Prezentace klienta

Soutěž o 3 interaktivní zvířátka od Mikro Trading

Czech News Center, a. s.

Nechte děti vyzkoušet péči o interaktivní zvířátka

Hlavní obrázek soutěže

Máte doma nebo ve svém okolí batole nebo malého školkáčka? Pak nejspíš, jako ostatně všechny děti, touží po nějakém vlastním zvířátku. Protože ale v tomhle věku ještě děti nejsou dost zralé na kompletní péči a povinnosti, které s sebou chov jakéhokoliv zvířátka přináší, je pro ně ideální volbou nějaká roztomilá interaktivní hračka. A právě teď můžete jednu takovou vyhrát. Nechte děti objevovat svět plný fantazie!

O co se hraje?

Plyšová tančící koala Holly

Tato plyšová koala v krásné zaujme pozornost dětí svou hudbou a tancem. Koala hýbe hlavou a má ohebné a otáčející se paže. Sledujte její pohyby a naučte se tančit jako koala. Koala je 36 cm vysoká a je napájena 3× AA bateriemi. Vhodné pro děti od 24 měsíců.

Chodící prasátko Rosita

Roztomilé růžové plyšové prasátko reaguje na dotek a chodí. Součásti balení je i lahvička, kterou děti mohou svého nového mazlíčka nakrmit. Prasátko je 28 cm dlouhé a je napájeno 3× AA bateriemi. Vhodné pro děti od 24 měsíců.

Jezdící sloník honící míček

Nádherně modrý jezdící plyšový slon, který všude následuje hozený míček, bude dítěti skvělým přítelem a mazlíčkem. Reaguje na dotek a přehrává veselé písničky. Sloník je 27 cm dlouhý a je napájen 5× AA/AAA bateriemi. Vhodné pro děti od 24 měsíců.

Jak se do soutěže zapojit? 

Klikněte níže na Chci soutěžit a odpovězte správně na soutěžní otázku nejpozději do  18. 12. 2022.  Po skončení soutěže vylosujeme 3 výherce, kteří se mohou těšit na jedno ze tří interaktivních zvířátek od firmy Mikro Trading.

Gratulujeme výhercům! 

Lenka J. (OskarkaJ) ID 490405
Lucie H. (violetka) ID 6412
Kateřina T. (KathrinaT) ID 51337

K soutěži se již nelze přihlásit.