PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Dobrý den
Všem Vám, kteří koukáte na mé stránky přeji příjemný den.

MILÍ ZÁKAZNÍCI A ZÁKAZNICE.....DĚKUJI ZA VÁŠ ZÁJEM. Pokud jste si vybrali nějaké zboží, zde je pár informací, aby obchůdek mohl bez problémů a rychle proběhnout.


Nabízím kosmetiku Avon vše nové. V případě prodeje použitého zboží toto bude uvedeno.

U většiny položek mám uvedeno zda je zboží skladem, vše ostatní je na objednávku.

ALE PŘIJÍMÁME I OBJEDNÁVKY Z AKTUÁLNÍHO KATALOGU.
Když by měl někdo zájem se ke mně připojit a pro radost si objednávat pro sebe a kamarádky, napište. Nenabízím registraci jen spolupráci pro osobní potřebu.


Jsem po mateřské s dvojčaty v první třídě a tak stíhám email většinou už jen večer proto ty z Vás kteří chcete vědět něco velmi důležitého co není uvedeno na této stránce nebo v popisu prodeje prosím: jsem na tel 603 582 934,když to bude jen trochu možné ráda vše zodpovím jinak smskujte, odpovím hned a jinak co nejdříve.

Děkuji za pochopeníBalíčky posílám dle dohody a Vašeho přání obyčejně 25,- do 2cm tloušťky, doporučeně od 60,- do 5cm včetně obalu, jako balíček od 90,- a nebo jako cenný balík a balík do ruky od 120,- dle aktuálního nákupu. Dále je vše na dohodě.
V případě potřeby rychlého dodání tedy jako BALÍK DO RUKY dle ceníku české pošty .

Balíky odesílám nejpozději do týdne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do zprávy pro příjemce napište svou přezdívku pod kterou nakupujete, a jako VS Vaše ID číslo
Děkuji


Pozorně si přečtěte a prohlédněte co kupujete, nákupy zásadně neruším. Kazíte tak obchod ostatním i mně. Do 48h po skončení nákupu, od Vás očekávám email s potvrzením Vaší platby . Jsem ochotna posečkat s platbou, o tom mne však musíte informovat. Domluvím se s každým.

ŽÁDNÝM PROBLÉMEM NENÍ ANI OSOBNÍ PŘEDÁNÍ - ale jen Praha Dolní Počernice - ŽÁDNÉ POŠTOVNÉ.s pozdravem Marcela Lemfeldová
Zlaticka1975
Podmínky byly naposledy upraveny: 13.12.2018, 2:42
Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt

© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s.