Prezentace klienta

Vyhrajte 3 balení plenkových kalhotek Linteo Baby

Czech News Center, a. s.

Soutěž o tři balení plenkových kalhotek Linteo Baby

Hlavní obrázek soutěže

Přebalování je nedílnou součástí každého rodiče malého děťátka. Jak miminko roste a začíná objevovat svět, stává se z přebalování často ne příliš snadná záležitost. Řešením mohou být plenkové kalhotky. 

Klíčovou výhodou plenkových kalhotek je bezesporu jejich snadné a pohodlné oblékání. Díky tomu zvládnete děťátko rychle a pohodlně přebalit kdekoli a za jakékoli situace. Volnost pohybu a pohodlí jsou pro spokojené děťátko jedním z nejdůležitějších faktorů, ke kterému vám pomohou právě plenkové kalhotky. Plenkové kalhotky Linteo Baby jsou vybaveny inovativními technologiemi QUICK LIQUID a systémem SeconDry. Díky tomu zůstane vaše děťátko v pohodlí a suchu až po dobu 12 hodin.  

Plenkové kalhotky Linteo Baby jsou dostupné ve třech velikostech dle váhy miminka. Nejmenší velikost je MAXI 9-15 kg, na ni navazuje velikost JUNIOR 12-17 kg a největší dostupnou velikostí je XL 12-25 kg. 

Nezmeškejte šanci získat naše plenkové kalhotky pro vaše děťátko a zúčastněte se soutěže o jedno ze 3 balení plenkových kalhotek Linteo Baby. Velikost si zvolí výherce dle potřeby. 

Jak můžete soutěžit?

Do soutěže se zapojíte kliknutím na tlačítko Chci soutěžit pod tímto textem a správným zodpovězením soutěžní otázky. Soutěž trvá od 20. 05. 2024  do 3. 6. 2024. 

Následně vylosujeme 3 výherce, které budeme kontaktovat.

Přejeme hodně štěstí!

K soutěži se již nelze přihlásit.