovány stálým zákaznikům.
Podmínky byly naposledy upraveny: 15.9.2015, 9:55
Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt

© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s.