Prezentace klienta

Soutěžíme o kojenecká a batolecí mléka BEBELO®

Czech News Center, a.s.

Pokračovací kojenecké a batolecí mléko BEBELO pro vaše nejmenší!

Hlavní obrázek soutěže

Pokračovací kojenecká a batolecí mléka BEBELO® nabízí komplexní a vyvážené složení, zohledňující specifické nároky kojenců a batolat na výživu. Vyznačují se těmito vlastnostmi:
    • Obsahuje esenciální mastné kyseliny, které jsou potřebné pro normální růst a vývoj dětí (příznivého účinku se dosáhne při příjmu 2 g kyseliny α-linolenové a 10 g kyseliny linolové denně). Kyselina linolová přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi (při přívodu 10 g LA denně). Kyselina arachidonová (ARA, omega 6) a kyselina dokosahexaenová (DHA, omega 3) jsou vysoce zastoupené v buňkách nervové soustavy a mozku dítěte. V mlécích BEBELO je zachován ideální poměr mezi omega-6 a omega-3 mastnými kyselinami, který je stanoven v rozmezí 5–6:1.
    • Železo je důležité pro tvorbu červených krvinek a hemoglobinu, přispívá k normální funkci imunitního systému a rozvoji poznávacích funkcí u dětí.
    • Součástí výživy je přirozeně i spektrum vitaminů. Vitaminy A, C, D podporují správný vývoj imunitního systému. Vitaminy D přispívá ke správnému stavu kostí a zubů, vitamin K podporuje dobrý stav kostí. Vitamin C působí jako antioxidant a zvyšuje vstřebávání železa. Vitaminy B1, B2, B6 a B7 jsou potřebné k normální činnosti nervové soustavy.
    • Probiotika jsou živé mikroorganismy, které jsou-li podávány v adekvátním množství, doplňují střevní mikroflóru hostitele. Lidský trávicí trakt je přirozeně osídlený bakteriemi různých druhů. Střevní mikroflóra se tvoří nejvíce v prvních třech letech života dítěte. Její složení je závislé na mnohých faktorech, mimo jiné na způsobu porodu, kojení a složení potravy.
    • Nukleotidy jsou přirozenou součástí mateřského mléka. Jsou stavební jednotkou nukleových kyselin DNA a RNA.
    • Mléka BEBELO® se vyznačují vyváženým množstvím lehce stravitelné syrovátky a pomaleji stravitelného, zato více sytivého kaseinu. Neobsahují palmový olej, který může v kojeneckém mléku snižovat vstřebávání vápníku a tuků ze střeva a který je spojen s nepříznivým vlivem na životní prostředí.

Značka BEBELO® přináší kompletní sortiment produktů pro miminka – od kojeneckých mlék přes plenky až po dětskou kosmetiku - a je k dostání exkluzivně v síti lékáren Dr.Max a na e-shopu www.drmax.cz.
Spolu s profesionální radou odborníků v lékárnách získáváte jistotu, že s výrobky BEBELO® dáváte svému miminku to nejlepší.

Více se dozvíte na www.bebelo.cz. Kojení je pro kojence nejlepší způsob výživy.

Soutěžíme celkem o 10 balíčků obsahujících měsíční zásobu pokračovací kojenecké nebo batolecí výživy BEBELO Milk 2 nebo 3. Výherní balíček obsahuje 5 ks BEBELO® Milk 2 nebo 4 ks BEBELO® Milk 3 (podle věku dítěte) v hodnotě až 1 245 Kč. Kojení je pro kojence nejlepší způsob výživy.

Jak soutěžit?

Do soutěže se zapojíte kliknutím na tlačítko Chci soutěžit pod tímto textem a správným zodpovězením soutěžní otázky. Soutěž trvá od 29. 11. 2021 do 12. 12. 2021. Následně vylosujeme 10 výherců, které budeme kontaktovat. 

K soutěži se již nelze přihlásit.