Prezentace klienta

Vyhrajte balíček Klorane bébé

Czech News Center, a. s.

Soutěžte o balíček Klorane bébé se zklidňujícím BIO měsíčkem

Hlavní obrázek soutěže

Pro bezpečí a blaho svého miminka udělá každá maminka první poslední, souhlasíte? K tomu patří i výběr vhodné a bezpečné kosmetiky.

Přesně takovou nyní můžete vyhrát v naší soutěži.  Francouzská dermokosmetická a VEGAN značka Klorane Bébé s BIO měsíčkem nabízí řadu přírodních produktů s ochrannými a zklidňujícími vlastnostmi pro miminka již od narození. Za značkou Klorane stojí odborníci a botanici, kteří vybrali ty nejlepší ingredience, aby vytvořili cílenou recepturu pro dětskou pokožku a na míru šité produkty, které splňují všechny každodenní potřeby i té nejsušší pokožky: s přírodním složením, jemnou, ale nedráždivou parfemací, bez kontroverzních látek jako je alkohol, silikony nebo konzervanty a s vysokou snášenlivostí, potvrzenou dermatology a pediatry. 

Výrobky Klorane jsou šetrné nejen k pokožce vašeho miminka, ale také k životnímu prostředí. Díky bioodbouratelnému složení obsahujícímu odpovědně pěstované a organické rostliny a speciálnímu ekologicky navrženému obalu používáním Klorane také podporujete a chráníte biodiverzitu. 

A jde se soutěžit!

V naší soutěži může 5 z vás získat balíček pečujícího rituálu pro vaše miminko: Jemný mycí gel na tělo i vlásky, Eryteal mast na opruzeniny 75 ml, Výživný krém s cold cream 40 ml pro suchou pokožku nebo do chladného počasí, cestovní sadu 3 miniproduktů na vaše víkendy mimo domov, a to vše s velkou látkovou taškou. 
Stačí níže kliknout na Chci soutěžit a odpovědět správně na soutěžní otázku nejpozději do 30. 11. 2022. 

Gratulujeme výhercům! 

Blažena S. (Budiš) ID 289693
Hana P. (haha_ja) ID 582613
Gabriela B. (pekelnice80) ID 378268
Ivana K. (kocur111) ID 611004
Milena M. ((mm)) ID 129741

K soutěži se již nelze přihlásit.